tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz powiedz to tym co zmarli.
0
@CuttingHead nie ma to nic wspolnego ze szczepieniem i jego skutecznoscia, rozumiesz? Nic.
8
@barcelonaLM Tusk ma teraz taki material z błedami Pisu ze zjadlby ich w kazdym zdaniu.
- gospodarka
- nepotyzm
- covid
- afery
Masakra. Materialu ma na 50 debat.
0
@CuttingHead Oby twoich bliskich nikt nie nazwał błędem statystycznym. Tego ci życze.
0
@maniak33333 co ma to do szczepien? To jest wina rządzących. Ale nadal nie ma to kompletnie nic wspólnego ze szczepieniami i ich skutecznością. Jak tak bardzo chcesz pomóc by było normalnie to się zaszczep, miejsca w szpitalu będą w onkologi dla tych co potrzebują.
0
@maniak33333 zobacz śmiertelność przed szczepieniami w Angli. Porównaj jabłko do jabłka. Wysil się trochę
3
@amanter https://portal.abczdrowie.pl/zgony-osob-z-powodu-covid-19-mz-wsrod-zaszczepionych-to-tylko-2-proc-przypadkow
12
@amanter zobacz linie śmiertelności w Anglii. Praktycznie zero. A o to chodzi. Zdrówka życzę. Ps zerknij w Rosję jak wygląda w ostatnim muesiacu wzrost zgonów.
0
@korolocik albo wiedząc że okazja, zgodzą się.
0
@doc to może być element negocjacji.
0
Nie wiem, nie mam pojęcia, kto to Grie, ale wiecie co się stanie. Aha
1
@kryhaa Jak Barca pójdzie na ustępstwa, zapłaci część wynagrodzenia itp to wiadomo że możliwe. Dobrze wiedzą że musimy się go pozbyć.
0
@Fizzy Womack na bakterie lody, aha
0
@xVENUMx tylko antybiotyk. Teraz to po pierwszej dawce już Ci pomoże. Czym szybciej tym lepiej
0
@Bartek22 może tak być. Wtedy za rok nie będzie już 44mln
0
@barcelonaLM czym szybciej udowodnią jacy są tym lepiej.
0
@Aristocrate_7 Wszystko fajnie pięknie, ale czemu on każdy drybling zaczyna tak samo.
0
Komentarz usunięty
3
@donleo12 ma rok kontraktu. Niech płacą, albo rok trybuny
1
@Marik1234 Dodam, że jest fanbojem Leo, zawsze byłem, dla mnie najlepszy w historii, ale dodawanie jakiegoś story dogrywek by ujmować drugiemu jest po prostu słabe.
0
@MaTt_BarcaFan I tak samo na Covid. Co maja obostrzenie do twojego debilnego komentarza. Czy ludzie którzy stracili bliskich kpia sobie tak z tych co zmarli przez obostrzenia?
0
@pawelke3n dalej nie rozumiem. Cr7 w reprze daje bardzo dużo, co ma wspólnego to że w dogrywce? A to że ludzie ujmują Leo to znaczy że teraz mamy ujmować CR7?
0
@MaTt_BarcaFan nie wiem bo nie ma takich statystyk, a nawet gdy tak jest czy to znaczy że mogę z tego szydzić? Nie! To że ty masz w w dupie covid nie znaczy że pisanie takich pierdół jest ok. Ludzie umierają na covid, bliscy umierają, nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz.
1
@pawelke3n A co to ma wspólnego z CR7?
0
@MaTt_BarcaFan wiesz ze na tym forum jest grono osób które stracilo rodziców? Wtedy też pod tymi postami byłeś taki mądry?
0
@donleo12 Już jest, jest na wszystkich filmikach i zdjęciach dla FCB. Taka maskotka
1
@Tomek_TF uwierz mi że na spokoju go oglądam. Nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, więc spełnił je. Szału nie ma, zobaczymy co dalej.
19
Usunąć z tytułu "anty" i mamy Konfederacje.
2
@Tomek_TF Yhy, pierwsze mecze miał nawet dobre. A później to już każdy widział jaka to forma była
1
@zioomeek na tym polega demokracja by ludzie wiedzieli na kogo glosuja. O pisie i po wszyscy wiedzą że to złodzieje i się z tym nie ukrywają, 60% społeczeństwa na nich głosuje jak nie 70%. To co konfa chce ukryć, że jest wolnościową, narodowościowa, skrajnie prawicowa plus do tego homofobia oraz eurosceptyczna partia. Po co to ukrywać.