tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dniel jedno dobre
1
Jest jeden plus. Teraz wyjdzie ze 100 świetnych memow :)
0
@masa11 no dyktatura w wyborze selekcjonera nie powinna być w decyzji 1 człowieka.
0
@geass jeszcze odszkodowanie pamiętaj
0
Co za idioci, jakie kretyńskie faule. :)
0
@zadafcb jep powtórka pokazała że jest.
0
To nie jest żółta
0
@Lisek Jak każdy, co robi taktyka w słabszych zespołach
0
@usztafik Ja po 30 i się nie dałem. Następnym razem :)
0
@haryveb944 no ale przyjąć to powinien umieć
1
@IronSanHybrid zawsze coś. :)
0
Ten Jóźwiak to wie co to obrona?
1
Szczęsny katastrofa
0
Widać że trenowane. Wrxutka do nikogo
0
@patrykzmc2000 wszystko fajnie, ale jakoś tak mnie ten transfer nie zachwyca. Uważam że brakuje nam kozackiej 9-tki. Haland, Mbappe, Lukaku. Wiem, wiem siana brak.
0
@Rewolucja123 nie osmieszaj sie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris w telefonie na apce jest
0
@SkilledHydra16 sredni.
0
Komentarz usunięty
0
@regatta52 Gigi lepszy.
0
@Rewolucja123 no i mamy pokaz. Tylko czekasz aż nie wiem rękę podniesie to już wina jego
3
@Rewolucja123 człowieku ty go rok jedziesz. Jedna pochwała to wiesz, komentarz wcześniej już na przypierd bo źle podał a asystę by miał itd.
5
@Rewolucja123 Jak zdejmiesz w końcu negatywne nastawienie do FDJ to może zobaczysz to co wszyscy.
0
@Pilka_jest_okragla 30 baniek wynagrodzenie
0
@SaulGoodman niestety masz rację
0
@l0Messini jeśli modlitwa to defibrylator to tak
1
@dawidw4 Foden jak to Anglik, może szybko sie posypać, pojawia sie prostytuki, imprezki itp.
0
@Messibestplayerintheworld nie iść na układy z Włochami, Roma już nas wydymała z tymi Ich wypożyczeniami z opcjami.
0
@Messibestplayerintheworld no dlatego kupujemy Depaya, który skrzydłowym nie jest :)