tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess I tyle w temacie Sport, MD, RAC1 - dla mnie katalońskie gazetki nic nie wiedzą, a tylko spekulują i jakoś od 3 lat się nie myliłem.
8
Pierdu pierdu ciąg dalszy.
0
@Kondziubarca Nie nakrecaj sie. Ch. wie ten dziennikarzyna. Sa to zwykłe domysły i tyle. To ze kilku musi odejsc to wiadome nic odkrywczego nie powiedzial.
0
@BartqRKO To jest niesamowite co lata robia z czlowieka. Koles byl / nadal jest genialny, ale z kazdym miesiacem widac jak gasnie.
0
@Pilka_jest_okragla Ten dziennikarzyna wrzucil to podczas wywiadu ale nie na swoim tweecie. Rozumiem ze o 20:00 sobie przypomniał o ryzyku.
0
@VeB77 Zostaw, to jest kolejny atencjusz i tyle. Ch.. wiedza i tyle.
17
@barcelonaLM I do wszystkich podlizy. Jakoś ten chłopak mnie irytuje, że wszędzie jest
6
@FC1899Barca Brakuje nam jakieś 89mln do transferu
1
@doc napisali już jedno słowo, drugie jutro. Do końca miesiąca będzie pełnym zdaniem.
0
@Emhyr taka polityka. PiS dzieli Polaków, jednym daje, drugim zabiera praktycznie na każdej płaszczyźnie. Zobacz Konfederacje i Lewicę, kompletnie skrajne poglady i działania wspierające tylko swoje grupy społeczne. O PO nie ma co pisać bo ci to nie istnieją od czasu jak Tusk poszedł, a tam gdzie skrajne poglady to dyskusje, awantury itp
1
@RosjaninBut wszyscy piłkarze powinni mieć takie kontrakty. A nie plaża i się bawią. Taki Cou, zarobki kosmos a wieczna kontuzje gdzie by nie polazł.
1
@tomek8756 mam żonę młodsza o 9 lat. Jak zabiłbym przy ślubie właśnie bym wyszedł.
4
@PatrychoO Bedzie do 48h liczone od poniedziałku. Ale nie wiadomo, którego.
2
No nic skończyła się :) LR wydała wyrok
0
@FCMichalo Jak znam Włochów to tylko wypożyczenie z łaska wykupu. Jak chcemy zarobić to PL
0
@Encore tajemnica, oni są tak ukryci ze aż nie wiadomo jak się nazywają :)
0
No było w kilka godzin _ Tv3, to było tydzień temu, było w 48h w poniedziałek, a teraz Sport piątek. :)
0
Przecież nie przegrali, co się czepiacie :)
0
@maatiixx raczej ok. Hazard to rozumiem qr obrońca, kontuzjowani byli i Benzema i Rodrygo i Asensio
0
Katalonskie gazety mistrzowie :)
0
@maatiixx zobacz ich atak a nie skupiasz się na obronie
0
@maatiixx że u nas wypadło mniejsza ilość piłkarzy. Co gorsze jak wypada ci 7 jednocześnie czy 1?
0
@lukaszmatusiewicz 70 kontuzji. Wiec cały zespół. U nas czasowo popracowali Cou i Fati, ale ilości mamy znacznie mniej. Stronniczy mocno artykuł.
9
@Bogan wziąć, wziąść wziąźć. W sumie to nie wiem jak jest poprawnie
7
@kryhaa Ja już nie mam ręki. Taki skutek uboczny
5
@Bykunn no i zrojnowales mu świat
0
@Kwiatek67 Bo ktos powiedzial ze kozak, wiec trzeba brac, a ze rezerwowy City.
0
Zajebiscie grała.
1
@MesQueUnClub96 Jak nie ma 5-0 to dramata z ta Iga. Dramat kolego, za słaba jest.
0
@jacobFCB Ale proste, jedz surowy, nie klei sie wtedy.