0

@dniel jedno dobre

1

Jest jeden plus. Teraz wyjdzie ze 100 świetnych memow :)

0

@masa11 no dyktatura w wyborze selekcjonera nie powinna być w decyzji 1 człowieka.

0

@geass jeszcze odszkodowanie pamiętaj

0

Co za idioci, jakie kretyńskie faule. :)

0

@zadafcb jep powtórka pokazała że jest.

0

To nie jest żółta

0

@Lisek Jak każdy, co robi taktyka w słabszych zespołach

0

@usztafik Ja po 30 i się nie dałem. Następnym razem :)

0

@haryveb944 no ale przyjąć to powinien umieć

1

@IronSanHybrid zawsze coś. :)

0

Ten Jóźwiak to wie co to obrona?

1

Szczęsny katastrofa

0

Widać że trenowane. Wrxutka do nikogo

0

@patrykzmc2000 wszystko fajnie, ale jakoś tak mnie ten transfer nie zachwyca. Uważam że brakuje nam kozackiej 9-tki. Haland, Mbappe, Lukaku. Wiem, wiem siana brak.

0

@Rewolucja123 nie osmieszaj sie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris w telefonie na apce jest

0

@SkilledHydra16 sredni.

0

Komentarz usunięty

0

@regatta52 Gigi lepszy.

0

@Rewolucja123 no i mamy pokaz. Tylko czekasz aż nie wiem rękę podniesie to już wina jego

3

@Rewolucja123 człowieku ty go rok jedziesz. Jedna pochwała to wiesz, komentarz wcześniej już na przypierd bo źle podał a asystę by miał itd.

5

@Rewolucja123 Jak zdejmiesz w końcu negatywne nastawienie do FDJ to może zobaczysz to co wszyscy.

0

@Pilka_jest_okragla 30 baniek wynagrodzenie

0

@SaulGoodman niestety masz rację

0

@l0Messini jeśli modlitwa to defibrylator to tak

1

@dawidw4 Foden jak to Anglik, może szybko sie posypać, pojawia sie prostytuki, imprezki itp.

0

@Messibestplayerintheworld nie iść na układy z Włochami, Roma już nas wydymała z tymi Ich wypożyczeniami z opcjami.

0

@Messibestplayerintheworld no dlatego kupujemy Depaya, który skrzydłowym nie jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?