0

@Messibestplayerintheworld widzę i co z nim nie tak? A zobacz skład Bilbao oraz Juve, RM. Gorszy?

1

@mat32 najwyższa możliwa jakość. Synowi kupuje tylko Geoxy. Ja tylko oksfordy bo inne mi się nie podobają. Ale jakość najwyższa półka

0

@IronSanHybrid Suarez 20baniek pensji, Aguero 5. Znajdź różnice

1

@Pawel13sz z jednej strony dobre połączenie Xavi, Koeman, ale ambicje Xaviego są wyższe moim zdaniem

16

@Pawel13sz Mnie te kosmiczne wpadki z PSG i Realem wkur... są to ewidentnie wpadki taktyczne. Ale trzeba oddac Koeamanowi, że poprawił bardzo dużo i w zespole, mentalu, do tego grają młodzi. Na teraz zasługuję by zostać, lae jednak poczekałbym z wyroczniami do końca sezonu.

0

@barcelonaLM nie zrobia wyborów bo większości nie zdobędą. Dogadają się z kukizem

1

@maroon Wklej wszystko. Bo pamiętaj ze 8 razy częściej ale z tego 1% co sie zarazili

1

@Emhyr Przecież z BM grał.

1

@LUPR a to ciekawe. A jak karny Lenglet w pierwszym meczu? Czy to inne standardy?

0

I wszystkie mecze do końca sezonu poprowadzi Gil

1

@Bamboleo idź do wojska. 15 lat i masz

1

@Comentateiro ocenić trzeba będzie na koniec sezonu, nie teraz.

1

@joloskyy wg przepisów, faul w polu karnych to karny.

0

@Thomas99PL Źródło Astra Zeneka.

0

@bari_94 Czekałem, jedyny argument nierobów. Mogłeś iść. Tak samo mogłem zostać prawnikiem, lekarzem itp. Konstytucja mówi jasno, wszyscy jesteśmy równi , a czy do emerytur mamy to samo prawo? Zdecydowanie nie, a jeszcze jak widze, że wszystkie mundurówki, oprócz wojskowych walczą z PAndemią to szlak człowieka trafia.

3

@Messibestplayerintheworld myślałem że powiesz, że nadszedł czas by mundurowy, czyt. Wojskowy zaczął pracować.

0

@itmustbejoke Nie wygrają wszystkiego. Ale my tez nie

8

Kur.. ale szkoda tej poprzeczki. Bylibyśmy liderami i 2 pkt za nami RM

2

Nikt z 3-ki nie wygra wszystkiego do końca. Pytanie ile razy kto sie potknie

0

@LuisSalvano No to dla odmiany ty idź do białych.

1

@Orlik00 do szpitala na płukanie żołądka. Pies zjadł pół batona. Eh

0

Z tym Alba to faktycznie klops. W ofensywie perfekcyjnie, ale w meczach o stawkę go wyłącza w obronie Jak zagrać za tydzień w takim razie?

1

Może właśnie to jest ten element zaskoczenia. Może jednak postawić na młodziaka do środka.

2

@BarcaSupporter liczy się zespół, a nie jedna gwiazda. My potrzebujemy w każdej formacji solidnego wsparcia

1

@Vebrol jak nie wezmą. Ma rok kontraktu, bardzo szybko znajdzie chętnych. Przypominam że był najlepszy w reprezentacji w ostatnim meczu. Zrozumieć trzeba ustawienie zespoły i predyspozycje. On potrzebuje miejsca, jest skrzydłowym. W takich meczach łatwo go wyłączyć

0

@Ying Atletico nie wygra LL.

0

@busquets5 ty oglądałeś pierwsza połowę?

0

@Deeespacito Postaw Viniego na 9-tke, wtedy porównamy. Obaj to skrzydłowi

0

@Dertinho A co ma piernik do wiatraka?

2

@SergioTomas Dla ciebie podawania piłki to dominacja? Chyba inaczej piłkę rozumiemy. RM grał to co chciał grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?