2

Koles 50% skutecznosc w karnych i wystawiany do karnych. Nie rozumiem.

1

@FIJI True , dwie głupie, ale ogólnie dobre zawody

0

@FcBforever221 Słabo sedziuje.

4

Mecz wazny, trudny, Alba bardzo słabo, dużo strat, złe podania. Tragicznie to wygląda. On znowu ma byc u nas na lewej stronie.

2

Hiszpania zabiła Włochów ich bronią. Bardzo wysoki presing, tylko czy oni wytrzymają fizycznie. Nadal wszystko otwarte. Bardzo fajny mecz, z naszych bardzo słaby i nerwowy Alba, mecz o stawkę i standardzie.

3

@doc brzmi trochę absurdalnie. Średnio w to wierzę. Chłop walczy i tyle.

8

Jakbyśmy mieli mało problemów.

0

@kuz Wszyscy czekaja na pierwsza sraczke po szczepieniu i uwierz mi bedzie dym jakie to nie szkodliwe itp. A 20mln to jak widzisz mała próbka.

0

@Herbert Nie wiem dlatego nie oceniam Laporte, ale wiem ile plotek wala dziennikarze w szczególności Hiszpańscy.

2

@Werka7 El Chiringuito, : " Messi chce 300mln za 2 lata" Tyle wiarygodności po ich stronie.

0

@Encore I co wpiszą? Za wyśmiewanie się z Japończyków?

0

@Herbert Nie lubie plotek i oczerniania. Zobacz nie wiesz, a piszesz, że tak jest. Dajmy mu robić swoje, jedno wiem, dziennikarze to gówn.. wiedzą, 95% plotki, domysły.

0

@Herbert A skad wiesz ze taki jest? Na jakiej podstawie oceniasz?

0

@amanter Ale wtedy nie moze przez 3 lata z innym klubem sie zwiazac. Pamietaj 5Mln dla piłkarza to dla klubu 10mln bo podatki.

0

Nie jest to prawda. Dziennikarze lepiej wiedza i wszystko idzie źle.

0

@doc Przeciez nie ma Leo, więc odeszło ponad 100 baniek+, Firpo, Matheus, Trincao, Konrad, Todibo.

0

@FC1899Barca Ale na Euro kibicow nie wpuszczaj? Zwykla choroba dopiero od 19.07, hmmm

1

@lucca87 Messi ma tyle siana ze powinien za sponsorować wszystkim kibicom na świecie

7

@Janiama Tebas wie lepiej. LL ma się zaj. I będzie się mieć bez Leo. Jeszcze 50% podatek w Hiszpanii.

4

@BarcaInfo ale on ma grac za darmo i generować przychody. LR tego oczekuje

0

Laporta dwa dni temu mówił , spokojnie, potrzeba czasu. LR poczytała szmaciaki co gówno wiedzą i już wyrocznie. Niesamowite jak wy łykacie wszystko co oni wrzuca. Daleka droga to końca okienka i sporo jeszcze piłkarzy odejdzie.

2

@Dundersztyc dlaczego ma grac za darmo?

0

@doc espn. Zostaw ich

4

@NaFazieHitman ile ciężkich przypadków masz w Izraelu?

0

@doc teraz się wziął za robotę?

1

Hm, ale przeciez on chce 200mln czytałem. To jak połowa 347mln.

1

@kaamil1910 Móc grać, a być skrzydłowym to całkiem co innego.

0

@toszman Chyba nie rozumiesz kto to skrzydłowy, bo Leo i Depay to 10-tki.

2

@toszman Ilu u nas skrzydłowych widzisz?

0

@Cochise Ja Grie widze w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?