1

Podobno fake, usuwam.

1

@Kgorecki2500 sory miało iść do autora

0

@Kgorecki2500 to po ch. siejesz ploty?

0

@Kurkmen fajna zasada, zmiana dla zmiany. Nie ważna jaka ważna by zmiana.

0

@barcelonaLM I co już?

2

@barcelonaLM sensowna alternatywa, poczekaj podsumuje.
- skrajna prawica
- narodowościowcy
- wolnościowscy
- Korwin

Trzymajcie narody, idzie lepsze

0

@AleksanderFCB na LR akurat panuje bardziej nienawidzę PIS, - Po, Sławek w punkt.

6

@Kurkmen bo Konfederacja daje zajebiste zmiany. A ile alternatyw po za PIS PO. Normalnie nie wiem na kogo głosować taki dobrobyt

12

@draxidox Ale ty wiesz ze cena paliwa jest zalezna od:
- kursu dolara
- cen hurtowych na swiecie.

PIS, PO itp, jedyne co moze zrobic to zdjac dodatkowe oplaty, obie partie tego ie zrobily, wiec kompletnie nie ma sensu brac cen paliw pod jakiekolwiek porownania.

2

@Barcakolcz No to teraz napiszjakie byly place, przed rzadami PO.

0

@marcin62 Ale jaki ja wierzacy od razu bede. Wszystkich piesni sie naucze, bede darł ryja na potege. Nawet paciorek wieczorek pykne

4

@Kgorecki2500 Dobrze ze wraca, wygrac PO nie wygra, ale jednak on jest mocnym politykiem i przyda sie do wzmocnienia opozycji.

1

@Criss18Barca Dadza mi 500+ za chodzenie do kosciola to pojde.

0

Zobaczcie zespół. Chiesa kopie, macha łapami, inny zawodnik goni go do pilnowania pozycji. Oni dokładnie wiedzą co mają grać. Wielki szacun dla Manciniego

0

@doc źródło, syn, stryja, babci szwagra. Ważni piłkarze to, Umtiti, Pjanic, Dembele

0

@doc sranie w banie. Utrzymuje kontakty, czyli co mail odczyta?

1

@Commando Tak samo jak nie obnizyl rok temu wynagrodzenia w czasi pandemii. Poczekajcie cieprpliwie na prawdziwe informacje, a nie bzdury kopiujecie,

2

@7black4 może o płaskiej ziemi wrzuć, też jest w internecie

0

@Commando na pewno nie czytają i nie biorą na poważnie stron typu. Goal, Sun, czy elchicos tam. Wy się nakręcacie

0

To jest chory przepis. Mocno utrudnia RM i FCB. Rozumiem gdyby tak wszędzie było.

4

@tobiasson92 czyli Grypa. Kur niech dadzą ludziom już normalnie żyć

0

@horang Zobacz za ile City ma piłkarzy. Wzmocnić trzeba każda pozycje, my połowa składu średniaki i to właśnie Leo ta drużynę ciągnie. Atletico w czym ma szansę? W LM? Ośmieszasz się

0

@horang nie mamy tych samych to po pierwsze, a po drugie, LM nie wygramy, zobacz na wzmocnienia PSG, MC, Manu. Hiszpańskie zespoły na teraz nie mają szans. Ale zespół się tworzy, pozbywając się najlepszego nie mając nikogo w zamian to nie mamy szans nawet w LL

1

Darek a z pomponika news też wrzucisz?

0

@horang zobacz jakich my piłkarzy mamy. Roberto, Pique, Lenglet, Alba, tylko sama obrona. Powiedz mi co ty chciałeś wygrać w poprzednim sezonie?

0

@kaamil1910 Zjeb. bo formy nie miał, a wyniki były jakie były. Gdzie reszta ? Nie ma jego nie ma wyników.

1

@neeed LE gwarantowana. Zreszta było to widać w wynikach do Grudnia. Leo słaba forma, wyniki mieliśmy jak mieliśmy.

0

@kaamil1910 Budowac ok, ale my siana nie mamy, a ty chcesz najważniejszego piłkarza sie pozbyć.

5

@FCB24 Już bez przesady, poczekają ludzie. Życia nie przywrócisz, cały dzień do odwołania, ale jednak to tragedia

3

Po ponad roku postanowiłem pojechać pendolino do Wawy na spotkanie, zamiast auta. Ktoś w Iławie wskoczył pod pociąg, min 2h postoju. Trzeba mieć jaja by wskoczyć pod pociąg. Albo jak bardzo być zdesperowanym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?