0

@HERORICH2 w czym niby, to zajebiste osłabienie bo nie mamy nikogo. Przez Grie oddaliśmy Leo bo na pensje nie stać. To jest dramat jakiś.

1

@Janiama Debile, inaczej tego nazwać nie można. Osłabiamy się każdej pozycji. Kłopoty finansowe wtedy nadejdą

0

@doc I kto u nas. Wszystkich sprzedajmy, nie dostnmy się no LM, w grupie LM odpadnijmy i na bank poprawimy sytuację finansową. Kibice też zapełnia stadion jak wprdl będziemy dostawać

0

@escarabajo a co w tym złego? Przynajmniej temat zastępczy jest, a nie wieczne awantury o Gejach itd

0

@DonAndrzejos jak to na czym, dajcie nam go za darmo my opłacimy pensje

0

W sumie Saul i do pomocy i do obrony :)

3

@Kidd #NieDlaGriezmanaWBarcelonieNieDlaFelixaWBarcelonie

5

Ja bym wziął Luisa, Felixa i Saula do nas i jakies 50mln. Grie to jednak przy jednym stole siedzi z Leo, wiec chłop jest wart każdych pieniedzy.

1

@Dani13 Tylko Leo, Ney nie może, ma hipoteke w PSG na kredyt.

5

@Messibestplayerintheworld czyli chcą byśmy oddali go za darmo i wzięli połowę pensji :)

0

@Kwasiak98 stara się z całych sił. Heheh siedzą i trzymają się za raczki. Nie współczuję białym, mieli z nas bekę jak z nas dziennikarze idiotow robili przy Neymarze. Niech się męczą

7

@Rewolucja123 Ja "wszystko idzie bardzo dobrze, ciężko pracujemy"

1

@ElTomas Niech bzyka kogo chce, ważne by dobrze grał.

1

@gumaz Nagle sie okażę, że spokojnie Leo mógł zostać.

1

@Messibestplayerintheworld Tego dziennikarza nie masz co czytac

7

@Kinginiesta Poprostu nie chca Griezmana, a kto za niego to frytki. Taka logika

1

@Krychaaa10 Chyba nie mają opcji w tym momencie. Zostaniemy z tym co mamy.

0

@doc Hiszpańskich szmaciaków nie ma co czytać, słuchać.

0

@lucca87 Wij klepnal nam wszystko i wjechało PSG na białym koniu. Akurat tu nie miał wpływu.

0

@Swistus172 Ta już patrz jak sie AM rzuca na AG

1

@GeneralXavi No nie on miał roczny kontrakt z nami :)

2

@Dojaar Matko częstochowska, 93% Rolników zagłosowało na PIS. Mam w rodzinie Rolników, wszyscy jak jeden mąż głosowali, ba wyzywali mnie jaki ja zły. Teraz inaczej śpiewają. I kur bardzo dobrze.

0

@Ghotti Zawsze to człowiek na ławce :)

14

Lubia dreszczyk emocji widzę.

0

@FC1899Barca My tu piszemy o faktach. Taki obraz klubu jest, a co jest powodem to kompletnie inna sprawa.

4

@Dojaar Nie sprzedać a oddać Suareza i Leo za Aguero i Cavani :DDDD

0

@halfnolife Bo on bardzo chce, ale bardziej chce hajs.

1

Ryzyko Cavaniego jest jedno. Kontuzje :(

0

@patrykzmc2000 No to musimy miec jakąś 9-tke zaklepana bo inaczej jestesmy w dupie.

1

@abram3k A widziałes go chociaż z raz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?