tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jankes12 Jankes przeczytaj to jeszcze raz. Please
3
Ale większy zachwyt Gigi miał nad kapusta.
0
@Messibestplayerintheworld Mam wrażenie, że ten chłopak z Idola LR wpadł w inna szufladę. :)
1
@ddanioofcb Dorzuc jeszcze z 3 atakujacych. Po co nam pomoc.
3
Z dupska Laporty wystaja juz tylko jego stopy.
0
@Janiama Coś na pewno znajdzie do czego bedzie mozna sie przypierdzielic.
1
@NaFazieHitman Pierwszy zespół.
3
18 lat FC Barcelona, pierwszy skład. Ciężko będzie o kontrakt i spełnienie warunków finansowych. Tym dzieciakom w dupie się poprzewracało. Kiedyś taki klub to było spełnienie marzeń, teraz to marzenia, ale jeszcze wyższe marzenia to gruby hajs.
1
@IbrahimAfellay Jutro? Mecz nie jest w sobote?
0
@kuz W PL przegrał 8-2 więc nie robi mu taki wynik :)
0
@szkutnik91 To niech zostanie za darmo, tak jak 4 lata temu mówił, że dla RM może grac za darmo. 34 lata, kontuzje i na bank chciał mocny kontrakt.
0
@hoeniker 3-0 w plecy
2
@koziar Szkoda strzępić Ryja.
1
@MesQueUnClub96 ja też wszystko wiem o Słowakach. Czy to znaczy że mogę być trenerem?
0
@Encore 29 meczy bez porażki. Ja nie oceniałem ich tylko przez pryzmat mistrzostw.
2
@Songo91 kurwa on żyje
1
Na razie mnie Włosi nie zawodzą, pisałem przed mistrzostwami, ża sa moim faworytem, grają nowoczesną piłkę, z pressingiem z kosmosu przez 90 minut. Pytanie, czy wytrzymają takim stylem cały turniej fizycznie.
0
@Yosemite koleś ma ogromny talent. Ale ego jak stąd na Marsa
0
@MatiFCB2000 a co za różnica kiedy ogłosimy jego przybycie do nas?
0
@Rust_Cohle nie będzie grał moim zdaniem.
21
@Ghotti głębiej to już wejść w dupe Laporcie nie może.
2
@Criss18Barca Manzano sędzia.
0
@Vebrol zgadza się między 18 a 20 był najlepszy na świecie
0
@Dertinho To nasz piłkarz to źle, że życzymy mu dobrze?
0
@amanter Te stroje to jak jacyś pracownicy cyrku. Zaraz wbiegna małpy na murawę
0
@Fartlow na papierze nie jesteśmy.
0
@Rewolucja123 co znaczy impostorzy
0
@Yosemite Na tym polega pilka. Taktyka, sklad maja jaki maja, wiec graja takim a nie innym ustawieniem.
1
@ptrx Hehehehehehehe
6
@kiper09 Zartujesz mam nadzieje?