0

@DonMatteo901 przecież mamy kadrę na LM. Jeden pomocnik wypada i nie ma pomysłu jak zastąpić

0

@LuisSalvano ale zęby ma białe.

0

@barcelonaLM jesteśmy lepsi, nie wyprzedza nas. Ufff

1

@Janiama ni potrzebujemy pomocy, mamy 7 napadziorow i Lengleta, co się może nie udać?

0

@Emhyr pamiętaj, młody z La Massi = wielki, ogromny, przeogromny talent. Nie ma innej opcji

3

@barcelonaLM przecież to od razu po ryju widać że to nie antyszczepionkowiec. Oczy mu się świeca, na bank zaszczepiony. Prowokacja

0

@szkutnik91 Tez mysle, że to informacje od dzienikarzy w stylu, Koeman go chce, mamy kase, nie ma problemu to takie podbicie ceny.

0

@Messibestplayerintheworld Może mamy zla umowe, prawdziwa Bartek spalił. :)

0

@sebasek99 No ot teraz porownajmy zarobki Niemcow do naszych. W złotych oczywiście. :)

0

@kingorbit a pisze by go wywalić? Pytam z ciekawości jak wygląda cierpliwość Laporta.

1

Czy Laporta w trakcie sezonu jakiemuś trenerowi podziękował?

0

@kingorbit leci Rajanem, na szczęście zdarzył na odprawie.

1

@A_Gomesinho_21 na pewno lepiej zapowiada się od Andre Gomesa :)

5

@DonAndrzejos Takie jak Barca w LM.

0

@Gaucho Gavi, Nico to dostali 6 chyba na zachete.

0

@Roobo Potrzebujmey pomocnika i lewo noznego środkowego obrońce.

0

@Ghotti Wczoraj jako jedyny chyba nie wszedł. Moim zdaniem jest pewne ze odchodzi

0

@Gaucho ta nie chcą, w każdym meczu go Koeman wystawia.

1

https://www.facebook.com/1331621583641203/posts/2227196837417002/

Przekonał mnie koleś. Ciekawe jak się czuła ta dziennikarka :)

0

@Sulimo taktyka 3-5-2. Do której nie mamy skrzydłowych

10

Laporte do Araujo by pasował. Oj by pasował.

0

@mati10333 nie płacze po meczu. Pogadamy w Grudniu. Moim zdaniem wtedy już będzie wiadomo czy jestem poprostu negatywnie do niego nastawiony.

0

@mati10333 nie oceniam tylko po tym meczu. Ja w tego trenera nie wierzę i tyle.

3

@Firestone Salzburg był lepszy i to wiele lepszy. To nie problem tylko obrony.

0

@mati10333 rok już wyciąga wnioski

0

@mati10333 a mi bardziej brakuje wygrywania przez Barcę meczy. Oj brakuje

0

@Chrupas I nie przyjdzie Koemana.

1

@pt9 Jaki pech, oni człowieku z 5 mogli wbić i powinni z tych sytuacji

1

Przestańcie panikować, normalnie jak po meczu z Iranem. Forma przyjdzie w najważniejszym momencie

1

@matelkoveb za co Dest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?