2

Koeman powinien się wziąć za taktyke i motywacje, a nie szukać wojny z sędziami. Bo tego nikt nie wygrał jeszcze. Nie potrzebne te dyskusję.

0

@CzarnyKapelusz A konfederacja nie zrobiła by nic, i wszystko samo by się rozwiazało prawda. Problem w szpitalach, kadra, leki, wszystko zniknie gdy nic nie robimy.

2

@CzarnyKapelusz Jedyny słuszny wniosek jaki mi sie cisnie to "PIS niech już sprdl".

0

@DonMatteo901 Finał to zawód? Porażka 1-0 z BM to zawód. Nie sadze

0

@DonMatteo901 No właśnie PSG słabo, wiec wysoki szczebel go zweryfikował.

10

@DonMatteo901 Kretynskie porównanie. To jest tak jakbym wziął jakiegoś trenera z 2,3 ligi i porównywał osiagniecia na tym szczeblu z 1 ligą. Walka o LL, LM, to inny świat niż walka o LE.

0

@szkutnik91 dziś napisali ze woooooolno podpisuje.

1

@kodi77 sprawdziłeś datę, czy to nie czasem news z poprzedniego lata

0

@tomek8756 Ja latać nie lubię. Ale latałem już 24 razy. Walnij setkę przed, setkę podczas lotu i zleci :)

1

@lukas10 pewne szczegóły. Za mało siana

1

@Pilka_jest_okragla a to tak on wygląda

1

Haha Spowolnił :) Francuskie gazetki widzę że wyższy level niż katalonskie :) kontrakt ma na biurku. Rozumiem że woooooolno podpisuje :)

0

Uważam że ostatnio dobrze sędziuje. Na pewno lepiej niż Manzano.

2

@jakub1906 on przecież z 7 miesięcy nie grał. Talent ma ogromny, ale w RM coś mu w głowie priorytety posypało

0

@Geble zobacz jaka kasę wydają

0

@Quavosk ok a powiedział jak oddłużyć kraj, bez siana z UE. Bo krytykować ja też umiem, ale to nie znaczy że nadaje się na prezydenta

0

@Quavosk 80 latków szczepi się najmniej. Zaskoczę cie, w chwili obecnej najwięcej 60-70, a już teraz bardzo wysoko grupa 40+. PR biadolenie jak zwykle. Zresztą temat kompletnie bez sensu. Do 29.05 wszystko otwierają.

2

@kkbarca Oj beda go jechać na białasy.pl

0

@saczers438 finał MC - CHELSEA. Trzeb będzie anulować mecz

0

@betonito w gry PC pewnie tak

0

@ViscaBarca123 thx biorę na warsztat

0

@JohnnyBarca muszą atakować. A Chelsea to autobus. Będzie ciekawie

1

@Gonzo349 Lenglet niech się pozbędą, dobry ale presją go zjada i popełnia kosmiczne błędy

0

@Dominx hehe, dobre

1

@Gonzo349 to jest przyszłość. Kompletnie nie na sprzedaż

1

@kuz ile kur można czytać tych pierdolet o wyborze przez Leo z kim ma grac, ile można pisać o byciu nędznym kapitanem. Czy wam się to nie nudzi?

0

@kuz Ważne by otworzyli wszystko, czy to już istotne czy i kto sprawdzi szczepienia?

0

Mógł powiedzieć jak w szkole coś w stylu " Jesteś u pani" a nie obraża sędziego.

0

Mięknie faja. Wielka FIFA

0

@Kismeth Nie wiem czy wiesz co to ironia. Ale ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?