21

Komentarz usunięty

1

@Godlo idź do sądu z LL. No taki regulamin mają.

0

@korolocik podpisze na 2, PSG się nie zgodzi na rok. Ibra też dalej gra.

2

@Deviler uważa co mówi. Pewnie coś w stylu że da z siebie wszystko, nowy rozdział itp

1

@iksajotien potwierdzone, jest już kilka info o tym.

0

@KapiFCB łatwo nie ma to trzeba przyznać

1

@BaroPodertos zawiódł mnie i to strasznie. Jestem cięty na populistów. Wygrał wybory nie mając planu, próbował nie wyszło i nie miał planu B. A wybór Superligi która nie wiadomo czy powstanie to już dla mnie gwóźdź to trumny. Mam nadzieję że jego decyzja okaże się słuszna, chciałbym szczerze się mylić. Ale moim zdaniem był pod murem i powinien cvc podpisać. Obawiam się o sponsorów, wojnę z UEFA, i teraz oni działa wywala na nas. A najgorsze jest to że Perez walczy z UEFA właśnie Barca.

0

@macio_944 Laporta zrobi specjalne ale z Perezem.

0

@normasubiektywna dlaczego sobie dodajesz. Tak ten deal pozwoliłby zarejestrować Leo. Potwierdził to i Tebas i Laporta.

0

@normasubiektywna nie neguje, Perez łapami Lapcia zablokował, do tego nas osłabił.

1

@vangoor nic tu nie śmierdzi. Masz artykuł na głównej. Perez go przekonał do bana na cvc. Bez tego szans na Leo nie było. Tyle

1

Ale Perez to kozak w biznesie.

0

@Encore on od miesiąca na wakacjach. W środę trening. Wątpię by zagrał

3

@creativeopinion może i tak ale superliga to 23 lata. A nie wiadomo czy powstanie

0

Komentarz usunięty

2

@Ghotti nie będzie tak. Wiesz kto będzie go oglądał, ci którzy go nie chcą by na siłę znaleźć powody jaki on jest już zbędny. Oglądałem go od początku, od pierwszej minuty. Chciałem by zakończył tu karierę i jak widać on też, tak tak wiem pierdolety, za darmo itp. Ale PSG kibicem nie będę. Barca to mój klub. Ale będę strasznie cierpiał oglądając ich w najbliższym czasie. Projektu nie mamy, za dużo słabych punktów, zła atmosfera, najemnicy. Koeman to też nie jest dla mnie jakiś wybitny trener. Ale oglądać będę Barcę nie PSG

7

@PatrychoO LL jest tak samo winna jak Lapcio z superliga. To biznes bez sentymentów

0

Pozwalamy Cou. 160 baniek, możesz w końcu coś zagrać na wagę zarobków.

0

@Encore PL bez superligi muci wszystkich. Lapcio zrujnuje nas ta decyzja

0

@TR3YWAY Grie 20 bramek, kilkanaście asyst i przy Leo go się krytykuje. A ty z 8 wyskakujesz?

0

@Gaz no miałeś rację. Mylili się wszyscy. Lapcio wybral Pereza i spółkę, ale też zobaczymy jak to się skończy. Może ma rację. Jebac to już teraz

0

@UncleDrew szkoda ze kur w kąpielówkach nie przylazł z plaży

1

@TR3YWAY w BM grał tam gdzie mówisz. Jak myślisz dlaczego nic nie zdziałał?

3

@TR3YWAY Kiedy był ten moment bo chyba mnie coś ominęło

0

@Volk Jak to co załatwi nam nowych sponsorów by pozbyć się zadłużenia

0

Ale my mamy kosmiczny skład. Superlige to chyba z 3 razy z rzędu wygramy.

7

@LuisSalvano Od tygodnia ćwiczy z piłką po roku przerwy. Weź chłopie

2

@Joe_Pesci z czym? Ten klub dawno to stracił

1

@Maximus2 prawda jest znana. Superliga,

0

@BrzydkiAS I na drugie dzien Perezik w Barcelonie. Lapcio wybral co wybral. Teraz to decyzja go rozliczy. Jak superligi nie bedzie to mamy przejebane jeszcze bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?