1

@PsychoFan Po jakiej skoro my gówno wiemy? Kiedy on powiedział tak chce tylko Barce ? Dziennikarze tak gadają.

0

@Ghotti który napisał że Depay już u nas, a wypowiedź Depaya temu zaprzecza

1

@lukas10 stek bzdur

0

@Drozdu7 Ben Achraf. Jedyny który jak już się wypowiada to pisze jak jest. Dlatego bardzo rzadko pisze swoją drogą

1

@Quavosk nie sprdl tego

6

@Messibestplayerintheworld tak jak Depay, tak jak Ney wrócił.

1

@Djzordon @VamosRakieta tu masz przykład jak to się nie obraża tych co się chcą szczepić.

0

@Grubson06 przecież 100% było. Dziennikarze nie moga się mylić :) Ploty, ploty, ploteczki

3

@Pawlak1992 Y co robił?

0

Komentarz usunięty

3

@VamosRakieta Nie będe wracał i szukał po komentarzach. Ale sa one na zasadzie chcesz marnować zdrowie itp to marnuj. To co to jest jak nie krytyka? Skąd osoba, która nie chce się szczepić wie czy marnuje zdrowie? Wirusologiem jest? Ekspertem? Skutki uboczne itp są i po paracetamolu. Ale reasumując ja nie mam nic do ludzi, którzy tego nie robią. Wolna wola. Zresztą sam negujesz już w tej dyskusji jakość szczepionek. Po co to robisz? Nie chcesz nie szczep się.

10

@VamosRakieta A dlaczego osoby, które nie chcą się szczepić krytykują tych co chcą? Dla mnie 50/50, obie strony powinny robić to co chcą.

0

@arasz1819 Ale dupa była dobra. :)

1

@ElPonczato a ja wszystkich co prowokują wrzutami o konfie.

0

@neeed tak wszyscy jesteśmy gówniarzami. Ja mam 9.

1

@neeed a co to jest [Sin Concesiones] (via:BarcaInfo)

3

@neeed krytykujesz kolesia bo wrzuca na tweeta a ktoś to tu wrzuca. Przecież to chore. Dlaczego nie krytykujesz ludzi co wklejają tu pierdyliard takich newsów a nawet translatora nie zrobia.

1

@neeed dupa ciebie boli nawet gdy nie on wkleja te info teraz ? Kompleksy?

0

@MesQueUnClub96 w 2019 dla Barcy jeszcze wtedy to wydawało się kilka

0

@cat_r37 Umtiti bezcenny :)

1

@Kgorecki2500 w punkt dopisz. On powinien mieć nazwisko Sławomir Mentzel - wpunkt.

1

@MesQueUnClub96 Potwierdził to były członek zarządu. Zabrakło 20mln do powrotu. Chyba można mu wierzyć prawda?

0

@PatrykBarca miał więcej kontuzji niż Barca w szczególności w meczu z PSG. Mimo ogromnych braków mecz na styk. Wynik Barcelony możesz sobie sprawdzić.

7

@Grubson06 I to jest info Pana, który właśnie zakończył temat. Odzywa się rzadko, ale ma bardzo wiarygodne informacje.

1

@MesQueUnClub96 bo tak było. Zabrakło kilku baniek. Temat był negocjowany i zgody obu stron.

0

@Bobo25 grałby ale mu mamy potrzeby na innych pozycjach. Idzie Depay jest Leo jest Fati. Jak Sprzedamy Dembele to nie ma skrzydeł

0

@Bobo25 I co z tego? A dlaczego nie gra? Gdyby była kontuzja to zrozumiem, ale on nie gra decyzja trenera.

110

Ale tu byłby orgazm.

0

@Bobo25 Ten twój nie szczęsny Grie wykreca lepsze staty niż Felix. Ani jeden ani drugi to nie skrzydło, a pozycja Leo. Jest to półśrodek. Co do Neymara pozostawie bez komentarza twoje teksty wiedzac, że finansowo nas nie stać.

0

@Bobo25 to nie jest skrzydłowy ludzie. Do tego grzeje ławkę. Znowu chcecie półśrodki, wrzucanie kogoś nie na swoją pozycję. 9 tka ma być 9tka a skrzydłowy skrzydłowym. Inaczej wiecznie będziecie na nowych narzekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?