1

@elo1600 bo krytykuje rząd i nie lubi PO, to wystarczy nie ważne co mówi

0

@tobiasson92 a ja jestem zdania że trzeba to zrobić. 500zl nikogo nie boli. 5k odechce Ci się zapierd.

5

@Wilczeq Konfederacja chyba ma plan spaść, poniżej progu

11

@doc Jezus, to nie może być prawda. Oddać, zawieść, zostawić walizki na lotnisku i sprdl jak najszybciej

0

@Messibestplayerintheworld jak dwa tygodnie to i tak jeszcze będzie w presezonie

0

@cat_r37 no i teraz wymiana za Grie

0

@takisobiektos lepiej kupić np neto za 50mln i dać pensje 7mln.

1

@ZielonySzparag Immobile?

17

@normasubiektywna Co złego życzyć komuś sraczki?

73

Sraczki życzę. Nie pozdrawiam.

2

@GeneralXavi słabe w ch. Co on wam zrobił by go obrazac? Przedszkole

0

@Peszko07 Z duma moge powiedziec ze ja.

0

@PatrykBarca Moze puchar Tymbarka

0

@Szmulek PSG za darmo go ma. Boli dupsko. Maja kozaka na lata

1

@Janiama Historiczie nikt nie wygral dwa razy karnych . Przynajmniej tak panowie komentatorzy mówili

1

@kaamil1910 A ma Sancho panczo na ławce.

7

@mextexperu Jesli Włosi sa irytujacy to jak ocenić Angoli.

6

@SaulGoodman nie było karnego. Wyłożył się i wtedy kontakt.

0

Ważne byw bramkę trafic

0

No niestety. Pisalem przed Euro że jak Włosi wytrzymają ta swoją taktykę gry presingiem cały turniej to wygrają. No niestety puchną. Brakuje im ławki i zdecydowanie kogoś jeszcze oprócz chiesy. Będzie 2-0 dla Brytoli

0

Włosi perfekcja w obronie a tu takie coś?

0

@doc wolę by on odszedł niż Grie.

9

@Mns21 no małpy :)

1

@Janiama 2-3 Italia

0

@barcelonaLM a czy tak samo będą wszyscy pracować?

1

Ansu? Ktoś wie?

0

@Aristocrate_7 za co ojciec, za co?

0

@Messibestplayerintheworld to muszą zrobić wszystko by nie wzmacniać lokalnego rywala. Saul to dramat od dwóch lat. Pozbyć się Cou, Pjanic, Umtiti, Brejt.

5

Rezerwowy AM za Grie. Czysty debilizm jeśli nie otrzymamy min 50mln. AM robi piękny biznes, De Paul i Grie za 30mln. Aż tak chcemy wzmacniać rywala?

0

@Pawlak1992 piszesz ze grał więc myślałem że wiesz. Z Kolumbia go nie było z Brazylia też, pierwsze dwa mecze też jak pamiętam nie grał. Więc gdzie on grał ty mi powiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?