7

@tobiasson92 bardzo dobrze. Skończy się kozaczenie.

0

@Tasde Debilem sam jesteś. Dalej czytać brak sensu jak nie potrafisz dyskutować na jakimkolwiek poziomie

0

@michal26 chyba przedsiębiorca, u nich liczy się przedsiębiorca i niech to on decyduje jak zarabiać na rynku. Takie czasy przed UE, masz firmę jesteś gość, nie masz to jesteś robol i jak szef ma to da

1

@Nano22 odpowiedzialność społeczna. Proszę cię. Poczytaj kilku userow na tej stronie. Każdy, nawet najmniejszy Bąk po szczepieniu ci wrzuca by próbować udowodnić jak to covid to wymysl farmacji, zysku, a tak na prawdę to zwykła grypa. Z jednym się zgodzę, nie chcesz nie szczep się, nie powinni być ludzie zmuszani, ale nie rozumiem po co cały czas nakręcac spirale by inni się nie szczepili.

0

@Tasde ta, zero podatków, zero opłat, wszystko zarobisz twoje. Normalnie Monako.

0

@dniel czas raz a porządnie dowalić kierowcom. 17 lat mam prawko, sam nie raz wyłapałem, ale 300 zł kompletnie nie wpływa na ograniczenie prędkości. O kierowcach bmw nie wspominając

9

@LuisSalvano a kurorty wypchane po uszy ludźmi. Stadion, świeże powietrze = 0. Debilizm, nawet zaszczepionych mogli by chociaż wpuścić by klub coś zarobił.

0

@Norkusik może nie główny, ale pesymista jestem, patrzę na statystyki, formę itp i z tego nasuwają się takie a nie inne wnioski. I jak na razie ciężko być optymistą i raczej się nie myle
@zadafcb dzieki za wyjaśnienie

0

@zadafcb to czemu są rezerwowi?

0

@dzefrej234 no właśnie nie.

0

Nie nastawiajcie się na miks. Z reserwowymi się męczą, co dopiero w kolejnej rundzie. Oby wygrali i do przodu

0

Ma ktoś jakiś link, albo vpn by oglądać Olimpiadę z zagranicy?

0

@Bernard777 no to powodzenia w sklepie z 30% narzutem

2

@zadafcb pozostaje się modlić by przed metą się nie zesr.. Trzymam kciuki

3

Komentarz usunięty

0

@JohnnyBarca brać go do nas

0

@tomek8756 ten świat dostaje poerdolca, z jednej strony lewaki i te wojny ideologiczne, feminizm który już szczytuje głupota, a z drugiej konserwatyzm, nacjonalizm do obrzygania. O wojnach religijnych nie wspominając.

0

@zadafcb naliczyłem, jutro 8 medali. Średnio ale może być

0

@mekston ok, thx

1

@Michael24 z jakiegoś powodu odpadliśmy

2

@Mareeek2050 Orlen jest sponsorem Sportowców na Olimpiadzie. Trochę kosztują, więc wiesz

9

https://x.com/Piotrowicz17/status/1419713515267440651

Jednak nawet ekstraklasę pokonał

0

@mekston jeśli walczyła o brąz to raczej 4-ta?

2

Oficjalnie już nie jestem fanem taekwondoo

11

@Dertinho teraz wyleza babsztyle i będą pitolić o kryminale, itp.

0

@eydeem walisz z laka i sped-asz. Taki Polski sport

2

Walkden to trzykrotna mistrzyni świata i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Rio de Janeiro. Przed Polką bardzo trudne zadanie. To tak by się nie nakręcac. Ciężko będzie, ale dziewczyna swoje i tak już zrobiła.

0

@hayek oni są specjalistami? A co inżynierowie jacyś?

3

@DLFCB my lecimy by wystąpić, a nie zdobywać medale lub walczyć. Tak mnie pojechano przed chwilą, więc zmieniam całkowicie oczekiwania. Bez względu na wyniki, wrócą poklaszczemy, byli, nie to co my sieroty.

1

@gumaz Anita jest po długich kontuzjach, o złoto raczej nie ma szans. Andrzejczyk raz odpaliła i już nie powtórzyła. Więc nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?