13

@Messibestplayerintheworld Przypomne komentarz TV3 z wczorajszego poranka. Transfery Depay i Wij zostana zamkniecie w ciagu kilku godzin.

3

@vangoor A jak Ilaix okaze sie ze to nie jest jego level? Co wtedy zrobimy? Znowu bitwa o cwiercfinal LM i 3 miejsce w LL. Kiedy wy sie nauczycie ze 18-latkami nie zdobywa sie trofeow. Trzeba go ogrywac, ale on nie jest gotowy na pierwszy sklad w 100% wymiarze.

0

@Abominacja W drugim meczu poziom PSG w szczególności był wyższy. Moim zdaniem poziom jest równy, ale liga Francuska jest słabsza

0

@FC1899Barca ten Sans to co to za dziennikarz. Dużo ostatnio wrzuca.

1

@Messibestplayerintheworld Wypożyczyłbym.

0

@Hopner15 Ale jak to, to jest Cypr i co my mamy do rzadów w tym kraju? Co ma to wspólnego ze szczepieniem w PL? Na Białorusi np. jest dyktatura czy to znaczy, że u nas tez jest?

0

@Barca_Big_Moment TV3 dolacza do super grona MD, Sport Romero - transfer kwestia kilku godzin.

0

@IronSanHybrid Ja go nie winie, po prostu jest mi wtedy obojetny.

1

@IronSanHybrid wiesz ile razy tacy piłkarze jak Maldini dostawali lepsze propozycje? Nie zawsze kasa się liczy

0

@SinMistico przypomnij mi ostatni WYNIK dwumeczu PSG, FCB

0

@kamilop pisał zanim dostał propozycje od PSG

0

@pres kontrakt 0. Mogą spokojnie dać

0

Najemników nie potrzeba. Chcę niech idzie za kasa

1

@arasz1819 to samo było tok temu z obniżeniem wynagrodzeń. Media, piłkarze się nie zgadzają na obniżkę, krytyka tylko po Leo jaki to pazerny kapitan. A jak się czujesz okazało to że piłkarze zgadzają się na obniżkę ale pod warunkiem nie obniżania wynagrodzeń dla pracowników klubu to cisza, zero komentarza.

0

@Mixtape kto to?

0

@Witekk10 tak samo jak pójście na emeryturę w zależności od stanowiska. Patrz mundurowi. Konstytucją to można sobie już dawno tylek podetrzeć

1

Ja nie za bardzo rozumiem co on ma robić. Śmierdzi trochę planem B jak Ronaldowi słabo będzie szło. Średnio go widzę jako trenera.

0

@Ojciecpijo On bedzie nakrecal caly czas sponsorow. Caly czas sam sie splaca i w kasie i na boisku

2

@Ojciec5tkidzieci A możesz pozwolić by każdy robił co chciał. Chcą sobie zmienić avatar toniech zmieniaja. To, ze ty nie chcesz to rozumiem, że inni tez nie mogą.

1

@barcanawieki taktyk

0

@szkutnik91 Wg MD i Sportu w przyszlym tygodniu. Ja im wierze.

0

@Jakchcesz Nie ma "w punkt"?

0

@Qexi Łąkotka to niekoniecznie kariery. 3-4 tygodnie temu maił operacje. Więc czego ty sie spodziewałeś, ze juz trenuje?

0

@kiper09 Wszystko ładnie, pięknie. Tylko kto za niego. ? Uważam, że to jedyna możliwa opcja, chociaż fanem Ronalda nie jestem.

0

@Gomess A jak tam Monchu, jest już gwiazda?

0

@michal26 a gdzie mięso

0

@Abominacja przecież to nie jest odszkodowanie. Co Ty prdl. Płacą im bo to ich elektorat. W każdym momencie sejm mógłby zrezygnować z finansowania Kościoła jedna ustawa.

0

@anxted coś w tym jest.

0

@Abominacja z moich podatków.? Popierd.. Cię? Ma to że ja też nie chce by z mojej kasy nie sponsorować kogoś. Ty nie chcesz sponsorować leczenia bezpłodności

4

@Abominacja a dlaczego za moje się utrzymuje kościół? Nie jestem wierzący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?