tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 posiedzi na trybunach się zastanowi
0
@Litman to są ci przyjaciele Leo, co płaczą po odejściu :)
0
@macio_944 poprostu idź na wybory i zagłosuj a) ważny głos b) na partie która ma szansę wygrać, a nie na partie co max uzbiera 6% i nie będzie miała nic do powiedzenia. Patrz Kukiz, sprzedawca
0
No to tvn Polski, pasek Polsat "niestety " odroczone wyjebajie lextvn, i obojętnie jaki wynik wyborów, anulują. Kurwa Konfederacja budź się
5
Kukizowi przyciski się pomyliły. Zaraz poprawi. Ludzie widzą po raz kolejny wały, kur jak ten kraj jest pierd.
0
@icon3520 szał, normalnie pieję z zachwytu
1
@Nano22 no i teraz konfa powinna nie wstrzymać się a poprostu odrzucić by im pokazać. Ale tego nie zrobią
0
@fart to odroczenie a nie odrzucenie
7
@MesQueUnClub96 no ale jak to Kukiz mówił. Przecież jest jeszcze Polsat
1
@fart a tak ładnie gadają, ale jak już przychodzi głosować to.... Wstrzymanie to jak na tak
1
Skoro poprawki PiS przechodzą a opozycji nie, mam rozumieć że PiS ma większość w Sejmie?
9
@bartekvisca Klub potrzebuje wsparcia a nie kolejnego syfu. Ja juz jestem zmeczony. Piłkarze potrzebuja wspacia.
0
@Golab Dzis w Sejmie sporo twoich przyjaciół, nadajesz sie tam.
22
@colossus Uważam, że jednak wiekszość na tej stronie życzy LEo dobrze, źle PSG, ale Leo dobrze. A że sa idioci to wszędzie są.
0
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Czytałem, że nowy agent Mendez nie zgadza sie z tym zapisałem, bo Ansu podpisał umowe jako niepełnoletni.
0
@Encore Ciekawe to jest jaki wpływ ma Leo, a raczej jego strata na FCB.
0
Ansu Fati kontrakt 2022. Zaczynam sie obawiać, patrząc co dzieje sie w Barcie i jak działa Lapcio z ekipą.
0
@horang Niby dlaczego Typie.
1
@barcelonaLM Ludzie nie kumaja. Dzwigał ciężar słabego składu kilka lat. Teraz ma obok na prawde niezłą pake.
0
Komentarz usunięty
0
@SenseiFCB Kto to RFEF?
0
@Volk Dziennikarze :)
0
@Sysia11 Po takich osłabieniach, to módl sie by odpalił, bo potrzebujemy wszystkich.
0
@Kgorecki2500 kiedy głosowanie?
3
@horang A gdzie masz info ze tylko 2 lata gry? Widziałeś kontrakt? Rozumiem ze w dobie kryzysu dostał jeszcze wiecej niz wcześniej?. Cytuje Leo, zgodziłem sie o obniżenie pensji o 50%, zarabiał 40% netto. Wszystkich, wszedzie obrażasz, a daje od ciebie frustratem.
0
@horang Ale ty kłamaca i manipulant jestes. Leo w PSG 35 netto. U nas 20 netto. Do PISU perfekcyjnie sie nadajesz.
0
@Messibestplayerintheworld Po proszę źródło rzetelne. Nie sport, MD, TV3, SEr itp. o RAC1 nie wspominajac
1
@Lionel_Messi10 nie i ch..
0
@Coutinho007 ale bez kibiców ten klub będzie bankrutem.