tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pres aha, negocjują, ale PSG nie sprzeda. Tyle wart ten news co logika w nim. No chyba że negocjacje polegają ns:
- chcemy Mbsppe
- nie
- ok
0
@Barca1992 ale ten pan z Sejmu też będzie musiał udostępnić cieciowi w kinie
0
@szkutnik91 A zobaczysz Lengleta.
0
@dzefrej234 O ho. Zaczyna działac kasa z CVC
1
@Katalonbar Powrót 1,5tyś :)
1
@Chakalaka Gratulujemy, a teraz prosze sie spakowac i spełniać sie poza murami klubu FC Barcelona.
0
@pt9 poprostu są lepsi na rynku. Wynagrodzenie też swoje robi, ale co Collado pokazał i gdzie? Nikt o nim nie słyszał, tylko dla LR każdy z La Massi to nowy Messi i CR7
0
@Chakalaka Jeden mecz i juz mamy nastepce Suareza. Szybko go lepsze zespoły zweryfikują.
0
@Chakalaka Wielki piłkarz się zrobił.
0
@VegetaPolska I teraz orgazm białych z El bucem na czele sięga zenitu. A gówno z tego będzie pewnie
0
@jeyx77x cała Barcę B do pierwszej drużyny. Europo nadchodzimy
0
@Explode co znaczy włożyli?
3
Ødegaard przyszedł siedem lat temu za grosze, pokopał w rezerwach, potem nie był nawet na liście płac i odchodzi za prawie 40 milionów. Świetny deal jak na kogoś, kto zrobił 2G 2A (nie mylić z double double) w prawie 1700 minut ubiegłego sezonu.
Dobry ruch dla wszystkich stron.
Podpisuje się pod tym. Z chęcią zobaczę taki deal u Lapcia.
5
@NaFazieHitman Idioci. Jeśli to prawda to dramat
0
@amanter A to nie wiedziałem. Ale Pedri nie odejdzie on miał znacznie lepsze oferty, ale wybral nas bo chce grać dla Barcy. Jestem spokojny
0
@haryveb944 mamy możliwość przedłużenia o dwa lata. Kompletnie nie ma ryzyka
2
@Yosemite Pjanic płaczę do zdjęcia Juve :) w sumie my razem z nim
0
Kto ma rację. Buki powinny przyjmować zakłady na ploteczki sportu, MD i grubego z rac
1
@NaFazieHitman ale on nie mówi o jednej drobnostce. Cały dług przerzucił w instytucje, i niby tego długu nie ma :) jest tylko pokazany gdzie indziej. To tak jakby pokazać wypłatę netto, ale bez debetu, bo debet na innym koncie. Spłacić trzeba
0
@demsi1707 ok, fajnie na Cyprze było?
0
@patry295 Ale sam dobrze wiesz jakie to sa kwoty. Jak do tego weźmiesz kompletnie nie przewidywalny element w postaci kursu, to nie jest to bezpieczna przystań. A czysta inwestycja, która jak to inwestycja może okazać się bolesna.
1
@MesQueUnClub96 No to 8 baniek troche mało, amortyzacja na bank nadal wysoka.
1
@Encore Pepe chyba duuużo ich kosztował jak pamiętam.
0
@patry295 "cytuje" No ja wolę posiadać aktywa o ograniczonej ilości, niż państwowe waluty, które nie są na niczym oparte poza zapewnieniami polityków i które ciagle tracą na wartości ze względu na dodruk.
- ja to odebrałem, że jest bardziej przewidywalne od BTC, a co za tym idzie bezpieczniejsze
Wyjasnij mi jeszcze jaki jest koszt gdy PSV bedzie potrzebowało z BTC gotówke. Przewalutowanie, wypłacenie z portfela itp.
0
@patry295 A te wachania kursu w ogóle nie są sterowane?. I bezpieczna inwestycja powiadasz. Powodzenia w takim razie, widocznie się nie znam.
1
@patry295 BTC za to jest bardzo bezpieczne, a jak ono jest oparte o rynek, o panie, normalnie wróżka zębuszka. Najbardziej nie pewna "waluta" wystarczy że kilku dużych graczy sie wycofa i BTC nie ma. O działaniach rządu nie wspominając.
1
@Xxxbarca4ever Zamów sobie revolut, najlepiej z karta. I wtedy wymień sobie złotówki na Liry.
0
@Slazzy W Gavim to ja nic ciekawego jak na razie nie widziałem. Taki troche nakrecany balonik jak u Puiga. Ale ma 17 lat wiec ma jeszcze czas się rozwinąć.
3
@kaamil1910 Gdyby Dembele i koledzy wykorzystali chociażby 1 sytuacje która on im wystawił tez by było co innego. Cały mecz on ciągnał w ofensywie.
5
@kaamil1910 No szczerze był zdecydowanie najlepszy na boisku. Sam meczu nie wygra. Karnego z PSG nie strzelił, ale strzelił bramke i wykreował Dembele z 5 100% sytuacji.