4

Komentarz usunięty

0

@Xxxbarca4ever pogadamy za dwa lata. Zespołowość, zobacz na skład. Jak jeszcze mi powiesz ze mamy Gavi, Nico i wielka la masie to zwymiotuje

7

@MarFan co mógł zatrzymać, wynegocjował kontrakt na który nas nie stać. Ja też mogę być prezesem, powiem dam ci 100 baniek ale nie mam. Miał sponsorów wprowadzić. Gdzie oni są?

4

@GeneralXavi chociaż jeden myśli jak ja. Obiecał sponsorów, pozbycie się piłkarzy itp, itd. Pierd. Populista którzy wszyscy wielbią bo powiedział, nikt nie jest większy od klubu. Dałem się niestety nabrac. A planu ten człowiek nie ma. Superliga była planem. Perez nas wydymał jak dzieciaki

3

Perez będzie wygranym. Będzie Mbappe i brak cvc. A my brak perspektyw na nowego sponsora, najlepszego piłkarza, 10 nędznych piłkarzy z kosmicznymi zarobkami. To jest prezes

1

@BarcaInfo Nie ma planu. Planem była superliga

0

@ProMILs Najlepsze że superliga to dokładnie to samo. Kredyt.

2

@AduŚ07 NIE MA MINIMUM. To bzdura

0

@barcelonaLM czyli z kasą z cvc mogą zarejestrować ale nie chcą.

0

@Janas11224 strona chociaż załatwiła sobie sponsorów. Nie to co prezes

2

@amanter Laporta kłamie, negocjował wiedząc że Leo nie chce. PR się teraz wybronił pięknie.

2

@maroon Ronaldinho odszedł gdy był Leo, był zespół. Leo odchodzi jak jest kto niby?

0

@dzefrej234 Perez Laporta załatwi brak cvc i Mbappe. A my? A my prezesa co pięknie nic nie zrobił

1

@Pilka_jest_okragla to jedyny klub którego stać na niego. Pozamiatane

0

@Marik1234 co wyjaśnił? Że nie chce funduszu z LL. Ale fundusz z superliga już tak. Tu i tu są prawa telewizyjne oraz kredyt.

2

@kubaa2002 oglądałem. Beznadziejnie Gavi zagrał. Ma 17 może i kariera przed nim, ale nie wygrasz nic dziećmi. Pokaz mi klub który 17 latkami coś wygrywa.

0

Dla mnie to bitwa o superlige. Laporta wybrał opcje z Perezem, są sami. No trudno.

1

@Dojaar oni kurwa nie mają limitów plac. Ile można wam pisać, tylko LL ma limit plac, a FFP to zakupy

3

@PatrykBarca bo pięknie pierdoli, jak to cudownie negocjował

1

@kubaa2002 ja bym dodał jeszcze z połowę młodzików z Barcy B i jest szansa że wyjdziemy z 3 ligi

0

@Mazi to zwykły PR-owiec. Ale mają go za Boga bo teraz mówi że klub ponad wszystko. Ale kredyciki z superligi podpisał. Rozpętał wojnę z LL i UEFA. Sponsorów brak, czystek brak. Ale jest zajebisty

2

Joan Laporta: "Rozmawiałem z Koemanem wczoraj i dziś. Posiada umiejętność dostosowania się do okoliczności." [FCB]

Ta, już to widzę

0

@Joe_Pesci nie dawali, plota to była

0

@MarFan może pokażesz mi tych sponsorów co obiecał w wyborach? Zwykły PR - owy polityk.

0

@Japonk jak nie? Przecież wszyscy pisali jaki jest dramat

0

@Kacper1998 wszyscy to wiedzieli. Dlatego Lapcio obiecał sponsorów. Gdzie oni są?

0

@LucasW123 Barca 40% trefeow zdobyła za czasów Leo. W 17 lat. Pozostałe trofea w 100lat. Takie pierdolenie twoje bez pokrycia

0

@MarFan miał zrobić to co obiecał. Znaleźć sponsora, pozbyć się graczy i obniżyć wynagrodzenie. Pokaz mi co spełnił?

1

Komentarz usunięty

0

@4drian0 to się kupy nie trzyma. Odpowiedź Laporty z dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?