tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Niemieccy trenerzy pokazują w swoich zespołach wyniki. Szedłbym w tym kierunku, czas na coś nowego.
1
@DonAndrzejos Kasy zaczyna brakować.
0
@Encore Nie napisałem, że chce Xaviego.
7
@Messibestplayerintheworld Ja mogę odpowiedzieć.
- Zawiódł bo zaczęła grac stara gwardia,
-zawiódł przez błędy indywidualne, a każdy błąd indywidualny nic nie zmienia, w kolejnym meczu znowu grają ci sami,
- taktyka to polega na modleniu się do Leo by wygrał mecz
- Pedrie i De Jonga by grali po 200 minut dziennie bo młodzi to sił mają jak 150.
- zaskoczenie rywali polega na tym, że nie wiedzą tylko jaki kolor koszulki barca bedzie mieć, taktyka, zawsze ta sama, intensywność, a jak sił nie ma na intensywność to nie wina Ronalda.
0
@szkutnik91 Potrzebowac potrzebujemy, ale my potrzebujemy kogoś kto ma pomysł na zespół, a nie wieczna taktyka pierdyliarda debilnych podań. Obrzydziła mi Barca w ostatnich latach tym naszym DNA oglądanie piłki.
1
@Fenelon EV miał zdecydowanie gorszy skład. No chyba ze dla ciebie Rakitic, Vidal, Busi ( bez formy ) to formacja lepsza od obecnego potencjału.
0
Dalej żyjecie tematem. Dobrze, że mam kosmiczną ilość pracy i całkowicie mi to z baniaka zeszło. Mówi się trudno, trudno kolejny rok, znowu czekac na pomysły. Ale mamy nowy zarząd i trzeba wierzyć, że mają pomysł.
Leo musi zostać, bez tego piłkarza będzie nam ciężko się odbić, ale obowiązkiem naszym jest zmienić w końcu linie obrony i wzmocnić każda formację. Koeman, dla mnie wczoraj definitywnie udowodnił, że go to przerasta, zmiany które zrobił w trakcie sezonu wynikały z kontuzji, piłkarze się wyleczyli i wrócili do składu, a wynik ich gry mamy w ostatnich 2 tygodniach.
0
Która to już żałoba od czasu Setiene, Koeman? EV przegrywał z przytupem jeden, dwa mecze co bolały, a od roku wprdl regularny
0
@Salchent Nie strzelisz wszystkiego. 0-2 to dobry wynikły ustawić zespół tak by spokojnie wygrał. Tymczasem, widzieliśmy to co widzieliśmy
5
@pax Z jakiego algorytmu te 80%?
2
@AdeQ Mozna miec 30-40 lat i sie pasjonować piłką, ty porostu jesteś zwykły kibic, przegrają to przegrają, wygrają to wygrają, tyle.
0
@arasz1819 żyjesz? Czekałem na ocena Koeman z końcem sezonu, wierzyłem, ale moja opinia sie nie zmieniła, jak twoja? A to ja nie wiedziałem , ze on ma bana.
0
@D44H Sezonach? EV majac dużo gorsza kadrę gral znacznie lepiej. Setiene nie porównuj.
7
Ostrożność , z Celta zagra, tylko kur po co
0
@derekszmid79 Zobacz na RM, tam była plaga, u nas 3 kontuzje. Proszę cie
10
Ja to napisze po raz 3 dziś. Pierwszy raz napisałem to przy 0-2
Obrona Alba, Lenglet, Pique, Roberto
2
@D44H No to daj nam info na chłodno.
1
@swiergol2 Ale ze cala druga polowe nie mieliśmy ani sekundy kontroli to nie jest wina taktyki? :)
0
@Fake69 Grał, gdyby miał problem to by zlazł.
1
@Mizander Stawiam na sabotaż. Jestem tego pewien.
0
@aldewir Levante zasłużenie zremisowali, o jakim szczęściu piszesz?
2
1. Przez cały sezon miał praktycznie cala kadre, Porównajmy RM
2. PSG 5-2 po katastrofie
3. PK - 3 dogrywki, 2 mecze gdzie strzelaliśmy w 91 minutach, skończylibyśmy to na ćwierćfinale
4. A końcówka sezonu to kwintesencja taktyki.
Koeman nie ma prawa dostać drugiego sezonu. To co zrobił w tym meczu przy zmianie Araujo, pisałem w przerwie by tego nie robił ,ale wiedziałem ze to zrobi.
2
@VenoM Tu nie chodzi o problem, tu chodzi o pomysł taktyczny, decyzje, zmiany. Wszystko.
5
Tak jak pisałem ze poczekam do końca sezonu. No to juz jest koniec. Ostatnie 3 mecze podsumowały Ronalda. Granada, AM i Levante rozliczyło pomysł Koemana. Nie ma prawa ten człowiek dostać kolejnego sezonu.
0
Koeman tłumaczy teraz założenia. Biegamy panowie, biegamy biegamy, co mamy robić? Biegać
2
LL przegrywa nam Koeman nie piłkarze. Granada dokładnie ta sama obrona. Ta sama
7
Ja to napisze jeszcze raz Alba Lenglet Pique Roberto. Co może sie nie uda :) Geniusz Koemana
0
Alba Lengle Pique Roberto - :) Geniusze
0
Wiedziałem ze to Koeman zrobi. :) Zamiast zdjąć Dembele i nadal grac 3 środkowych ze świetnych Araujo to go zdejmuje.
0
Mam nadzieje ze Araujo nie zejdzie.