0

@pres aha, negocjują, ale PSG nie sprzeda. Tyle wart ten news co logika w nim. No chyba że negocjacje polegają ns:
- chcemy Mbsppe
- nie
- ok

0

@Barca1992 ale ten pan z Sejmu też będzie musiał udostępnić cieciowi w kinie

0

@szkutnik91 A zobaczysz Lengleta.

0

@dzefrej234 O ho. Zaczyna działac kasa z CVC

1

@Katalonbar Powrót 1,5tyś :)

1

@Chakalaka Gratulujemy, a teraz prosze sie spakowac i spełniać sie poza murami klubu FC Barcelona.

0

@pt9 poprostu są lepsi na rynku. Wynagrodzenie też swoje robi, ale co Collado pokazał i gdzie? Nikt o nim nie słyszał, tylko dla LR każdy z La Massi to nowy Messi i CR7

0

@Chakalaka Jeden mecz i juz mamy nastepce Suareza. Szybko go lepsze zespoły zweryfikują.

0

@Chakalaka Wielki piłkarz się zrobił.

0

@VegetaPolska I teraz orgazm białych z El bucem na czele sięga zenitu. A gówno z tego będzie pewnie

0

@jeyx77x cała Barcę B do pierwszej drużyny. Europo nadchodzimy

0

@Explode co znaczy włożyli?

3

Ødegaard przyszedł siedem lat temu za grosze, pokopał w rezerwach, potem nie był nawet na liście płac i odchodzi za prawie 40 milionów. Świetny deal jak na kogoś, kto zrobił 2G 2A (nie mylić z double double) w prawie 1700 minut ubiegłego sezonu.

Dobry ruch dla wszystkich stron.
Podpisuje się pod tym. Z chęcią zobaczę taki deal u Lapcia.

5

@NaFazieHitman Idioci. Jeśli to prawda to dramat

0

@amanter A to nie wiedziałem. Ale Pedri nie odejdzie on miał znacznie lepsze oferty, ale wybral nas bo chce grać dla Barcy. Jestem spokojny

0

@haryveb944 mamy możliwość przedłużenia o dwa lata. Kompletnie nie ma ryzyka

2

@Yosemite Pjanic płaczę do zdjęcia Juve :) w sumie my razem z nim

0

Kto ma rację. Buki powinny przyjmować zakłady na ploteczki sportu, MD i grubego z rac

1

@NaFazieHitman ale on nie mówi o jednej drobnostce. Cały dług przerzucił w instytucje, i niby tego długu nie ma :) jest tylko pokazany gdzie indziej. To tak jakby pokazać wypłatę netto, ale bez debetu, bo debet na innym koncie. Spłacić trzeba

0

@demsi1707 ok, fajnie na Cyprze było?

0

@patry295 Ale sam dobrze wiesz jakie to sa kwoty. Jak do tego weźmiesz kompletnie nie przewidywalny element w postaci kursu, to nie jest to bezpieczna przystań. A czysta inwestycja, która jak to inwestycja może okazać się bolesna.

1

@MesQueUnClub96 No to 8 baniek troche mało, amortyzacja na bank nadal wysoka.

1

@Encore Pepe chyba duuużo ich kosztował jak pamiętam.

0

@patry295 "cytuje" No ja wolę posiadać aktywa o ograniczonej ilości, niż państwowe waluty, które nie są na niczym oparte poza zapewnieniami polityków i które ciagle tracą na wartości ze względu na dodruk.
- ja to odebrałem, że jest bardziej przewidywalne od BTC, a co za tym idzie bezpieczniejsze
Wyjasnij mi jeszcze jaki jest koszt gdy PSV bedzie potrzebowało z BTC gotówke. Przewalutowanie, wypłacenie z portfela itp.

0

@patry295 A te wachania kursu w ogóle nie są sterowane?. I bezpieczna inwestycja powiadasz. Powodzenia w takim razie, widocznie się nie znam.

1

@patry295 BTC za to jest bardzo bezpieczne, a jak ono jest oparte o rynek, o panie, normalnie wróżka zębuszka. Najbardziej nie pewna "waluta" wystarczy że kilku dużych graczy sie wycofa i BTC nie ma. O działaniach rządu nie wspominając.

1

@Xxxbarca4ever Zamów sobie revolut, najlepiej z karta. I wtedy wymień sobie złotówki na Liry.

0

@Slazzy W Gavim to ja nic ciekawego jak na razie nie widziałem. Taki troche nakrecany balonik jak u Puiga. Ale ma 17 lat wiec ma jeszcze czas się rozwinąć.

3

@kaamil1910 Gdyby Dembele i koledzy wykorzystali chociażby 1 sytuacje która on im wystawił tez by było co innego. Cały mecz on ciągnał w ofensywie.

5

@kaamil1910 No szczerze był zdecydowanie najlepszy na boisku. Sam meczu nie wygra. Karnego z PSG nie strzelił, ale strzelił bramke i wykreował Dembele z 5 100% sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?