tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCB24 Już bez przesady, poczekają ludzie. Życia nie przywrócisz, cały dzień do odwołania, ale jednak to tragedia
3
Po ponad roku postanowiłem pojechać pendolino do Wawy na spotkanie, zamiast auta. Ktoś w Iławie wskoczył pod pociąg, min 2h postoju. Trzeba mieć jaja by wskoczyć pod pociąg. Albo jak bardzo być zdesperowanym
0
@lucca87 3 kolejki i wypadnie na miesiac, pozniej na 2tygodnie,pozniej na miesiac. Tak trzymajmy go
0
@Yosemite nie wiem czemu, ale na bezdomnego wyglada
0
@horang ta tak jak Alena. Patrz jak się nie niego tłuką
0
@zmiter912576 mnie po szczepieniu włosy wypadają. Na bank to Pfizer, łysy ojciec i brat i całe drzewo nie ma z tym nic wspólnego to musi być Pfizer. I coś w krzyżu mnie wali
0
@Barcakolcz Jestem ciekaw nazwisk. Jest tu kilku użytkowników którzy zapewne podadzą bardzo mocne nazwiska z zagranicy
1
@horang Idź sprzedaj. Myślisz że wszyscy chcą Pjanica, Umtitiego z ich zarobkami i jeszcze nam płacić?
0
Pieknie. Wypierdzielic ta nudna Szwecje z turnieju
13
Dziń dobry, jest Leonardo?
- nie ma, na Euro gra.
- Ok, Dzięki.
2
@FC1899Barca No Benny Hill, kalka
0
@FC1899Barca Gaya? Przecież oni 5mln na transfery nie mają. Skąd wezmą 30?
0
Ale sam piłkarz może powiedzieć nie
0
@Rewolucja123 A znasz szczegóły, może wiedzą, że to wał, a nie transfer.
15
@david89 Bo nikt go nie chciał.
0
Fajna koszulke ma? Ma?
0
@patrykzmc2000 Nie możliwe by ktoś po takim sezonie go chciał.
5
@Homeopata8989 Niech wiecej pajacuje.
@encore przy bramkce na 3-2 to Pogba popelnił błąd tracąc piłkę, Wiec swoja cegiełke też ma.
0
Włochy - Niemcy taki finał
1
@Phoenixx Ja na prawdę nie mogłem obejrzeć, wynik obserwowałem, ale zaglądałem na LR i dokładnie w takiej kolejności czytałem. Uśmiałem się mocno
19
Chronologicznie bo nie oglądam ale czytam:
- 1-0 ale Pedri jest słaby, jaka Hiszpania dramat
- 1-3 Hiszpania jest zajebista, Enrique robi robote
3-3 Enrique jest przereklamowany, w Hiszpanii nie ma ani jednego dobrego piłkarza
3-5 Enrique kozak, Pedri to Robocop.
Dzięki teraz już wiem jak mecz wyglądał, tzn kompletnie nie wiem, a bym zapomniał powiedzcie jak zagrał Pedri :)
0
@Encore czyli co dziś karny. Hm może postawie
0
@Gomess dla Brytoli to jak za darmo
3
@PatrychoO wyłącz po co się męczysz
0
@patrykzmc2000 zajeb. W końcu kogoś sprzedaliśmy. Może na pensje wystarczy
0
@gbarca ciekawe za co. Jak kasa pusta
0
@neeed pewnie całość.
16
@barcelonaLM Ale on ma ryj.
1
@Mixtape Chłop jest bardzo dobry, ale ma spore problemy z mentalem. Mam wrażenie po wypożyczeniu do Benfiki, że on sie ma za najlepszego obrońce świata.
0
@BarcaInfo Niech jedzie na wakacje