0

@macio_944 to zależy czy wygramy wszystko do tego meczu.

0

@Janiama Fajna wiara.Jak z nimi wygramy to sa za nami, a patrząc co odpierdzielał RM i FCB to tylko ich słabość nie dała im mistrzostwa. 7 kolejek, kontuzje i różnica 2 pkt miedzy 3 drużynami, kompletnie nie ma jeszcze mistrza

0

@Janiama Wygrali z Huesca i już mistrzowie?

0

@igor69 Barcelona nie należy. Nie było głosowania socios, do tego nawet prezydent FIFA potwierdził ze Barca sprytnie podpisała umowy. Ale szmaciaki aferę kręcić muszą

0

@Dejvo to sobie Barcę B, oglądaj

1

@Chakalaka zaraz się zacznie płacz. Dest bardzo słabo wygląda w ostatnich meczach i szczerze chce zobaczyć jak Roberto sobie poradzi

4

@jeyx77x Najsłabszy w Barcie B, ale w pierwszej drużynie się sprawdzi

0

@Hopner15 Wow, szał, kur ie to dało , jeden wielki PR nic więcej. Nie zrobili niczego bo i nic nie mogą.

2

@Hopner15 Pomagają, ale co niby zrobili?

0

@Worny 12 netto i 30 premii. W meczu z PSG nie wyglądał na kozaka z taką pensja. Masakra, Ramosa olewają a kolesia z zewnątrz traktują jak Ronaldo

0

@MasnyTed oho tylko chu.. Rozumiem, jedziecie po Barca Info ale on chociaż trumaczy

8

Robić to co kocham, za 20 baniek pensji, taki to pożyje

1

@Puyolex Moze drugim składem wyjdźmy, mamy przecież spora przewagę.

1

@DonAndrzejos faktycznie wzór. Jakie to fajne, akurat dla gimbazy

0

@arasz1819 MC podpisało porozumienie, a jak sie wycofali to UEFA witała z uśmiechem. Moim zdaniem nic nie zrobią z Perezem. To tak skorumpowany świat, że obie strony coś na siebie mają. Mnie bardziej zastanawia brak info od Laporty

0

@skubi99 Tak, Mazowsze teraz zmienili jako Pomorskie.

0

@PatrychoO Pewnie o to chodzi. Nie znamy zapisów porozumienia. Laporta siedzi cicho co jest dziwne.

0

@Benz sputnika nie ma w PL.

1

@BarcaInfo Dziennikarze to większe badziewie od tej Superligi. żenujące

0

@BarcaInfo słowo planuje w sporcie to klucz.

3

Boniek wiceprezydentem i od razu Superliga pada.

0

Akurat Madrycki :)

1

@drifboy25 na jakiej podstawie wyklucza piłkarza. Pokaz mi prawo.

0

@BarcaInfo I w to uwierzę. Dziennikarz, który nie wrzuca plotek.

0

@marcin000019 I cyk 10 baniek odszkodowania. Koles zarabia zaj. pieniądze, a wszędzie go zwalniają.

0

Takie misz masz, chyba gów... mogą.

0

@Criss18Barca Teraz też jest przepaść. Porównaj budżet Getafe a RM. Zerknij na wynik i grę, nawet gdy grali drugim składem

0

@amanter Przecież my z Getafe gramy

0

@Pogba jest odwrotnie zagra mecz cisza, słabo to jazda po chłopaku na całego

3

@FIJI remis starczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?