8

@Messibestplayerintheworld w czym wygląda lepiej? Chyba w grzaniu ławki.

5

Felix, Leo, Depay, widzę że niczego się nie uczycie. Cały czas piłkarze o identycznym profilu. Bez 9-tki, bez skrzydeł. A później płacz

0

@AdamS9882 fajnie frajerza walcząc o majstra.

2

@Joe_Pesci I zabiłeś mu teorie :D

2

@marcin000019 Dembele ostatnio w reprezentacji bardzo dobrze wyglądał. Lepiej niż w Barcy co daje do myslenia

0

@itmustbejoke Rakitic 80 baniek, przestałem czytać

0

@sergio5 ile kasy dają sponsorzy za piłkę kobieca do męskiej. Do tego procentowo porównajmy

2

@takisobiektos większe ego mają tu użytkownicy od niego. O zawiści nie wspominając

5

@Pilka_jest_okragla to nie jest lista Laporty, a dziennikarza. Nie twierdzę że nie chcemy się części pozbyć, ale wszystko teraz co się dzieje w mediach to wymysły dziennikarzy.

3

@DaPidejpi Nie wiem, ja zaangażowanie całego zespołu widzę w każdym meczu. Jak dla mnie po prostu brakuję jakości na różnych pozycjach. Ale zaangażowania im odbierać? Mówisz, że nie gramy pressingiem, a właśnie za Koemana ( jestem jego przeciwnikiem ) ten pressing najbardziej widać. A że nie da się grać tak 90 minut bez rezerwowych to inny aspekt.

0

@AmigoBlancos Ah ta mentalność RM. To wasza legenda, kapitan, najlepiej jak już nie potrzebny wyrzucić na śmietnik.

6

@10SzymonBarca10 no ale dalej po cichu :)

5

@Ratamahatta 3 za jednego, no powiem ci biznes z toba to przyjemność

3

@sintesox Biegał jak motorynka przez 10 minut i paliwo sie skończyło.

0

@Pablit Sport zaraz to zdementuje, MD to potwierdzi, a Cat napisze kto to Koeman?

0

@Kidd W obecnej formie TS to wzmocnienie. Nie ujmując TS.

0

@Grubson06 w mediach pisali również Ney done, Leo out. Media to media

36

Zemsta :) nie będziecie plażować. Ronaldzik mściwy :)

1

@norbi77 w sumie to i lepiej. Zaoszczędzimy na odszkodowaniu dla Ronalda. Pimienta weźmie za darmoche z braku laku

8

@VenoM dobrze ze się utrzymali z tą kadra to walka o ekstraklasę

2

@kielon93 wszystko zależy od stylu. Koeman jest źle oceniany bo dostaliśmy wpierdziel od wszystkich mocnych no i końcówka gdzie można było walczyć to całkowicie położona.

0

@CzarnyKapelusz Z każdym lepszym trenerem, myślę, że tak. Ale czy 5-0 tego nie wiem, może 6

1

@ShawnC Po czym wnioskujesz jak nie gra.

0

@Homeopata8989 no i w RM Zidane zdobył majstra. Oby nowemu też się udało

1

@iber Nie pij o 12:00

4

@abram3k Zapomniałeś, Barca - RM 1-2, Barca - AM 0-1, Barca - Levante 3-3, Barca - Celta 1-2,

0

@Qlewer Powiedz mi kolego, na kogo bedziesz głosował w przyszłych wyborach? Albo jaka partie teraz preferujesz.

0

@CzarnyKapelusz Rozumiem, że mamy gorszy skład od chociażby Granady, Celty i Levente.?

0

@Qlewer Skoro mi się udało to mam sie dzielić?, a może po prostu pracuje w przeciwieństwie do innych? Do tego by tyle zarabiać musisz bardzo dużo zainwestować pieniędzy. Zreszta płace 32% podatku, wiec wystarczajaco wiecej płace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?