tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos kto to ten who's next. ? Dobry?
0
@45M4R Jak kazde w Hiszpani. Któryś prawde pisze na bank
0
@Yoshi94 Chodzi mi o komentarz Grie. Oczywiscie masz racje, ale wiecznie słysze jak to wróci mocniejszy, nic sie nie stało, wszystko jest ok. Nawet w ZUS jest limit chorobowego. Włąsnie że sie staje, bo ma mocny limit płacowy, dużo kontuzji, nie możemy sprzedac i mamy lukę w kadrze. Jest coś takiego jak umowa b2b i za L4 nie płaca. Patrząc na zarobki to nie Etat.
0
@sonek Tak samochód zamieni sie w statek kosmiczny
5
Ja to bym chciał wtedy powiedzieć, ok skoro to takie proste to wstrzymujemy wynagrodzenie. Ciekawe czy wtedy tak bez stresu by żyli.
1
@Encore Kupmy do tego kogoś kto ma najwięcej główek i świat nasz.
0
@Tollusiek "To, że nie ma statystyk może trochę martwić, aczkolwiek jestem prawie pewny, że u nas miałby je lepsze." - wróżysz z kuli? Bo jak tak to sie do ciebie zgłoszę, mam kilka pytań.
1
@AntekGriezmann "Może" to słowo klucz moim zdaniem.
3
@PatrychoO Chile, ulubiona drużyna Argentyny
1
@MesQueUnClub96 Ale jak z nimi wygramy to oni z 3 miejsca. Wiec chyba nie mamy co liczyc na podlozenie
1
@koksik2700 Ale nim jest, a ty swoimi tekstami nie zasługujesz by być kibicem FCB.
2
@koksik2700 Wiesz co idz do białych na strone, tam sie swoich piłkarzy tak traktuje.
2
@koksik2700 Piłkarski odpad, grubo. Ja rozumiem, że nie gra, kosztuje itp, ale by go obrażać ?
1
@tristan87 Bede jak X-man jakiś. Dla mnie bomba
0
@marcin000019 Na razie gdybanie.
0
@marcin000019 Czytałem 3 tygodnie. Gdzies było info ze 2 miesiace?
0
@Janas11224 A kto inny?
8
@Nerowing2 Messi rządzi szatnia, a Kun nie gra w reprze Argentyny. Taki z niego szef
0
@JohnnyBarca Git będzie zdrowy na presezon
0
@macio_944 Patrz jak Orban się załamuje. Zenujace
1
Wszystkie drużyny potrafią walczyć. A Polska dziś wieczór.....Bez zaskoczenia
2
@PatrykBarca I obok Kante i Pogba. Faktycznie dramat
1
@Kgorecki2500 tylko ze on został sam. Inni nie zrezygnują bo stołki stracą. Stanowiska dla rodzin itp
0
@pele1282 dobry jest :)
0
@Messibestplayerintheworld myślenie dziennikarza. Jak przyjdzie lepsza oferta z np. Rosji to nie sprzedadzą bo w PL lepiej. :) kur co za głupota, rozumiem posuchę plotek, ale są granice dziennikarskiego debilizmu. Motto nie masz nic ciekawego do napisania nie pisz. Nie istnieje
0
@Arkon Griezmana jak się dobrze ustawi to bardzo dobry piłkarz. Ale jak u nas się chce grać 3 dziesiątkami to wiesz.
0
@Messibestplayerintheworld Ale to już tyle trwa i te wypociny, dzień w dzień. Przyjdzie a później wszyscy go i tak pojadą :)
11
@Sergio_Devils Jezu przecież on przejdzie, sam potwierdził, Koeman potwierdził, wszyscy potwierdzają. Co wam za różnice robi czy dziś czy za tydzień, dwa? Dodam że zbawieniem nie będzie bo to znowu piłkarz z profilem, Ansu, Leo, Grie a nawet Cou. My potrzebujemy 9-tki. Ale 9-tki z najwyższej półki oraz skrzydłowych.
3
@Messibestplayerintheworld wygląda tak samo, miernie
0
Kun zero minut. Hm