tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ale wysyp kibiców z kafejki. Zobaczcie jakie parcie mieli by w końcu przeżyć ciekawe okienko transferowe. Przyjdzie, nie przyjdzie i tak jeszcze tydzień. Tylko byście się nie zadomowili u nas bo jeszcze zaczniecie nie temu klubowi kibicować
0
@Coutinho007 nie zapomnij, w la Massi są sami nowi, Xavi, Iniesta, Messi
0
@LeoMessiah ciesz się życiem.
7
@SiempreMadridista A ja sugerowałbym iść na swoją stronę i tam uczyć swoich kumpli.
0
@cules100pro Real nie grał wychowankami a wygrał 3*lm. Tak gwiazdy grają, gdy są gwiazdami.
1
@Ratamahatta Araujo sobie z nim poradzi. Jeśli zagra zamiast Lengleta oczywiście
0
@arasz1819 nie jesteś głupi, zobacz. Perez cisnął Lapcia by nie podpisywał cvc, po co? I tak umowa weszła więc mu i tak nie zależało, pozbył się Leo, PSG inaczej nie ma szans by oddali Mbappe. Po drugie po Krystynie RM mega potrzebuje jakiejś gwiazdy, wyniki, wynikami, ale marketingowo potrzebują, odpalają nowy stadion, jak znalazł wielka gwiazda na którą wszyscy w Madrycie czekają. Mega szybko te 70 baniek mu się zwróci.
0
@arasz1819 Ma 90 baniek z transferow. To co 70 baniek nie ma w kasie. ?
4
@Firestone Perez sie ustawil. Zalatwil PSG LEo, do tego sprzedal Varane, Odegard za 90 baniek. Tak sie robi biznes, marketingowo RM czeka na taka gwiazde jak Mbappe. Taka lekka zemsta na Laporcie,niestety
0
@jedrek7000 a Korwin potwierdził co chcą zrealizować, czy jeszcze się nie dogadali?
0
@against_modern_football przedsiębiorcy bez pracowników to sobie mogą. Obie są ważne, a konfa tylko przedsiębiorcy. Wrócą czasy szefów przed UE. Dałbym podwyżkę, ale nie mam i jep nowe auto. Nie dziękuję.
0
@Karzel jakoś nie widziałem by w Polskim lądzie mówili coś o ludziach na etacie którzy zarabiają 8 w górę. Przedsiębiorcy 8 w górę a i owszem.
0
@jedrek7000 a Pokaż o czym innym konfa pisze :)
0
@barcelonaLM same orły dziennikarstwa potwierdzają :)
2
@Peszko07 konfa zdarta płyta. Przedsiębiorcy, przedsiębiorcy, przedsiębiorcy. Nic więcej nie widzą. Każda inna grupa się nie liczy mam wrażenie.
1
@barcelonaLM Z drugiej strony stać Pereza. Varane, Odegard = 90 baniek.
4
@barcelonaLM najlepsze jest to, że Pfizer był najskuteczniejszy, a teraz nagle najmniej skuteczny po 7 miesiącu od szczepienia. :) biznesik
6
@Chakalaka Ale to chłopak nam jest potrzebny. Oczywiście w formie przed kontuzją, niestety nie wiem ile czasu bedzie potrzebował.
0
@chavez no ale jak nie pozbędziemy się tych dwóch crakow to nie ma jak zarejestrować Aguero. A ich możemy pozbyć się tylko do 31.08
0
@Wojcio O jaką kasę ci chodzi?
0
@AndreGomesPirlo poszlo
0
@Image Jesli wypieprza teraz ze 130 baniek. To bedzie ciezko na 80 mln za rok i kasa dla Grubego.
1
@abram3k Z drugiej strony, raczej za ro RM nie scianie wtedy Halanda.
0
@Mario96w takie pierdolety to w gimbazie opowiadaj
0
@Hubertusk no to licytacja. Od 100mln w dół.
1
@Mario96w jojo a drugie twe Imie to?
1
@barcowy1899 Bartek to wyjaśnił. Dostosowali do rynku wynagrodzenie :D
1
@Janiama Roberto zagra moim zdaniem.
0
@amanter Gdzie słabe ma? Może słabsze od innych, ale na pewno nie słabe. W obronie kozak i tego potrzebujemy. Wiliams to jechał Garcie jak 15-latka.
4
@Lionel_Messi10 Ja to bym chciał by Araujo był pierwszym wyborem Ronalda. W każdym meczu udowadnia, że z wszystkich środkowych jest w najlepszej formie. Dla mnie trochę nie zrozumiałe.