0

@Messibestplayerintheworld nie iść na układy z Włochami, Roma już nas wydymała z tymi Ich wypożyczeniami z opcjami.

0

@Messibestplayerintheworld no dlatego kupujemy Depaya, który skrzydłowym nie jest :)

0

@Boogmacher skoro w Villarreal się nie przebił w Getafe się nie przebił w RM go nie chcą. To po co o nim gadać?

1

@MesQueUnClub96 się przekonamy w poniedziałek.

1

@MesQueUnClub96 Obejrzyj ich ostatnie mecze :) Poziom.....

0

@Martwy Znamy sie?

0

@Martwy A czy to te same osoby napisały?

0

@Boogmacher A Villareal? Czy gdzie tam wczesniej gral, tez rezerwy.

0

@MarioVeB! A co to ma do Pimienty? Hm?

0

@bartekvisca Bo to Polska natura, trzeba pierdolic, pierdolic, pierdolic

0

Komentarz usunięty

1

@Bocheno1 Turcja, Włochy gdzie niespodzianka, Brazylia pierwszy skład, my kombinujemy, gdzie niespodzianka. Fakt Djokovic i pokonanie to ciężko było przewidzieć.

0

Komentarz usunięty

2

@Tales_Omletu wczorajszy mecz był bardzo fajny, co w nim słabego było?

0

@KapiFCB dobre argumenty, również uważam że potrzeba odświeżenia La Massi. Coś się zaczyna coś się kończy. Wierzę że Laporta ma plan i wie co robi

0

@VenoM jak ci się nie podoba komentarz to nie komentuj i zablokuj. Na razie

0

@Phoenixx Śmierdział to poprzedni zarząd. Jest nowy i jeśli chce zrobić to swoimi ludźmi niech robi. Zobaczymy jaki bedzie z tego efekt.

1

@DanielVeB Ty może nie obejrzysz, ale np. w Finlandii na pewno to zrobią, na tym sport ma polegać, by cała Europa się cieszyła. Może zróbmy SuperLigeME i niech zagra 6 zespołów po 15 razy i bedzie pieknie.

1

Były członek zarządu i dalej nie czytam. Mial swój czas i zrójnował klub z kolegami.

4

@MarioVeB! Lapcio zajety zarzadzaniem. Wpierw chcieliscie by bombe wrzucil, a teraz ból dupska bo ludzie wypadają. Pimienta jest od zawsze, nic ostatnio wygrać nie potrafi, a miał najdroższy zespół w Segunda B, może czas na zmianę? Rozliczymy lapcia za 4 lata, teraz dla mnie to może wszystkich zwolnić jeśli uważa, że to pomoże.

5

@mat32 Obaj sa siebie warci.

0

@Ojciec5tkidzieci Dziciak ma drugie zycie. Niech korzysta

0

@Messibestplayerintheworld najnowsza Barcy czy najnowsza Romero :)

0

@Odcinkowy ale umierają na covid :)

0

@michal13988 śpij spokojnie, kasa pusta, zwykła bzdureczka

0

@ferdas_rawa śmiertelność u nas to bzdura. Teraz mamy 400 chorych dziennie, umiera 100. Wierzysz ze 20 % umiera? Kaska za chorych i tyle.

6

@doc Chce do Realu widac jak byk. Za rok odejdzie za darmo

3

Nie jestem jakimś fanem Tenisa. Ale Djoko nie znoszę. To kosmiczny buc. Niestety buc co dziś wygra.

0

@Barcaa12 no to 2-kim czy 3-cim zdecydujcie się

1

@Bocheno1 zero niespodzianki. Szczerze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?