tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite jak jutro wygramy, to tak, następna kolejka bardzo istotna
1
@Comentateiro nic się nie stało. Hmmm teoria się zjebała?
0
@LS no patrz kolega napisał 20 minut temu i nic. Jak 30 napisze w różnych odstępach to wiadomo że ktoś trafi
0
@LS wszystko rozumiem. Piszecie te pierdolety o uruchamianiu meczu od 3 lat ile można.
6
Wpadnie na bank.
12
@KmN uwaga mamy to w dupie
0
@TeKa Remis i byłbym w szoku.
4
@Jakchcesz Albo nie jestem katolikiem, a jak nie jesteś katolikiem to nie jesteś patriota, a jak nie jestem patriota to w.. z Polski
2
@Chakalaka Podoba im sie ta ich narracja wiecznej krytyki PIS i PO. Słuszna krytyka, tylko nikt nie patrzy, że oni nic normalnego i lepszego w programie nie dają. Ale w krytyce są perfekcyjni.
1
RM bardzo ofensywnie dziś.
0
@masq Jaka plotka? Człowieku ja jestem ignorantem?, każdy z nas wie, że jak Duńczyk odejdzie to może przyjść Depay,Agureo, każdy wie, ze będzie Garcia, każdy wie co może sie wydarzyć jak młodzi wejdą, każdy wie, ze Trincao może odejść, Dembele itp, itd, czy to znaczy że ja to wiem? Nie to sa DOMYSLY. A nie wiarygodne informacje.
9
@Messibestplayerintheworld hehe, moga, może, prawdopodobnie, moim zdaniem, według zrodla itp itd.Nic dziennikarze nie wiedza, nic.
2
@LuisSalvano Nasza jest zajebista. Krwawienie z Getafe, Valladolid, Granada, wpierdziel od RM i druga połowa Villareal.
0
@LuisSalvano Ty na prawde masz coś z głowa
0
@LuisSalvano I co z tego?
5
W tych meczach to poprostu liczy się szczęście. To jest kosmos. Drugi mecz który AM wygrywa bo karnego strzelić rywal nie potrafi
0
@JohnnyBarca Dokładnie takie samo miałem zdaniem. PSG było o wiele lepsze i niestety jak biały przejdą do finału to MC pocisną
6
@Messibestplayerintheworld A ja mysle ze dziennikarze nic nie wiedzą, a te rzucanie cenami to zwykłe ploteczki
2
@Wiktoria13 Co jeszcze w Fifie uda ci sie kupić?
5
@Persyfl Zawaliłeś świat prawicowcom. Jeden z fanbojow Konfederacji wmawiał mi, że trzeba zdjąć całkowicie lockdown i dać wszystkim amantadyne. Cały świat to spisek, a lekarstwo jest.
1
@PatrykBarcelona Posłuchaj Brazoli. Taki nasz były piłkarz mówi, " nie widzę nic złego w tym by Ney zagrał w RM " dla nich sie liczy gra w topie klubów i za najwyższy hajs w dupie mają przynależność do klubu.
0
@itmustbejoke I? Co to zmienia, jak polowe sezonu spędzi u lekarza, no ale jakość w szatni będzie.
0
On nam jest potrzebny ale w genialnej formie, dobra i poprawna niestety może odebrać nam majstra. Nie da się by obrona nie popełniła żadnego błędu.
4
@Wiktoria13 Zobacz na ilośc kontuzji.
0
@MarioVeB! Ale i tak go chca. Barca - PSG 1-4 i video jak on siedzi w chacie i sie rajcuje porażka Barcy, sprawy sadowe. Do tego to Brazol, a brizol i długa kariera to ze sobą nie pasuje
19
Nie nastawiajcie sie na Osasune. 3 meczy z rzędu RM nam nie podaruje.
0
@matirix20 przypomnij mi jaki kurs był na RM z nami.
1
@Masti_Real_Madryt tak kurwa, niech sędziowie będą w ogóle bez oceny, bez presji bez niczego. Każdy błąd niech będzie na zasadzie zdarza się.
8
I co z tego jak miał za zadanie coś obronić. A to co miało wpaść, wpadło.
2
@Chakalaka no właśnie. Chodź bez kibiców czy to nadal gra u siebie?