tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@Xxxbarca4ever pogadamy za dwa lata. Zespołowość, zobacz na skład. Jak jeszcze mi powiesz ze mamy Gavi, Nico i wielka la masie to zwymiotuje
7
@MarFan co mógł zatrzymać, wynegocjował kontrakt na który nas nie stać. Ja też mogę być prezesem, powiem dam ci 100 baniek ale nie mam. Miał sponsorów wprowadzić. Gdzie oni są?
4
@GeneralXavi chociaż jeden myśli jak ja. Obiecał sponsorów, pozbycie się piłkarzy itp, itd. Pierd. Populista którzy wszyscy wielbią bo powiedział, nikt nie jest większy od klubu. Dałem się niestety nabrac. A planu ten człowiek nie ma. Superliga była planem. Perez nas wydymał jak dzieciaki
3
Perez będzie wygranym. Będzie Mbappe i brak cvc. A my brak perspektyw na nowego sponsora, najlepszego piłkarza, 10 nędznych piłkarzy z kosmicznymi zarobkami. To jest prezes
1
@BarcaInfo Nie ma planu. Planem była superliga
0
@ProMILs Najlepsze że superliga to dokładnie to samo. Kredyt.
2
@AduŚ07 NIE MA MINIMUM. To bzdura
0
@barcelonaLM czyli z kasą z cvc mogą zarejestrować ale nie chcą.
0
@Janas11224 strona chociaż załatwiła sobie sponsorów. Nie to co prezes
2
@amanter Laporta kłamie, negocjował wiedząc że Leo nie chce. PR się teraz wybronił pięknie.
2
@maroon Ronaldinho odszedł gdy był Leo, był zespół. Leo odchodzi jak jest kto niby?
0
@dzefrej234 Perez Laporta załatwi brak cvc i Mbappe. A my? A my prezesa co pięknie nic nie zrobił
1
@Pilka_jest_okragla to jedyny klub którego stać na niego. Pozamiatane
0
@Marik1234 co wyjaśnił? Że nie chce funduszu z LL. Ale fundusz z superliga już tak. Tu i tu są prawa telewizyjne oraz kredyt.
2
@kubaa2002 oglądałem. Beznadziejnie Gavi zagrał. Ma 17 może i kariera przed nim, ale nie wygrasz nic dziećmi. Pokaz mi klub który 17 latkami coś wygrywa.
0
Dla mnie to bitwa o superlige. Laporta wybrał opcje z Perezem, są sami. No trudno.
1
@Dojaar oni kurwa nie mają limitów plac. Ile można wam pisać, tylko LL ma limit plac, a FFP to zakupy
3
@PatrykBarca bo pięknie pierdoli, jak to cudownie negocjował
1
@kubaa2002 ja bym dodał jeszcze z połowę młodzików z Barcy B i jest szansa że wyjdziemy z 3 ligi
0
@Mazi to zwykły PR-owiec. Ale mają go za Boga bo teraz mówi że klub ponad wszystko. Ale kredyciki z superligi podpisał. Rozpętał wojnę z LL i UEFA. Sponsorów brak, czystek brak. Ale jest zajebisty
2
Joan Laporta: "Rozmawiałem z Koemanem wczoraj i dziś. Posiada umiejętność dostosowania się do okoliczności." [FCB]
Ta, już to widzę
0
@Joe_Pesci nie dawali, plota to była
0
@MarFan może pokażesz mi tych sponsorów co obiecał w wyborach? Zwykły PR - owy polityk.
0
@Japonk jak nie? Przecież wszyscy pisali jaki jest dramat
0
@Kacper1998 wszyscy to wiedzieli. Dlatego Lapcio obiecał sponsorów. Gdzie oni są?
0
@LucasW123 Barca 40% trefeow zdobyła za czasów Leo. W 17 lat. Pozostałe trofea w 100lat. Takie pierdolenie twoje bez pokrycia
0
@MarFan miał zrobić to co obiecał. Znaleźć sponsora, pozbyć się graczy i obniżyć wynagrodzenie. Pokaz mi co spełnił?
1
Komentarz usunięty
0
@4drian0 to się kupy nie trzyma. Odpowiedź Laporty z dupy