tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Dembouz1899 Mój typ. Bzdura Romero, skoro nie pisze nawet jaki klub.
8
@FCMichalo Mam to samo. Nie rozumiem fenomenu tego pilkarza.
0
@patrykzmc2000 Romero to sobie może pisać
12
@FafitFCB taki z niego lizus trochę.
1
@PatrychoO licytacja godzin. Któryś trafi
0
@bartekvisca Ja miałem druga Pfizera. Tylko ręka, zero objawów.
9
@gumaz Może po postu sie zestresowales. Normalne przy zastrzykach.
0
@kaamil1910 Eh, nie ważne. Cytuje Konfederacje, ja w wojence brac udziału nie bede.
0
@kaamil1910 Co ma światopogląd do tego? I Konfederacja i Lewica ma jeden świat jest prawo lewo, nie ma nic innego. Akurat twoje słowa do tego pasują. PIS, PO to Lewaki.
1
@kaamil1910 Wg. Konfederacji, bo dla was wszystko co nie jest Konfederacją to Lewaki.
1
@messi564 W sercu ma Barce widać :)
1
Georginio Wijnaldum
L’Equipe: Oferta PSG nie jest dwa razy wyższa niż propozycja Barcelony, ale zapewnia piłkarzowi zauważalnie lepsze warunki niż w Liverpoolu, gdzie otrzymywał 5,5 miliona euro.
Ruben Uria: Dziennikarz portalu Goal.com podaje, że oferta PSG była wręcz trzy razy lepsza niż propozycja Barcelony. Laporta i Alemany nie zamierzali jednak wchodzić w licytację.
Dziennikarski świat jak malowany :)
8
Ja nic nie wiem, nie pamiętam, , Bartek kazał podpisać, ale byliśmy pewni, że chodzi o Event z balonami dla dzieci piłkarzy.
2
Odnosząc się do tego co dzieje sie na LR. Tak właśnie będzie wyglądał kraj jak wygra partia Konfederacji lub Lewicy. Walka o swoje światopoglądy, jedna i druga strona agresywne w swoich poglądach. To ja już wole złodziejskie taktyki PO, PIS itp.
4
@The_Man dlaczego tylko jego? Jest tu kilku cwaniaki z drugiej strony barykady. Konfederacja
0
Neymar się spłacał latami jak widać. A transfer Fernandeza to czysty wał.
0
@Pilka_jest_okragla Dwie mendy warte siebie.
2
@MesQueUnClub96 A po co nam? Koles jest za free. Mozna sporo na nim zarobic
1
@Darkfin najważniejsze że ty wiesz co jest w prawicy i się z tym utożsamiasz. Dalsza dyskusja jest zbędą jeśli wg. Ciebie jest tylko prawica i Lewica
0
@horang :) zrobiłeś mi dzień.
0
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld Mistrz negocjacji i plan negocjacji wyslal do pseudo dziennikarzyny.
2
@Darkfin Ostro masz w tej głowie pomieszane. KAżdy kto przeciw Konfederacji to Lewak. Współczuje
0
@horang moze dajmy cala Barce B, to sa tacy mocarze, że z III ligi wyjść nie moga, no ale nam LM wygraja.
7
Plan B. 18 letni Moriba.
1
@NaFazieHitman ale przecież to prawda
0
@BaroPodertos Jebaniutka dobra jest. :)
0
@vangoor Pedro?
0
@vangoor nic nie zrozumiałeś
0
@Pilka_jest_okragla gbsans - dziennikarz MD. Sorry ale to nie jest źródło.