1

@arasz1819 dziwne, ale coraz częściej się z tobą zgadzam. Oprócz Koemana oczywiście :)

1

@VamosRakieta spokojnie gorsi od nas nie będą. Bardzo słabej ligi nie wygrali a z nami 4-1. Kto tu jest większym frajerem

0

@matirix20 tak powiedział Laporta.

0

@Pawel13sz Aguero nam potrzebny jak rybie ręcznik

0

@VamosRakieta ambicja sportowa, nie będziesz grał, ok ale ładnie zarabiam zostaje. Myślenie masz zajebiste

1

@jasiu20 Ja też pójdę na prezesa firmy, jak swoich postulatów nie spełnię, powiem, no myślałem że łatwiej będzie

2

Laporta jest prezesem bo Leo go wypromował, Laporta jest prszesem bo mówił że ma plan jak go zatrzymać i poprawić sytuację. Tyle

2

@Cvzx umówmy się że sam sobie zrób screen i pokaz go za dwa lata. Ale również jak LM nie zdobędziemy

0

@Kiiciioro zrobi to jak podpisze PSG. Przecież to logiczne i normalne

0

@marcinK0000 Laporta szybciej.

0

@Mathoue normalnie Janosik, dlatego po cichu wjebał cvc z 50 letnim kontraktem

0

@Batys w ogóle nawet byśmy się nim nie interesowali. Laporta sam powiedział że on dla Leo

0

@goldmetaxa też tak odczuwam. Zobacz człowieka z zarządu. 48h temu było wszystko ok, klepnięte i nagle Laporta mówi nie

4

Ale lekkoatleci świetne igrzyska mają. Ratują nam honor. Szacun dla nich

4

@Messibestplayerintheworld Laporta i Cvc. Na 200%

3

A taki cudowny ten Laporta miał być. Jak on pięknie na rynku zawojuje.

0

@Xxxbarca4ever odchodzący Ronaldinho zobacz jaki skład mieliśmy i już mega Leo. Kogo tu masz?

4

Brawo Cwiakala. Cała prawda o populizmie Laporty, jechał na PR. Jest bez planu i pomysłu.

1

@Lionel_Messi10 odpowiem Ci Tomas co się zmieniło. Cvc, Laporta chce superligi. Poświęcił Leo dla tego projektu

0

@Pilka_jest_okragla ale klaskać trzeba Laporcie, zrobił wielka robotę jak na razie

0

@anxted sprawa 4. Jak Laporta chce zdobyć sponsorów.
Sprawa 5. Jak i kim chce poprawić wyniki.

2

@Blanco16 tym swoim politycznym pierdole. Zmniejszy.

0

@Sulimo ja mówię teraz, Wałęsa też kiedyś coś zrobił. Polska w 74 też coś zrobiła. Kur

1

@Pilka_jest_okragla oczywiście że przejdzie. Elecojomisto sristo wrzuca info i już wierzycie. Barca i RM i tak wyjścia nie będą miały bo większość decyduje, ale dla małych z średnich klubów to zastrzyk kasy

0

@Sulimo z Messim sponsora nie znalazł to co dopiero bez niego. Sponsorów to on dopiero straci

3

@Seledynowy przecież to było pewne. I jak Laporta zmniejszy dług? Wynikami?

1

@daniel32778 co zrobił
Wymień sukcesy

9

@BarcaInfo kto nas doprowadził wiemy, ale kto obiecał i nic nie zrobił też wiemy.

1

@PatrychoO I tego nie pojmuje, bo Laporta nie ma kompletnie nikogo kto przyciągnie sponsorów

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?