tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Kolejna główna wygrana w loterii Eurojackpot w Polsce ???????? !!! Ponad 206 000 000,00 złotych trafi do gracza, który wypełnił i opłacił kupon w woj. Śląskim! Serdeczne gratulacje! #WygrywamyRazem #EuroJackpot @totalizator_sp
Jako prawdziwy Polak życzę mu by szybko to wydał i wrócił do roboty, nierób jeden.
3
@Commando Ja np, chciałbym Barcę w tej lidze. Tebas twierdzi że bez RM I BARCY LL sobie poradzi więc nie powinien mieć problemu. UE nie zablokuje bo przecie PL jest po za :)
0
@Criss18Barca zobacz częstotliwości sferis jakie dostał i za ile na 5g. Może jednak to nie teorie spiskowe
0
@monsterrize za wszy i mendy
0
@LuisSalvano I kto za nich. Kto położy swoją kasę wiedząc w jak skrajnym momencie jest klub.
3
@John_Doe I dlatego jest kontrast. A tak tylko jedna strona medalu. Na tym to polega, chyba że Białoruś tu chcesz, dużo nam nie brakuje
13
@John_Doe odpal tvp i powiedz szczerze patrząc w lustro. Tak to są wolne media. Dodam jeszcze pasek Polsatu, gdy odroczony głosowanie. NIESTETY odroczone głosowanie. Wolne media
2
@Arczek2001 dziennikarze piszą że jutro go zarejestrują. Ja im wierzę jak Laporcie
15
Jeśli ich zarejestrujemy, to i zagrają
7
@Messibestplayerintheworld Laporta - wszystko jest jak najbardziej w porządku, jesteśmy spokojni.
4
@doc otoczenie klubu tak mówi. :)
5
On długo jeszcze bedzie płakał? Przyszedł Koeman i jakoś z szatnia sobie poradził. Jak ktoś jed dupa to niech trenuje Getafe a nie taki klub z takimi indywidualnościami.
15
@horang oddając 200. Taka mała różnica
1
@AlwaysBlaugrana znają nasza sytuację. A i ich nie jest wybitnie dobra
0
@Abominacja nie stać nas na jego 14mln. A potrzebujemy by zarejestrować zawodników. On siedzi na ławce już rok, nie rusza go
0
@doc cos tam pisali ze on obniza wynagrodzenie. Czuje ze 50% bedziemy mu placic, zawsze to lepiej niz 14!
1
@vangoor Od roku koles sie leczy i bez niczego ma wejsc i grac?
0
Lapcio wrócił? Czekam na te jego słynne "bardzo ciężko pracujemy".
0
@Tomo1989 ale życiowe :)
2
@Kgorecki2500 bo to prawda
0
@stary_wyga odpowiem Ci. Różnica jest taka że statystycznie zaszczepieni nie są hospitalizowani, nie mówiąc już o śmierci. A co za tym idzie nie zabierają miejsca tym którzy tego potrzebują. Patrz rak, zabiegi, operacje itd
0
@stary_wyga o czym jest post i na co się Odniosłem? Czy tam jest o paraliżu przez lockdown? Nie? To negowanie szczepionek i o szczepionka pisze. Nic innego. Kończmy tą rozmowę bo 4 raz pisze ze ja o szczepionkach a ty o całym covid. Nie chcę mi się z tobą gadać
0
@VenoM ironia. Zawiódł mnie Lapcio i to mocno. Ale zobaczymy
0
@VenoM wina poprzedników.
0
@Ghotti no to w niedzielę karny. Sędziowie już przygotowani, odbije mu się od czoła, palca, stopy, trawy i trafi w rękę. Chodzące nieporozumienie
0
@CuttingHead A gdzie tak napisałem? Napisałem że ludzie umierają, sam znam, znam też mocno chorych na tą chorobę której twierdzisz że nie ma. Mogłem się zaszczepiłem i nie neguj tego bo to moja sprawa. Pokaz mi post gdzie namawiam do szczepien. Ja tego nie robię ty masz inne zdanie uszanuj inne.
0
@avanes Te 10 mln nawet gdy u nas juz by nie grał i tak marketingowo dał nam wiecej.
0
@CuttingHead To moja sprawa. Nie twoja. Dlaczego przeze mnie bagatelizują inne choroby, co ma wspólnego to że sie zaszczepiłem? Miejsce komuś zabrałem?
1
@Pawel13sz Jest dokładnie tak wiarygodny jak SPORT.
0
@CuttingHead A co napisałeś w głównym komentarzu. Ludzie zaszczepieni maja Covid. Czemu to służy? Krykowaniem Lockdownu czy Szczepionek?