5

@FCB24 Już bez przesady, poczekają ludzie. Życia nie przywrócisz, cały dzień do odwołania, ale jednak to tragedia

3

Po ponad roku postanowiłem pojechać pendolino do Wawy na spotkanie, zamiast auta. Ktoś w Iławie wskoczył pod pociąg, min 2h postoju. Trzeba mieć jaja by wskoczyć pod pociąg. Albo jak bardzo być zdesperowanym

0

@lucca87 3 kolejki i wypadnie na miesiac, pozniej na 2tygodnie,pozniej na miesiac. Tak trzymajmy go

0

@Yosemite nie wiem czemu, ale na bezdomnego wyglada

0

@horang ta tak jak Alena. Patrz jak się nie niego tłuką

0

@zmiter912576 mnie po szczepieniu włosy wypadają. Na bank to Pfizer, łysy ojciec i brat i całe drzewo nie ma z tym nic wspólnego to musi być Pfizer. I coś w krzyżu mnie wali

0

@Barcakolcz Jestem ciekaw nazwisk. Jest tu kilku użytkowników którzy zapewne podadzą bardzo mocne nazwiska z zagranicy

1

@horang Idź sprzedaj. Myślisz że wszyscy chcą Pjanica, Umtitiego z ich zarobkami i jeszcze nam płacić?

0

Pieknie. Wypierdzielic ta nudna Szwecje z turnieju

13

Dziń dobry, jest Leonardo?
- nie ma, na Euro gra.
- Ok, Dzięki.

2

@FC1899Barca No Benny Hill, kalka

0

@FC1899Barca Gaya? Przecież oni 5mln na transfery nie mają. Skąd wezmą 30?

0

Ale sam piłkarz może powiedzieć nie

0

@Rewolucja123 A znasz szczegóły, może wiedzą, że to wał, a nie transfer.

15

@david89 Bo nikt go nie chciał.

0

Fajna koszulke ma? Ma?

0

@patrykzmc2000 Nie możliwe by ktoś po takim sezonie go chciał.

5

@Homeopata8989 Niech wiecej pajacuje.
@encore przy bramkce na 3-2 to Pogba popelnił błąd tracąc piłkę, Wiec swoja cegiełke też ma.

0

Włochy - Niemcy taki finał

1

@Phoenixx Ja na prawdę nie mogłem obejrzeć, wynik obserwowałem, ale zaglądałem na LR i dokładnie w takiej kolejności czytałem. Uśmiałem się mocno

19

Chronologicznie bo nie oglądam ale czytam:
- 1-0 ale Pedri jest słaby, jaka Hiszpania dramat
- 1-3 Hiszpania jest zajebista, Enrique robi robote
3-3 Enrique jest przereklamowany, w Hiszpanii nie ma ani jednego dobrego piłkarza
3-5 Enrique kozak, Pedri to Robocop.

Dzięki teraz już wiem jak mecz wyglądał, tzn kompletnie nie wiem, a bym zapomniał powiedzcie jak zagrał Pedri :)

0

@Encore czyli co dziś karny. Hm może postawie

0

@Gomess dla Brytoli to jak za darmo

3

@PatrychoO wyłącz po co się męczysz

0

@patrykzmc2000 zajeb. W końcu kogoś sprzedaliśmy. Może na pensje wystarczy

0

@gbarca ciekawe za co. Jak kasa pusta

0

@neeed pewnie całość.

16

@barcelonaLM Ale on ma ryj.

1

@Mixtape Chłop jest bardzo dobry, ale ma spore problemy z mentalem. Mam wrażenie po wypożyczeniu do Benfiki, że on sie ma za najlepszego obrońce świata.

0

@BarcaInfo Niech jedzie na wakacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?