tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Araujo, Memphis bardzo dobrze. Araujo nawet arcy dobrze.
ALBA, Busi bez oceny pierwszy mecz, dopiero wrócili.
Młodzi - udowodnili ze są młodzi i nie mogą stanowić o naszej siłę tak jak co niektórzy tu myślą że dziećmi wygramy coś, niech się uczą.
Dest - nie wiem co ten świat widzi w nim, mam nadzieję że Emerson jest znacznie lepszy.
Koeman - oby wybił sobie z głowy to ustawienie, albo sezon post przejściowy szybko zakończy na bezrobociu znając Laporte.
6
@Gaz Pedri w las palmas spędził rok na wypożyczeniu
0
@aligator wiesz ze to nie jest tak że my wpłacamy 3mld a dostajemy 3.tylko więcej? Do tego mamy latwoscyw imprezie, eksporcie, rozwoju firm, transportu. Jak chcesz tu Ukrainę to tak wyjdźcie z UE
0
@aligator rozwój rolnictwa? Rolasy bez dopłat to by się wszystkie spakowały. Mam w rodzinie rolnika z nie małym gospodarstwem, siano od Uni pierwszy łapska wyciąga
0
@masa11 odpowiem Ci. " nie wiem co się stało, robiłem co mogłem NIESTETY, NIESTETY, NIESTETY" Ulubione słowo naszych Olimpijczykow.
0
@Sulimo przegraliśmy przez brak bloku. 4pkt. To dramat jakiś, a i nasi środkowi i tak nie kończyli
2
@AntekGriezmann ważnym to on sobie może być. Kosztował fortunę, wieczne kontuzje i słaba gra pod presją. Jest ostatnim który powinien mieć żądania
6
@Sulimo zarabia się proporcjonalnie do generowanego sponsoringu. Dlaczego kobiety nie zarabiają, bo mało kto ogląda. To nie jest sport nr1 na świecie.
0
@Encore co by tu porównywać do Wielkiej Anity, trzy olimpiady ze złotem, a nie jacyś tam mierni siatkarze z ćwierćfinałem.
0
@FCB24 no i spoko mniej nerwów
0
@lucas/catalan od dwóch dni czytam jak nas skrzywdzono zmiana godziny. Więc.
0
A już wiem. To ta zmiana godziny spowodowała że byliśmy gorsi. Znowu nas oszukano Polaków, biedny naród.
2
Mecz z Iranem wpadka niby, forma przyjdzie. Z Brazylia wpadka na Olimpiadzie forma przyjdzie. Yhy. Pierdolety, formę widać było wcześniej tylko się głupio człowiek nastawiał
1
Ale będzie hejt. Matko boska :)
0
@Survier czwarte miejsce w drugiej grupie
0
@El Plutoninho zawsze z Polakami grają mecz życia :) proszę cię
0
O złoto kur forma będzie. Dwóch kolesi nas trzyma by 3-0 z najsłabsza Francja nie było.
0
15:6 w bloku na korzyść Francji. Dzięki temu Francuzi utrzymują się w grze w tym meczu. I są bliscy wygranej w czwartym secie.
Statystyka koszmar
0
@clyde to nie wrażenie, a do tego nie ma bloku.
0
@aligator dawaj jakie. Z chęcią usłyszę i się douczę.
2
Jak to jest ta forma olimpijska to ja jestem astronauta.
5
To jest ta różnica, oni jak mają potrójny to obijają, a my z całej pizd.
0
Ale my frajerzymy, blok zero
4
@sergio5 oszczep, młot, żeglarstwo, sztafety,
1
Środka dziś nie mamy, ani blok ani atak. Oby się rozkręcili
1
Co ten Kochanowski. 3 Pilka za wysoko, jakie przebitki.
0
Brawo, jest pierwszy, ale będzie w ch. Ciężko
0
No i była siebie przewaga. 5 pkt z rzędu
0
Ojjjj. Nie oddawajcie wygranego seta
5
Szacun dla Anity, dwa lata prawie wycięte przez kontuzje , a się przygotowała. Mega szacun