tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 2-1 i
0
@Gaz przy dobrym trenerze by nie wygrali. Mamy lepsza kadrę
0
@AntekGriezmann A była?
4
Boli mnie ta nasza kadra. Czesi ze słabsza paka idą dalej.
1
@Rust_Cohle żenada komentarz
6
"Philippe Coutinho musi zmniejszyć swoje oczekiwania finansowe, żeby móc znaleźć nowy klub" nie musi, może u nas zostać.
0
@Rewolucja123 I nikt ich nie kupi. Tylko wypożyczenie. Jak możemy zarobić plus zarobki Grie to trzeba sprzedać
1
@Janiama 1-1 i coś tam muszę dopisać
0
@Rewolucja123 kogoś wartościowego sprzedać muszą. Inaczej bez szans na budżet. A innych nikt nie chce
2
@l0Messini są miliony. Nie setki. :) setki milionów. Dawaj te setki umarłych po szczepieniu, dawaj źródła.
0
@marcinK0000 Dembele, Cou to tak jakby ich nie było. Wieczna kontuzja, Trincao młody, średnio wlazł w zespół, jakby nie powiedzieć słabo. Faktycznie armia w ataku
0
@l0Messini I rozumiem wiedzą że to wina szczepionki.
1
@Kwiatek67 sens jest taki że spadła o 95% ciężkich zachorowań, a nie zachorowań. Nie chcesz nie szczep się. Nikt Ci gnata do skroni nie przykłada, ale nie siej zamętu
2
@Pawelec7 moglby zostać, ale jak chce grać 3-5-2 to możemy pakować walizki w każdym meczu
3
@Nano22 tak samo jak po szczepieniu ktos zawału dostanie to na bank wina szczepionki. Media kręcą każda możliwa sytuację by się ludzie na pierd.
11
@Kwiatek67 a jakby zachorował na covid to rozumiem że skowronkiem zdrowia by był.?
0
@SaulGoodman znajdą gdzieś na bezludnej wyspie i stwierdza ze po szczepieniu.
6
@Kwiatek67 a nie jest? Na paracetamol też promil. Nikt nic nie wie, ale oczywiście cała prawica wie że akurat na szczepionkę umarli
5
@l0Messini a na pomponiku coś piszą?
0
@viscajasiek ale mają farta
0
@Criss18Barca Ja po LVP - Barca 4-0
0
@adambądkowski93 Pilka to obrona. A nasze 3-5-2 to czysta głupota.
0
Celne podania Szwecji 56%.Oni nam 3 bramki wjeb. Niewiarygodne.
6
Zobaczcie skład Węgier a nasz. Co robi zespół iwalka.
1
@Encore laga w ostatnich 5 minutach to kryminał
0
@sokot po meczu każdy mądry. Mistrzostwa spierdzielone decyzjami, ale głównie indywidualne błędy.
0
@bari_94 no właśnie nie kumam co on odpierdzielal. Ja tam nie wierzyłem ale wkur mnie taka gra. Kompletny kretynizm
1
Te Lagi Szczęsnego w końcówce to ja nie zrozumiem.
0
@marSON może być :)
0
@marSON A ja myślę że tak nie jest. Straciliśmy bramkę po błędach w 2 minucie. Co ma tu odpoczynek