tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SuperPatsonFCB O matko :)
3
@Ghotti Suarez odszedł nawet za wiecej niz 2mln. Tylko w zmiennych
0
@SuperPatsonFCB Te Paide jaki to kraj :)
13
@JordiElNino Moim zdaniem tak
0
@hank_moody Skonczy jak Kapustka. Niech sie rozwinie wpierw, chyba ze faktycznie jakiś klub, który na niego postawi
0
@xesco Ktoś dwójki Grie, Cou musi odejść, to jest chyba bardziej niż pewne
1
@Aqualitek bierz. Tylko z jak największym ramem i obowiązkowo ten nowy procek podobno dobrze daje rade
1
@Aqualitek służbowo mam win 10. Wersja na maka działa nawet lepiej. Jest 100% kompatybilna. Jak mam szukać słabości to że grać na tym się nie da. Na pewno nie na moim.
1
@Aqualitek apka pokazuje 91%. Więc kosmos, i potwierdzam nie odczuwam różnicy
2
@Aqualitek Ja mam 7 rok air. Działa jakbym go kupił wczoraj. Chociaż te nowe systemy trochę go spowolniły.
2
@Comentateiro Redakcja już dawno stała się pudelkiem z hasełkami do podbicia
15
Jeb idiota. Czy on musi komentować? Jak mamy sprzedawać jak on daje wszystkim info ze musimy.
0
@kaziks dzięki za info. Inna kupiłem, ale nie planowałem :)
2
@tomek8756 z tych wszystkich sędziów, to dobry wybór
0
@Encore Szkoda ze 10 minut nie doliczył. Hiszpania - Włochy, kończyli co do sekundy
0
@Messibestplayerintheworld Już to widze jak Cou idzie do Lyonu
0
@Messibestplayerintheworld Czyli tyle co Fernandez :)
3
@LS Bóg tak chciał.
0
@Seledynowy Tylko LL ma limity. Finansowe Fair Play dotycza wynagrodzenia.
1
@DonMatteo901 Nie ważne jak jest źle, może być gorzej. Boniek i całe UEFA to jedno wielkie bagno. A są to zazwyczaj byli piłkarze i tego nie rozumiem. Ktoś traci marzenia, bo kur, zawsze mozna gorzej sędziować.
1
Pierdolic to. Żenujace
0
@PatrychoO Pokonac Djoko? Chyba bez szans
0
@Werka7 200mln i ich. Czas zarobić, a nie za frytki :)
0
Czyli wypożyczenie
1
@culesjasiules nc+, Eleven chyba.
0
@barcelonaLM Ale że Bosakowi nie ufają , hmmmm. On tak ładnie mówi przecież .
1
@VamosRakieta Podsumowujac naszych jeszcze:
- Alba dla mnie bardzo słabo, nie dokładny, nerwowy, nic nie wniósł w ataku
- Garcia - poprawnie , raczej bez błędów ale Laporte znacznie lepszy.
0
@DonAndrzejos W jej ofercie będą transmisje m.in. piłkarskiej Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji, a także szereg treści niesportowych.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-ile-kosztuje-cena-jak-korzystac-transmisje
Nic ciekawego, chyba ze chcesz za Bundeslige placic 34zł
9
@DonMatteo901 Zabrakło z przodu 9-tki. Kto wie czy Ansu nie dałby finału.
19
@Barwindg Ale mozemy miec swoje zdanie. Czy liczy sie tylko twoje?