tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 ile minut?
0
@doc Kun nie gral na Copa, musi byc na prawde słabo z forma.
2
@FCMichalo No chyba że CR7 przejdzie do PSG. Wtedy pieniadze sie znajda
0
@l0Messini żenada.
0
@Colon od razu odchowany widzę
0
@Uukasz_93 we Francji nie ma limitów. Tylko geniusz Tabas wptowadzil
0
@tobiasson92 te dane to bzdury UK potwoerdA że 90% to wariant Delta, mają 30k dziennie.
0
@Peszko07 co za bzdura. Mają 32 k dziennie przypomnę :)
0
@Bykunn czyli oddajmy Leo, zostawmy Grie?
1
@kuz zero skromności
0
@arasz1819 na bank agenci
1
@kaamil1910 pewnie o to chodzi. Agenci mają pewnie nieźle bonusiiki w innych klubach za podpis i zrobią wszystko by zarobić
1
@Criss18Barca Głosuj na Lewicę, Konfederacje będzie lepiej
0
@Ghotti ale on kocha ten klub, wielbi, dziękuję za szanse, zrobi wszystko. Siana nie ma i taki bunt. Jeśli to prawda podkreślę to powodzenia po za Barca
0
@derlysy1979 A jak ma sie szczepić jak nie może? Przypominam szczepić można > 12 roku życia i za zgoda rodziców, to skąd wiesz ile chce? Bo domyślam sie że jak młodzież 15lat z ojcem jak ty to nawet gdy bedzie chciało to nie może.
0
@derlysy1979 Zdrowia życzę, szkoda strzępić ryja.
0
@Kamyk37 A jak myslisz, jaka rola jest dziennikarzy? No chyba nie mówisz, że głoszenie prawdy? Rolą jest by jak najwięcej osób oglądało, czytało.
0
@derlysy1979 Zmienia, nie moga sie szczepić, nie maja głosu, tu głos mają rodzice, wiec nie ma co brac do 70%. Co 10-latek nie chce się szczepić? Skąd wiesz? Znowu prdl nie poparte niczym, zwykłe farmazony.
0
@derlysy1979 W Polsce jest 700tyś osób do 18 roku życia? No bo przecież o tym mówimy, a nie o 1 roku. Oni, się nie szczepią więc chyba do 70% Polaków ich nie dodajesz? A o tym czy wezme 3 dawke to moja sprawa i nic ci do tego. Tak samo jak moją nie jest, że ty nie chcesz, dyskutuje z tobą bo siejesz ploty nie poparte niczym i nie wiem po co to robisz.
3
@Gaunter To nie chodzi tylko o pensje Leo. Mamy przekroczony limit, który powoduję, że nie możemy nikogo zarejstrowac nowego. A Leo przyjdzie jako nowy transfer, nawet z darmowa pensja.
1
@Cwaniak4 A to cwana bestia. Rysiek robi atmosferke, dziwne że chociaz na trybuny nie powołali
6
A da się to robić wolniej? Koleś przez nieudolność medyków już 10 miesiecy sie leczy
3
@Pilka_jest_okragla Nie ma opcji by wszyscy zostali, na 100% odpadnie Grie albo Cou. Albo nawet obaj
0
@derlysy1979 rozumiem ze do 70% pozostałych Polaków bierzesz niemowleta i dzieci :). Pokazuje tylko twój tok myślenia.
0
@derlysy1979 Ale zrozozumiałeś co on napisał ? Czy tylko link wrzuciłeś, napisal, że szczepinki są szkodliwe? Napisał ze mrna nie przeszły kompleksowych testów, tyle ( nie napisał że są szkodliwe, nie działają itp ). Tak jak ci napisałem możesz sie szczepić preparatami opartymi o standard, tak jak Ospa, która tak pochwaliłeś.
7
@adambądkowski93 Zdrowia, ale tak jak u piłkarzy, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Wieku nie oszukasz.
0
@derlysy1979 i właśnie tym się różnimy ja ciebie nie zachęcam do szczepienia. Ale nie siej fermentu, bo gówno wiesz w nogach śpisz. Mówisz że obecna szczepionka to syf w porównaniu ze szczepionka na ospę, a wiesz ze 2 z 4 szczepionek to dokładnie ta sama technologia co szczepionka na ospę. Na czytasz się pierdół i spamujesz. Reasumując nie chcesz nie szczep się, ale nie pisz że za 4 lata nam 4 jądra wyrosną bo nie jest to poparte niczym oprócz kretynskiego buntu.
7
@derlysy1979 po szczepieniu obowiązkowym, rodzicom też już podziękowałeś że źle zrobili szczepiąc cie?
6
@Kamyk37 dziś miałem zgagę, pewnie też przez to że się zaszczepiłem. 40mln dawek w Polsce, pokaz mi tych umierających przez szczepienie
0
@kielon93 Jesli Barca nie zjedzie z limitu płacowego to i za darmo piłkarza zarejestrować nie może. Messi kontraktu juz nie ma wiec bedzie traktowany jako nowy transfer.