1

O ho kapitana LR chcą sprzedać. Nie wyobrażam sobie nawet tutaj atmosfery :)

7

@Rust_Cohle z 8mln odprawa. Sam mogę z buta iść do pracodawcy

0

Martinez 20.37 Koeman zostaje, Martinez 20.44 tylko analizowano sezon. Dziennikarskie dno

1

@Messibestplayerintheworld w 30 minut o 20 analizowali sezon. Co za debilizm

0

@TheGoldenEleven nie, bo kogo kupimy za 35mln

3

@tristan87 jak nie ma trenerów takich jak Flick, Klopp, Pep to bym zostawił

0

@Grubson06 nie przedłuża kontraktu, jak już to tylko potwierdzenie że zostaje

2

@Pilka_jest_okragla zawsze któryś trafi

0

@FCMichalo Akredytacja więc nie wiem

1

@FCMichalo no to się widzimy

9

@Rewolucja123 36 do 30 ma sie tak jak twoje analizy De Jonga do rzeczywistości.

9

@matirix20 Ale Wij wygląda starzej.

7

@ranger3120 Obaj sa siebie warci.

0

@Encore I za stary.

3

Ja to bym Paula Pogbe chciał, ale on ma 28lat. Nie wiem czy to już przed-dzień emerytury?

0

@Litman Barcelona była najmocniejsza, jak miała cały skład na najwyższym poziomie. Nie jedną formacje.

0

@PatrykBarca Z premedytacja o Thiago zapomniałeś?

0

@Maciek069 No postawiliśmy na Moribe z Eibarem. Przypomnij mi jak grał :) Na 18-latkach chcesz budowac wielki zespół. :) Twoje zdanie.

0

@Quavosk Jesteś jego rzecznikiem? Czy płacą ci za prace nad jego wizerunkiem?

2

@Pawel13sz Gruby sie nie zgodzi. On musiałby na tym zarobić w ch.. siana.

0

@GeraltzKatalonii Jakby ci to powiedzieć, zerknij w LM na mecz z nami. To chyba my nie dźwigneliśmy.

2

@Chakalaka Za darmo, moim zdaniem brać.

2

LR to stan umysłu. Przez cały sezon słysze, Koeman nie dostał piłkarzy, których chciał, teraz ida ci co chcą, czytam DRAMAT. :D

0

@myscooter A jaki był LVP.

0

@kamiVeB Dlaczego? Chyba, że myślicie że dwóch 18-latków i emeryt wam zwojuje świat.

1

@amanter MD dementuje. Matheus prosi o dwie szanse.

5

Piotrkowi sie wyraźnie nie chciało oceniać meczu. :) Nie dziwie się.

0

@RonaldoR9 Tak troche :)

0

@RonaldoR9 On ma kontrakt do końca tego sezonu. Nie ma zapisu, finito jest wolnym człowiekiem.

15

@RonaldoR9 Sprzedac Leo , który odchodzi za darmo :) Plan mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?