0

@kaamil1910 posiedzi na trybunach się zastanowi

0

@Litman to są ci przyjaciele Leo, co płaczą po odejściu :)

0

@macio_944 poprostu idź na wybory i zagłosuj a) ważny głos b) na partie która ma szansę wygrać, a nie na partie co max uzbiera 6% i nie będzie miała nic do powiedzenia. Patrz Kukiz, sprzedawca

0

No to tvn Polski, pasek Polsat "niestety " odroczone wyjebajie lextvn, i obojętnie jaki wynik wyborów, anulują. Kurwa Konfederacja budź się

5

Kukizowi przyciski się pomyliły. Zaraz poprawi. Ludzie widzą po raz kolejny wały, kur jak ten kraj jest pierd.

0

@icon3520 szał, normalnie pieję z zachwytu

1

@Nano22 no i teraz konfa powinna nie wstrzymać się a poprostu odrzucić by im pokazać. Ale tego nie zrobią

0

@fart to odroczenie a nie odrzucenie

7

@MesQueUnClub96 no ale jak to Kukiz mówił. Przecież jest jeszcze Polsat

1

@fart a tak ładnie gadają, ale jak już przychodzi głosować to.... Wstrzymanie to jak na tak

1

Skoro poprawki PiS przechodzą a opozycji nie, mam rozumieć że PiS ma większość w Sejmie?

9

@bartekvisca Klub potrzebuje wsparcia a nie kolejnego syfu. Ja juz jestem zmeczony. Piłkarze potrzebuja wspacia.

0

@Golab Dzis w Sejmie sporo twoich przyjaciół, nadajesz sie tam.

22

@colossus Uważam, że jednak wiekszość na tej stronie życzy LEo dobrze, źle PSG, ale Leo dobrze. A że sa idioci to wszędzie są.

0

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Czytałem, że nowy agent Mendez nie zgadza sie z tym zapisałem, bo Ansu podpisał umowe jako niepełnoletni.

0

@Encore Ciekawe to jest jaki wpływ ma Leo, a raczej jego strata na FCB.

0

Ansu Fati kontrakt 2022. Zaczynam sie obawiać, patrząc co dzieje sie w Barcie i jak działa Lapcio z ekipą.

0

@horang Niby dlaczego Typie.

1

@barcelonaLM Ludzie nie kumaja. Dzwigał ciężar słabego składu kilka lat. Teraz ma obok na prawde niezłą pake.

0

Komentarz usunięty

0

@SenseiFCB Kto to RFEF?

0

@Volk Dziennikarze :)

0

@Sysia11 Po takich osłabieniach, to módl sie by odpalił, bo potrzebujemy wszystkich.

0

@Kgorecki2500 kiedy głosowanie?

3

@horang A gdzie masz info ze tylko 2 lata gry? Widziałeś kontrakt? Rozumiem ze w dobie kryzysu dostał jeszcze wiecej niz wcześniej?. Cytuje Leo, zgodziłem sie o obniżenie pensji o 50%, zarabiał 40% netto. Wszystkich, wszedzie obrażasz, a daje od ciebie frustratem.

0

@horang Ale ty kłamaca i manipulant jestes. Leo w PSG 35 netto. U nas 20 netto. Do PISU perfekcyjnie sie nadajesz.

0

@Messibestplayerintheworld Po proszę źródło rzetelne. Nie sport, MD, TV3, SEr itp. o RAC1 nie wspominajac

1

@Lionel_Messi10 nie i ch..

0

@Coutinho007 ale bez kibiców ten klub będzie bankrutem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?