tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychuuuu14 A co lepiej zadluzyc na 23 lata z superliga? Zadluzy i tak, a powiedz mi geniuszu jak sie odbije bez sponsorow, wynikow ?
0
@Kusco15 No i takw 3-ke beda sobie pykac, ale beda kozaki
0
@barcadreed My z Salzburgiem tez godnie zastapilismy Leo
0
W Grudniu juz go nie bedzie
1
@jacobFCB powiedzial ze do 31 jest okienko
0
@Messibestplayerintheworld To sie zdziwisz
1
Perez nie dosć, że pozbył się Leo, załatwił sobie Mbappe to jeszcze nauczył Laporte jak się żegna legendy. A najlepszę, że wy klaszczecie Laporcie jaki to cudowny nie jest. To jest absurd.
0
@AdiBarca87 Laporta wybrał superlige. Mógł Leo zakontraktować z kasy cvc. Sami to potwierdzili.
0
@VamosRakieta przecież był dogadany, ale odmówił im.
1
@JohnnyBarca e tam Lapcio załatwi nowych sponsorów, przecież obiecał, a nie czekaj.
0
@arasz1819 przecież jest jasne że mogliśmy Leo podpisać z kasy z cvc. Ale Lapcio wybral superlige.
0
@koziar wszystko było gotowe, kasa była z cvc. Lapcio wybral Pereza i Superlige, to za fakty
2
@Encore A my mu nawet pozegnania na stadionie orlika nie potrafimy zrobic. Laporta loading i Superliaga mocarzy
1
@Fabik87 Po co plakać, Laporta ma plan, z Perezem rozniosa caly swiat
5
Jaki napadzior my teraz mamy. Laporta stworzyl potwora. Mysle, że Superliga ma nowych liderów. Kompilacje bramek to z miesiac beda budowac
0
@Przeemekk Ale z walka o trofea, ale w pieknych meczach. A my mamy Superliga go one, jeahhhhhh
0
@nitey tak sie konczy jak sie wybiera polityka do zarzadu. Biznes panie, szmaciarz jebany
0
@Rewolucja123 to idioci daj im spokoj
13
No dobra Superliga Loading, przeciez o to chodzi, 500 baniek nasze, Halandy, Mbappe itp nasze. Laporta to sie musi udac.
Na 3 zespoly jest szansa ze bedziemy na pudle.
1
@Commando A La[porta co zrobil, poszedl za Superliga. Bartek tez wtedy pitolil, nikt wiekszy od klubu i co zdobylismy.
1
Odchodził Ney i tez słyszałem, poszedł za kasą , sam zdecydował, klub najważnieszy itp. Zarząd nic nie zrobil by go zatrzymać, teraz też nic nie robi by zatrzymac Leo, gdzie jest PSG i FCB kazdy widzi. Superliga ponad klub, Duma ponad klub. Tyle Laporta bdzie godny Bartome, populistycznie wygral wybory, a dokonczy ruine poprzednika
0
@totalcrack wynagodzenie nie ma nic wspolnego. CVC, Superliga to powod odejcia Leo. Teraz wlasnie pograzamy klub przez decyzje Laporte.
0
@Arnold1234 Ja bym się nie obraził.
0
@Roobo to jest polityka, biznes i piękne Lobby
0
@pedrixxx A ja ze Laporta odpuści Superlige
1
@hank_moody aha. Ok, można i mieć takie zdanie
0
@hayek ale nie wiadomo czy to kiedykolwiek powstanie. Decyzja Laporty jest pod naciskiem Dyrektora który gada z Perezem. Patrz jak prezes RM chce dla nas dobrze.
1
@maroon ale przez zapis w cvc że się wycofujemy z tego projektu nie ma Leo
1
@Sulimo ale ty wiesz ze mogliśmy go zakontraktować pod warunkiem wycofania się z superligi na rzecz cvc? Ta strata to wymówka i tyle. Obejrzyj Cwiakale i przeczytaj artykuł na głównej w temacie cvc
0
@hayek I o dziwo od razu wszyscy się wycofali. Te wasze argumenty tyle samo warte jak krótki kontrakt superligi. Zasada ta sama spore kredyty na dobrych warunkach, uwaga na 23 lata. Tak faktycznie krociutka umowa.