tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@XXYYZ ale wiesz ze on tyle marketingowo generuje?
4
@Dojaar no ale news dotyczy ile Leo będzie zarabiał, a nie klub płacił. Jest to zrobione specjalnie by pokazać skalę i rozpocząć dyskusje jaki to Leo zły
0
@aligator no to sobie przypomnij te czasy
3
@Dojaar brutto 40, netto 20. W Hiszpanii masz 50% podatku
0
@equwesta kontrakt 5 lat. 20 netto.
0
@aligator żyłeś w czasach przed UE?
56
Czyli 20mln za sezon. Ale lepiej napisać 200 lepiej brzmi, brutto. I teraz czas start z fala krytyki
0
@JohnnyBarca wyższy próg. Czyli interpretacji jeszcze więcej. Czym jest ciągnięcie za koszulkę, musi być jak Chellini czy wersja medium?
0
@Comentateiro wyedukowani naukowcy, w Gdyni i Poznaniu obejrzyj zachowanie tych kulturalnych ludzi
5
@aligator wstrzymuje bo Polska na ich w dupie, oraz Tsue, prawo unijne. Idziemy do uni tylko po kaske nic więcej.
0
@Norkusik niech Włodarczyk chociaż wygra.
0
@zadafcb w dwa wyścigi wszystko pierdziela.
0
@19cukier48 tak jest, walcz, nie daj się. Na ulicę wyjdź z kolegami, a nie w necie kozaczysz. Przy okazji kościoły pilnujcie bo też wam chce zniszczyc
8
No to Cou musi odejść. Nie ma szans na ich wszystkich. Brejt wiadomo
1
@Messibestplayerintheworld Ja go lubię, nie wiem czemu, ale zawsze czekam jak zagra.
0
@patry295 czyli LR. Nie od dziś wiadomo że ma tu największe grono zwolenników
0
@Dojaar ale wiesz ze to ironia. :)
1
@Marik1234 na głównej jest artykuł i nie ma tam info, że mamy problem
0
@sergio5 może być jak jesteś na psychotropach.
0
@patry295 Konfederacja tylko na PR jedzie i jakoś to wam nie przeszkadza.
0
@Dojaar masz Konfederacje. Oni nie kłamią, nie chcą pieniędzy, tylko uzdrowić kraj od pedałów, Żydów itd.
0
@Waslak12 rajstopy pewnie. Jak w gangu Olsena
0
@barcelonaLM a dlaczego antyszcsepionkowcom mają nie przylutować, dlaczego przeszkadzają? Nie ma obowiązkowych szczepien, ludzie sami tam idą. Na ch.. Się wypierdzielaja?
1
@tomek8756 no patrz mam pecha, jestem w 10% Polaków którym zabiera
0
@jeyx77x my go Sprzedamy. Będzie grał w PL moim zdaniem
0
@Kgorecki2500 Cadiz miało 1 sytuację i to karny. My mieliśmy bardzo dużo by zamknąć
5
@Kgorecki2500 ta bo z najlepszymi sobie świetnie radziliśmy
0
@NaFazieHitman przecież teraz są erecepty. Od razu w systemie że ktoś na dropsach, ZUS wie, pracodawca wie. Pamiętasz tego pilota co się rozbił, też brał potężne środki.
1
Jeszcze tak sobie myślę. Jeśli lekarz przepisuje komuś tak silne prochy to czy nie można wprowadzić prawa by pracodawca od razu o tym wiedział. Wtedy nikt nie dałby temu kolesiowi prowadzić.
1
to jak już wiemy że kierowca na potężnej bombie to ciekawe jaki teraz nagra filmik ten youtube co go bronił. Dlatego zawsze warto poczekać z takimi mądrościami. Znowu kierowca na prochach.