tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 dziwne, ale coraz częściej się z tobą zgadzam. Oprócz Koemana oczywiście :)
1
@VamosRakieta spokojnie gorsi od nas nie będą. Bardzo słabej ligi nie wygrali a z nami 4-1. Kto tu jest większym frajerem
0
@matirix20 tak powiedział Laporta.
0
@Pawel13sz Aguero nam potrzebny jak rybie ręcznik
0
@VamosRakieta ambicja sportowa, nie będziesz grał, ok ale ładnie zarabiam zostaje. Myślenie masz zajebiste
1
@jasiu20 Ja też pójdę na prezesa firmy, jak swoich postulatów nie spełnię, powiem, no myślałem że łatwiej będzie
2
Laporta jest prezesem bo Leo go wypromował, Laporta jest prszesem bo mówił że ma plan jak go zatrzymać i poprawić sytuację. Tyle
2
@Cvzx umówmy się że sam sobie zrób screen i pokaz go za dwa lata. Ale również jak LM nie zdobędziemy
0
@Kiiciioro zrobi to jak podpisze PSG. Przecież to logiczne i normalne
0
@marcinK0000 Laporta szybciej.
0
@Mathoue normalnie Janosik, dlatego po cichu wjebał cvc z 50 letnim kontraktem
0
@Batys w ogóle nawet byśmy się nim nie interesowali. Laporta sam powiedział że on dla Leo
0
@goldmetaxa też tak odczuwam. Zobacz człowieka z zarządu. 48h temu było wszystko ok, klepnięte i nagle Laporta mówi nie
4
Ale lekkoatleci świetne igrzyska mają. Ratują nam honor. Szacun dla nich
4
@Messibestplayerintheworld Laporta i Cvc. Na 200%
3
A taki cudowny ten Laporta miał być. Jak on pięknie na rynku zawojuje.
0
@Xxxbarca4ever odchodzący Ronaldinho zobacz jaki skład mieliśmy i już mega Leo. Kogo tu masz?
4
Brawo Cwiakala. Cała prawda o populizmie Laporty, jechał na PR. Jest bez planu i pomysłu.
1
@Lionel_Messi10 odpowiem Ci Tomas co się zmieniło. Cvc, Laporta chce superligi. Poświęcił Leo dla tego projektu
0
@Pilka_jest_okragla ale klaskać trzeba Laporcie, zrobił wielka robotę jak na razie
0
@anxted sprawa 4. Jak Laporta chce zdobyć sponsorów.
Sprawa 5. Jak i kim chce poprawić wyniki.
2
@Blanco16 tym swoim politycznym pierdole. Zmniejszy.
0
@Sulimo ja mówię teraz, Wałęsa też kiedyś coś zrobił. Polska w 74 też coś zrobiła. Kur
1
@Pilka_jest_okragla oczywiście że przejdzie. Elecojomisto sristo wrzuca info i już wierzycie. Barca i RM i tak wyjścia nie będą miały bo większość decyduje, ale dla małych z średnich klubów to zastrzyk kasy
0
@Sulimo z Messim sponsora nie znalazł to co dopiero bez niego. Sponsorów to on dopiero straci
3
@Seledynowy przecież to było pewne. I jak Laporta zmniejszy dług? Wynikami?
1
@daniel32778 co zrobił
Wymień sukcesy
9
@BarcaInfo kto nas doprowadził wiemy, ale kto obiecał i nic nie zrobił też wiemy.
1
@PatrychoO I tego nie pojmuje, bo Laporta nie ma kompletnie nikogo kto przyciągnie sponsorów
4
Komentarz usunięty