0

@Hasszz powiedz to tym co zmarli.

0

@CuttingHead nie ma to nic wspolnego ze szczepieniem i jego skutecznoscia, rozumiesz? Nic.

8

@barcelonaLM Tusk ma teraz taki material z błedami Pisu ze zjadlby ich w kazdym zdaniu.
- gospodarka
- nepotyzm
- covid
- afery

Masakra. Materialu ma na 50 debat.

0

@CuttingHead Oby twoich bliskich nikt nie nazwał błędem statystycznym. Tego ci życze.

0

@maniak33333 co ma to do szczepien? To jest wina rządzących. Ale nadal nie ma to kompletnie nic wspólnego ze szczepieniami i ich skutecznością. Jak tak bardzo chcesz pomóc by było normalnie to się zaszczep, miejsca w szpitalu będą w onkologi dla tych co potrzebują.

0

@maniak33333 zobacz śmiertelność przed szczepieniami w Angli. Porównaj jabłko do jabłka. Wysil się trochę

12

@amanter zobacz linie śmiertelności w Anglii. Praktycznie zero. A o to chodzi. Zdrówka życzę. Ps zerknij w Rosję jak wygląda w ostatnim muesiacu wzrost zgonów.

0

@korolocik albo wiedząc że okazja, zgodzą się.

0

@doc to może być element negocjacji.

0

Nie wiem, nie mam pojęcia, kto to Grie, ale wiecie co się stanie. Aha

1

@kryhaa Jak Barca pójdzie na ustępstwa, zapłaci część wynagrodzenia itp to wiadomo że możliwe. Dobrze wiedzą że musimy się go pozbyć.

0

@Fizzy Womack na bakterie lody, aha

0

@xVENUMx tylko antybiotyk. Teraz to po pierwszej dawce już Ci pomoże. Czym szybciej tym lepiej

0

@Bartek22 może tak być. Wtedy za rok nie będzie już 44mln

0

@barcelonaLM czym szybciej udowodnią jacy są tym lepiej.

0

@Aristocrate_7 Wszystko fajnie pięknie, ale czemu on każdy drybling zaczyna tak samo.

0

Komentarz usunięty

3

@donleo12 ma rok kontraktu. Niech płacą, albo rok trybuny

1

@Marik1234 Dodam, że jest fanbojem Leo, zawsze byłem, dla mnie najlepszy w historii, ale dodawanie jakiegoś story dogrywek by ujmować drugiemu jest po prostu słabe.

0

@MaTt_BarcaFan I tak samo na Covid. Co maja obostrzenie do twojego debilnego komentarza. Czy ludzie którzy stracili bliskich kpia sobie tak z tych co zmarli przez obostrzenia?

0

@pawelke3n dalej nie rozumiem. Cr7 w reprze daje bardzo dużo, co ma wspólnego to że w dogrywce? A to że ludzie ujmują Leo to znaczy że teraz mamy ujmować CR7?

0

@MaTt_BarcaFan nie wiem bo nie ma takich statystyk, a nawet gdy tak jest czy to znaczy że mogę z tego szydzić? Nie! To że ty masz w w dupie covid nie znaczy że pisanie takich pierdół jest ok. Ludzie umierają na covid, bliscy umierają, nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz.

1

@pawelke3n A co to ma wspólnego z CR7?

0

@MaTt_BarcaFan wiesz ze na tym forum jest grono osób które stracilo rodziców? Wtedy też pod tymi postami byłeś taki mądry?

0

@donleo12 Już jest, jest na wszystkich filmikach i zdjęciach dla FCB. Taka maskotka

1

@Tomek_TF uwierz mi że na spokoju go oglądam. Nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, więc spełnił je. Szału nie ma, zobaczymy co dalej.

19

Usunąć z tytułu "anty" i mamy Konfederacje.

2

@Tomek_TF Yhy, pierwsze mecze miał nawet dobre. A później to już każdy widział jaka to forma była

1

@zioomeek na tym polega demokracja by ludzie wiedzieli na kogo glosuja. O pisie i po wszyscy wiedzą że to złodzieje i się z tym nie ukrywają, 60% społeczeństwa na nich głosuje jak nie 70%. To co konfa chce ukryć, że jest wolnościową, narodowościowa, skrajnie prawicowa plus do tego homofobia oraz eurosceptyczna partia. Po co to ukrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?