tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@elo1600 bo krytykuje rząd i nie lubi PO, to wystarczy nie ważne co mówi
0
@tobiasson92 a ja jestem zdania że trzeba to zrobić. 500zl nikogo nie boli. 5k odechce Ci się zapierd.
5
@Wilczeq Konfederacja chyba ma plan spaść, poniżej progu
11
@doc Jezus, to nie może być prawda. Oddać, zawieść, zostawić walizki na lotnisku i sprdl jak najszybciej
0
@Messibestplayerintheworld jak dwa tygodnie to i tak jeszcze będzie w presezonie
0
@cat_r37 no i teraz wymiana za Grie
0
@takisobiektos lepiej kupić np neto za 50mln i dać pensje 7mln.
1
@ZielonySzparag Immobile?
17
@normasubiektywna Co złego życzyć komuś sraczki?
73
Sraczki życzę. Nie pozdrawiam.
2
@GeneralXavi słabe w ch. Co on wam zrobił by go obrazac? Przedszkole
0
@Peszko07 Z duma moge powiedziec ze ja.
0
@PatrykBarca Moze puchar Tymbarka
0
@Szmulek PSG za darmo go ma. Boli dupsko. Maja kozaka na lata
1
@Janiama Historiczie nikt nie wygral dwa razy karnych . Przynajmniej tak panowie komentatorzy mówili
1
@kaamil1910 A ma Sancho panczo na ławce.
7
@mextexperu Jesli Włosi sa irytujacy to jak ocenić Angoli.
6
@SaulGoodman nie było karnego. Wyłożył się i wtedy kontakt.
0
Ważne byw bramkę trafic
0
No niestety. Pisalem przed Euro że jak Włosi wytrzymają ta swoją taktykę gry presingiem cały turniej to wygrają. No niestety puchną. Brakuje im ławki i zdecydowanie kogoś jeszcze oprócz chiesy. Będzie 2-0 dla Brytoli
0
Włosi perfekcja w obronie a tu takie coś?
0
@doc wolę by on odszedł niż Grie.
9
@Mns21 no małpy :)
1
@Janiama 2-3 Italia
0
@barcelonaLM a czy tak samo będą wszyscy pracować?
1
Ansu? Ktoś wie?
0
@Aristocrate_7 za co ojciec, za co?
0
@Messibestplayerintheworld to muszą zrobić wszystko by nie wzmacniać lokalnego rywala. Saul to dramat od dwóch lat. Pozbyć się Cou, Pjanic, Umtiti, Brejt.
5
Rezerwowy AM za Grie. Czysty debilizm jeśli nie otrzymamy min 50mln. AM robi piękny biznes, De Paul i Grie za 30mln. Aż tak chcemy wzmacniać rywala?
0
@Pawlak1992 piszesz ze grał więc myślałem że wiesz. Z Kolumbia go nie było z Brazylia też, pierwsze dwa mecze też jak pamiętam nie grał. Więc gdzie on grał ty mi powiedz