7

@Dembouz1899 Mój typ. Bzdura Romero, skoro nie pisze nawet jaki klub.

8

@FCMichalo Mam to samo. Nie rozumiem fenomenu tego pilkarza.

0

@patrykzmc2000 Romero to sobie może pisać

12

@FafitFCB taki z niego lizus trochę.

1

@PatrychoO licytacja godzin. Któryś trafi

0

@bartekvisca Ja miałem druga Pfizera. Tylko ręka, zero objawów.

9

@gumaz Może po postu sie zestresowales. Normalne przy zastrzykach.

0

@kaamil1910 Eh, nie ważne. Cytuje Konfederacje, ja w wojence brac udziału nie bede.

0

@kaamil1910 Co ma światopogląd do tego? I Konfederacja i Lewica ma jeden świat jest prawo lewo, nie ma nic innego. Akurat twoje słowa do tego pasują. PIS, PO to Lewaki.

1

@kaamil1910 Wg. Konfederacji, bo dla was wszystko co nie jest Konfederacją to Lewaki.

1

@messi564 W sercu ma Barce widać :)

1

Georginio Wijnaldum

L’Equipe: Oferta PSG nie jest dwa razy wyższa niż propozycja Barcelony, ale zapewnia piłkarzowi zauważalnie lepsze warunki niż w Liverpoolu, gdzie otrzymywał 5,5 miliona euro.

Ruben Uria: Dziennikarz portalu Goal.com podaje, że oferta PSG była wręcz trzy razy lepsza niż propozycja Barcelony. Laporta i Alemany nie zamierzali jednak wchodzić w licytację.


Dziennikarski świat jak malowany :)

8

Ja nic nie wiem, nie pamiętam, , Bartek kazał podpisać, ale byliśmy pewni, że chodzi o Event z balonami dla dzieci piłkarzy.

2

Odnosząc się do tego co dzieje sie na LR. Tak właśnie będzie wyglądał kraj jak wygra partia Konfederacji lub Lewicy. Walka o swoje światopoglądy, jedna i druga strona agresywne w swoich poglądach. To ja już wole złodziejskie taktyki PO, PIS itp.

4

@The_Man dlaczego tylko jego? Jest tu kilku cwaniaki z drugiej strony barykady. Konfederacja

0

Neymar się spłacał latami jak widać. A transfer Fernandeza to czysty wał.

0

@Pilka_jest_okragla Dwie mendy warte siebie.

2

@MesQueUnClub96 A po co nam? Koles jest za free. Mozna sporo na nim zarobic

1

@Darkfin najważniejsze że ty wiesz co jest w prawicy i się z tym utożsamiasz. Dalsza dyskusja jest zbędą jeśli wg. Ciebie jest tylko prawica i Lewica

0

@horang :) zrobiłeś mi dzień.

0

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld Mistrz negocjacji i plan negocjacji wyslal do pseudo dziennikarzyny.

2

@Darkfin Ostro masz w tej głowie pomieszane. KAżdy kto przeciw Konfederacji to Lewak. Współczuje

0

@horang moze dajmy cala Barce B, to sa tacy mocarze, że z III ligi wyjść nie moga, no ale nam LM wygraja.

7

Plan B. 18 letni Moriba.

1

@NaFazieHitman ale przecież to prawda

0

@BaroPodertos Jebaniutka dobra jest. :)

0

@vangoor Pedro?

0

@vangoor nic nie zrozumiałeś

0

@Pilka_jest_okragla gbsans - dziennikarz MD. Sorry ale to nie jest źródło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?