1

@Janiama 2-1 i

0

@Gaz przy dobrym trenerze by nie wygrali. Mamy lepsza kadrę

0

@AntekGriezmann A była?

4

Boli mnie ta nasza kadra. Czesi ze słabsza paka idą dalej.

1

@Rust_Cohle żenada komentarz

6

"Philippe Coutinho musi zmniejszyć swoje oczekiwania finansowe, żeby móc znaleźć nowy klub" nie musi, może u nas zostać.

0

@Rewolucja123 I nikt ich nie kupi. Tylko wypożyczenie. Jak możemy zarobić plus zarobki Grie to trzeba sprzedać

1

@Janiama 1-1 i coś tam muszę dopisać

0

@Rewolucja123 kogoś wartościowego sprzedać muszą. Inaczej bez szans na budżet. A innych nikt nie chce

2

@l0Messini są miliony. Nie setki. :) setki milionów. Dawaj te setki umarłych po szczepieniu, dawaj źródła.

0

@marcinK0000 Dembele, Cou to tak jakby ich nie było. Wieczna kontuzja, Trincao młody, średnio wlazł w zespół, jakby nie powiedzieć słabo. Faktycznie armia w ataku

0

@l0Messini I rozumiem wiedzą że to wina szczepionki.

1

@Kwiatek67 sens jest taki że spadła o 95% ciężkich zachorowań, a nie zachorowań. Nie chcesz nie szczep się. Nikt Ci gnata do skroni nie przykłada, ale nie siej zamętu

2

@Pawelec7 moglby zostać, ale jak chce grać 3-5-2 to możemy pakować walizki w każdym meczu

3

@Nano22 tak samo jak po szczepieniu ktos zawału dostanie to na bank wina szczepionki. Media kręcą każda możliwa sytuację by się ludzie na pierd.

11

@Kwiatek67 a jakby zachorował na covid to rozumiem że skowronkiem zdrowia by był.?

0

@SaulGoodman znajdą gdzieś na bezludnej wyspie i stwierdza ze po szczepieniu.

6

@Kwiatek67 a nie jest? Na paracetamol też promil. Nikt nic nie wie, ale oczywiście cała prawica wie że akurat na szczepionkę umarli

5

@l0Messini a na pomponiku coś piszą?

0

@viscajasiek ale mają farta

0

@Criss18Barca Ja po LVP - Barca 4-0

0

@adambądkowski93 Pilka to obrona. A nasze 3-5-2 to czysta głupota.

0

Celne podania Szwecji 56%.Oni nam 3 bramki wjeb. Niewiarygodne.

6

Zobaczcie skład Węgier a nasz. Co robi zespół iwalka.

1

@Encore laga w ostatnich 5 minutach to kryminał

0

@sokot po meczu każdy mądry. Mistrzostwa spierdzielone decyzjami, ale głównie indywidualne błędy.

0

@bari_94 no właśnie nie kumam co on odpierdzielal. Ja tam nie wierzyłem ale wkur mnie taka gra. Kompletny kretynizm

1

Te Lagi Szczęsnego w końcówce to ja nie zrozumiem.

0

@marSON może być :)

0

@marSON A ja myślę że tak nie jest. Straciliśmy bramkę po błędach w 2 minucie. Co ma tu odpoczynek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?