0

@Ilovefcb_95 Czyli RM wygrał. Musiałeś nie?

0

@Encore Spoko jak ich znam, jedno zgrupowanie reprezentacji, afera z prostytutkami i tyle wiekszosc widzieliśmy.

1

@arasz1819 Skończyła się saga Neya, media wymyśliły kolejna bzdurę. Tak łatwo ludźmi sterować

0

@AduŚ07 aha czyli umocza, dzięki wiesz

0

@Wilczeq I co to zmienia? Mają duże szanse by wygrac. Do tego mają serie kilkunastu zwycięstw pod rząd z Sevilla. Jeśli jesteś pewien że RM straci pkt, postaw u buka i bądź mądrzejszy od LR

1

@Janiama Dla LR ważne by wszyscy mieli 19, max 21

0

@Coutinho007 ktoś napisał że dobry to dobry. Jest młody i dobry więc dla LR to must have

0

@Rewolucja123 pokaż mi obrońcę który nie popełni ani jednego błędu.

1

@Rewolucja123 Ale nudny był. To wiesz.

0

@matirix20 Menago Mino Raiola. Zapomnij.

0

@cat_r37 To, że my walczymy o LL to bardziej zasługa RM i AM niż samej Barcelony. To bedzie najsłabszy mistrz od kilkudziesietu lat, mówię o pkt. Ale zgadzam się, Koeman miał kosmiczne wyzwanie i jak dla mnie sie sprawdził. Tylko trzeba pamiętać o jednym, tak jak piłkarz nie przeskoczy pewnego poziomu tak samo jest z trenerem. Pytanie czy Koeman jest w stanie wyskoczyć Level wyżej, dostając wzmocnienia o które prosi, no i co z założeniami taktycznymi. Ja ocenie jego prace po sezonie, ale na teraz dałbym mu drugą szanse.

0

@Keriox Yhy, ta. Nowej sago start.

0

@Maker0 liczne kontuzje to miał RM. Nie można ganić wyników za kontuzje, bo wszyscy cierpieli w tym sezonie. Co do reszty nie mam zdania, poczekam na koniec sezonu z osadami.

0

@DonMatteo901 zabawa dla gimbazy. Faktycznie śmieszne

1

@Messibestplayerintheworld W obecnych czasach 70 baniek za niego? Ostro przygrzało słoneczko.

2

@cat_r37 I dlatego go wyjebmy bo reszta zespołu jest średniej klasy. Najgłupszy argument jaki można użyć. Trzeba wzmocnić ten zespół. A pozbywając się Leo musimy wydać kosmiczne pieniądze by go zastąpić. przedłużając płacimy pensję, ale utrzymujemy marketingowy przychód.

2

@kamilop I caly swiat nasz.

5

Czy możemy już skończyć wrzucanie newsów o Neymarze. Nie macie jeszcze dość?

6

@Messibestplayerintheworld Fernandes, Alena, wypożyczyłbym Trincao. Któryś z dwójki Grie, Dembele.

4

@Medrzakoo01 porażką RM i AM obojętnie w którym meczu dodam. Co za różnica czy dziś czy za tydzień?

3

@Lopezz80 Ale ze im sie to nie nudzi.

6

@jeyx77x pierdu kompletnie bez argumentów, jedności itp.

1

@Toretto Tylko na 2 ,3 piłkarzy. Chelsea kupowała raczej nie gwiazdy

0

@michal26 Zwalnianie po pod roku? Po co?

0

@barcelonaLM Leo bliżej PSG. Oni sie zemszczą za podchody do Neya.

0

@Shroud Dlaczego. Odchodzi z BM, nie wiem czy wiesz, a dziś powiedział, że rozmawiał w temacie objęcia reprezentacji Niemiec, ale ma inne oferty i sie zastanawia.

0

@Shroud Flick? Moze?

1

@michal26 A przepraszam fakt. Wódeczka wpływa na wzrok :)

4

@TylkoBarca7273 Musisz oddać dwie Nerki bo oba zespoły musza przegrać.

1

@MesQueUnClub96 Yyyyy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?