tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O ho kapitana LR chcą sprzedać. Nie wyobrażam sobie nawet tutaj atmosfery :)
7
@Rust_Cohle z 8mln odprawa. Sam mogę z buta iść do pracodawcy
0
Martinez 20.37 Koeman zostaje, Martinez 20.44 tylko analizowano sezon. Dziennikarskie dno
1
@Messibestplayerintheworld w 30 minut o 20 analizowali sezon. Co za debilizm
0
@TheGoldenEleven nie, bo kogo kupimy za 35mln
3
@tristan87 jak nie ma trenerów takich jak Flick, Klopp, Pep to bym zostawił
0
@Grubson06 nie przedłuża kontraktu, jak już to tylko potwierdzenie że zostaje
2
@Pilka_jest_okragla zawsze któryś trafi
0
@FCMichalo Akredytacja więc nie wiem
1
@FCMichalo no to się widzimy
9
@Rewolucja123 36 do 30 ma sie tak jak twoje analizy De Jonga do rzeczywistości.
9
@matirix20 Ale Wij wygląda starzej.
7
@ranger3120 Obaj sa siebie warci.
0
@Encore I za stary.
3
Ja to bym Paula Pogbe chciał, ale on ma 28lat. Nie wiem czy to już przed-dzień emerytury?
0
@Litman Barcelona była najmocniejsza, jak miała cały skład na najwyższym poziomie. Nie jedną formacje.
0
@PatrykBarca Z premedytacja o Thiago zapomniałeś?
0
@Maciek069 No postawiliśmy na Moribe z Eibarem. Przypomnij mi jak grał :) Na 18-latkach chcesz budowac wielki zespół. :) Twoje zdanie.
0
@Quavosk Jesteś jego rzecznikiem? Czy płacą ci za prace nad jego wizerunkiem?
2
@Pawel13sz Gruby sie nie zgodzi. On musiałby na tym zarobić w ch.. siana.
0
@GeraltzKatalonii Jakby ci to powiedzieć, zerknij w LM na mecz z nami. To chyba my nie dźwigneliśmy.
2
@Chakalaka Za darmo, moim zdaniem brać.
2
LR to stan umysłu. Przez cały sezon słysze, Koeman nie dostał piłkarzy, których chciał, teraz ida ci co chcą, czytam DRAMAT. :D
0
@myscooter A jaki był LVP.
0
@kamiVeB Dlaczego? Chyba, że myślicie że dwóch 18-latków i emeryt wam zwojuje świat.
1
@amanter MD dementuje. Matheus prosi o dwie szanse.
5
Piotrkowi sie wyraźnie nie chciało oceniać meczu. :) Nie dziwie się.
0
@RonaldoR9 Tak troche :)
0
@RonaldoR9 On ma kontrakt do końca tego sezonu. Nie ma zapisu, finito jest wolnym człowiekiem.
15
@RonaldoR9 Sprzedac Leo , który odchodzi za darmo :) Plan mistrza