4

@SuperPatsonFCB O matko :)

3

@Ghotti Suarez odszedł nawet za wiecej niz 2mln. Tylko w zmiennych

0

@SuperPatsonFCB Te Paide jaki to kraj :)

13

@JordiElNino Moim zdaniem tak

0

@hank_moody Skonczy jak Kapustka. Niech sie rozwinie wpierw, chyba ze faktycznie jakiś klub, który na niego postawi

0

@xesco Ktoś dwójki Grie, Cou musi odejść, to jest chyba bardziej niż pewne

1

@Aqualitek bierz. Tylko z jak największym ramem i obowiązkowo ten nowy procek podobno dobrze daje rade

1

@Aqualitek służbowo mam win 10. Wersja na maka działa nawet lepiej. Jest 100% kompatybilna. Jak mam szukać słabości to że grać na tym się nie da. Na pewno nie na moim.

1

@Aqualitek apka pokazuje 91%. Więc kosmos, i potwierdzam nie odczuwam różnicy

2

@Aqualitek Ja mam 7 rok air. Działa jakbym go kupił wczoraj. Chociaż te nowe systemy trochę go spowolniły.

2

@Comentateiro Redakcja już dawno stała się pudelkiem z hasełkami do podbicia

15

Jeb idiota. Czy on musi komentować? Jak mamy sprzedawać jak on daje wszystkim info ze musimy.

0

@kaziks dzięki za info. Inna kupiłem, ale nie planowałem :)

2

@tomek8756 z tych wszystkich sędziów, to dobry wybór

0

@Encore Szkoda ze 10 minut nie doliczył. Hiszpania - Włochy, kończyli co do sekundy

0

@Messibestplayerintheworld Już to widze jak Cou idzie do Lyonu

0

@Messibestplayerintheworld Czyli tyle co Fernandez :)

3

@LS Bóg tak chciał.

0

@Seledynowy Tylko LL ma limity. Finansowe Fair Play dotycza wynagrodzenia.

1

@DonMatteo901 Nie ważne jak jest źle, może być gorzej. Boniek i całe UEFA to jedno wielkie bagno. A są to zazwyczaj byli piłkarze i tego nie rozumiem. Ktoś traci marzenia, bo kur, zawsze mozna gorzej sędziować.

1

Pierdolic to. Żenujace

0

@PatrychoO Pokonac Djoko? Chyba bez szans

0

@Werka7 200mln i ich. Czas zarobić, a nie za frytki :)

0

Czyli wypożyczenie

1

@culesjasiules nc+, Eleven chyba.

0

@barcelonaLM Ale że Bosakowi nie ufają , hmmmm. On tak ładnie mówi przecież .

1

@VamosRakieta Podsumowujac naszych jeszcze:
- Alba dla mnie bardzo słabo, nie dokładny, nerwowy, nic nie wniósł w ataku
- Garcia - poprawnie , raczej bez błędów ale Laporte znacznie lepszy.

0

@DonAndrzejos W jej ofercie będą transmisje m.in. piłkarskiej Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji, a także szereg treści niesportowych.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-ile-kosztuje-cena-jak-korzystac-transmisje

Nic ciekawego, chyba ze chcesz za Bundeslige placic 34zł

9

@DonMatteo901 Zabrakło z przodu 9-tki. Kto wie czy Ansu nie dałby finału.

19

@Barwindg Ale mozemy miec swoje zdanie. Czy liczy sie tylko twoje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?