2

@zajek101010 Argentyna 40 baniek ludności. Brazylia 215mln.

0

@Rewolucja123 Dembele moim zdaniem odejdzie. Dla niego siano się liczy

1

@FC1899Barca I tak pójdzie do TAS. Będzie jak z City Tas anuluje.

1

@Beztroskii Jest to komentarz jednej osoby. Pytanie czy tak faktycznie jest

0

@tobiasson92 jak tak patrzy człowiek na dzieci to wyobraża sobie jak oni dziwnie się czują. Masakra

3

@FerNiKloVe A zatrudnienie Raioli to myślisz po co?

107

Jakby to powiedzieć. Sercem kocha klub.

23

@DonAndrzejos Ronald

0

@lukas10 W formie to był kozak. Na pewno lepszy od Lengleta.

1

@stepien121 O polityce pisze kilka osób, jedni sa za Konfa drudzy za PO. Zablokuj ich sobie i będziesz mial spokój.

3

@Homeopata8989 słuchaj dalej idiotycznych refleksji dziennikarzy

0

@Yosemite Donnaruma free, ale nie brać bo przecież może być lepszy od kapitana TS

1

@LS jakis datek mu wyślij finansowy, albo zrzutkę zorganizuj. Tak źle go traktował nowy prezydent. No chyba że go bił, naprawdę twierdzisz że prezydent nie ma prawa usłyszeć jaki Ronald ma pomysł na nowy sezon?

1

@myscooter o to już słynne, źródło bliskie otoczeniu, a refleksja, buahaha :)

1

Piłkarze też powinni mieć takie kontrakty

2

Co za beksy. Co nie zasługuję, to już nowy zarząd nie ma prawa zastanawiać się nad przyszłością klubu. ? Jest sezon jest rozliczenie, jest pomysł na następny sezon i decyzje to normalne. Zrozumiałbym gdyby wpierw Laporta wszystko wrzucał do medió, a później z Ronaldem rozmawiał, ale on o wszystkim z nim rozmawia.

0

@MatiFCB2000 A ja przyglądam się samochodom na ulicy. Może sobie kiedyś kupie. Romero niech przestanie prdl bo wiarygodność jego to 0.

4

@EldoradoHaze a co w związku z tym że Korwin wpieprza Burgery? Transmitujecie codziennie i jakoś nie komentujesz

2

@kibicsportu Caferin wie że Tas to anuluje. Ale pokaże pozostałym że dobrze postąpili

0

@vangoor Mingueza, Umtiti

3

@VamosRakieta Romero potwierdzi że Eric jest tylko na leczeniu kanałowym 6-tki

0

@Stasik91 a skąd wiesz co ma z Laporta ustalone? Benek Arfa potwierdzał że Leo zostaje a to najlepsze źródło.

0

@piasqnfcb też uważam że mogą namieszać

1

@szkutnik91 od Czasu Cou i szopki z wakacji, dla mnie to takie samo źródło jak Sport i MD. Czyli domysły itp

31

@Kengo Ile ja tych najlepszych okienek już widziałem. Poczekamy na boisku

0

Mam nadzieję że lepiej strzela niż żongluje. Taki niewidoczny trochę :)

2

@domin682 od kunta kinte

0

@CatalanDream ani Lewica ani Prawica. Obie skrajności do wyj.

12

@szkutnik91 Na testach było. Aguero pokaz kolano. Nie mogę zabandażowane, a to ok. Test ok

1

@Rewolucja123 Neymar ma jeszcze większe problemy ze zdrowiem , a chcieliście go za > 100mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?