3

Już się zaczyna, Dwa sparingi z 3 i 2 liga i już połowa kadry Barcy B do pierwszego składu. LM czeka otworem na 16-19 latków. Przypomniałbym sparingi z przed roku, Konrad, Rysiek itd. Nic się nie uczymy, Minaj za Brajta na 9-tke.

0

@Firestone No to Rysiek nawet W Barcie B nie pogra :)

0

@Mathew86 Wbij sobie do głowy że nie jesteś lekarzem, fizjoterapeuta, trenerem i ekspertem by mieć tu zdanie. Tak jak Ci co twierdzą że grać nie powinien. Ale Koeman, Laporta powiedzieli że to nie jest dobre by cały czas grał, a oni pewnie mają opinie ekspertów. Przykład Dembele jest bardzo dobry. Bolało już przed meczem, ale wolał grać.

0

@Kamyk37 aha czyli w firmie chciałbyś żyć na zasadzie, albo upierd ci pensje o połowę albo szukaj sobie pracy?

0

@barcelonaLM Czekaj niech wrócę. Ah oh ehy nad Konradem, Ryskiem i jeszcze kimś z Barcy B. Jest dokładnie tak samo

0

@barcelonaLM Piłkarze też tak mówili :) oczywiście żartuję.

1

@FCB24 Bez rozgrywającego to sobie mogą być

0

@Encore To dlaczego sobie radziliśmy przed Olimpiada?

0

@Barcaa12 Może byli lepsi? Czy fart?

0

@Norkusik I co wygrali? Przecież nie napisałem że odpadają. Zobaczcie ilość błędów, słabe zagrywki, przed Olimpiada tak było? Stres i wpierdzielil i tyle.

1

Faworyci i igrzyska. Mental to podstawa, balonik szybko pęka widzę

0

Słaba ta nasza pomoc.

8

@Mixtape nie pisz tu o tym złamasie.

0

@johny11 co ma piernik do wiatraka? My tu piszemy o konkretnym leczeniu a nie kto i kiedy ma kontuzje. Ansu przeszedł 3 operacje, Cou dwie. Na pewno to normalne

0

@johny11 Yhy, Cou też się leczy, Sergi Roberto, ledwo wrócił i od razu znowu kontuzja. Dla mnie za dużo tych a może.

2

W sumie Kasa=chcemy cie. No mozna sie pomylić.

1

@pacior95 Ja to bym poczekał z krytyka, media mogą różnie pisać. Do tego nie wiemy co mu obiecano przy Bartku.

6

@Gaz pierdu, pierdu. Zrobili dokładnie to samo co u Kimich, tylko że po pół roku

2

Przykład jak nie leczyć piłkarza. Kimich 2 miesiace kontuzja, Ansu - 10 miesiecy.

18

Kto zagra ten zagra Rysiu

0

@Emhyr Goal Espana to tier 19. Więc słabo to widzę

0

@barcelonaLM jojo, sranie w banie.

1

@gumaz mam w rodzinie kuzynkę 12 lat, wylew. Zdrowa dziewczynka jak to możliwe, no nie możliwe. Eriksen zdrowy chłop piłkarz, dba, bada się i co, dostaje zawału. Nie szukajcie na siłę spisków gdzie ich nie ma.

0

@neeed a co katalonskie gazety lepsze?

6

@amanter Rysiek znowu na bok pójdzie :) Fotki bedzie robił, filmiki nagrywał. :)

1

@Hasszz Nie mam TV.

1

@GeneralXavi Ja trafiłem na promocje https://consumer.huawei.com/pl/audio/freebuds3/ - 199zł. Ostatnio widziałem, że znowu dali w tej samej cenie. Mega zadowolony.

0

@Hasszz Na jakiej podstawie te wnioski, że szczepionki nic nie dają?. Zaszczepionych w samej Polsce 20 baniek, ale one nic nie dają? Zobacz poziom hospitalizowanych.. W Anglii poziom chorych wrócił pd 30 tysi dziennie, a zobacz statystyki umieralności oraz hospitalizacji jakie teraz maja po szczepionkach, praktycznie linia zerowa. Ale oczywiście szczepionki to zło, negujecie badania na szczepionkę, ale bierzecie tabsy o ktorych jeszcze mniej wiemy?. Good Luck.

0

@Hasszz jakie tabletki, daj to co znalazłeś.

8

@Rust_Cohle tekst pisał 6-cio latek chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?