tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize lek że jest a ukrywają.
0
@monsterrize Yeti też widziałeś?
3
@weld141 właśnie mam znacznie więcej. A to właśnie twoj poziom komentarzy to zwykle szczeniactwo.
2
@weld141 upośledzonego to w rodzinie sobie szukaj.
1
@AmigoBlancos pisałem tydzień temu. Ze modlę się by ten człowiek tego nie sędziował. I będę szczery, szkoda mojego zdrowia.
1
Manzano sędzia. Ja tego jutro nie oglądam. To jest najgorszy z możliwych sędziów. Dramat
3
@pride1899 Ty na poważnie z takim pytaniem?
0
@cat_r37 Pamiętajcie że tez zaplanował kontuzje, Goretzky, Sule.
0
@Gregsky10 ale gdzie tu info ze umierają z powodu innych chorych?
0
@monsterrize - rozumiem że Konfederacja jako pierwsza na świecie lek wymyśli?
- teraz gospodarka zamknięta, ludzie, 30k chorych, szpitale full, śmierć full. Otwarcie spowoduje że ilość spadnie?
Ja nie mówię o tym co złe w służbie bo wiemy, tylko co konfa zrobiła by lepiej?
Przeraża mnie wasze myślenie.
0
@Gregsky10 więcej ludzi umarło przez brak dostępu do lekarza. Skąd masz taką statystykę?
0
@monsterrize czyli jakie, konkret. Ja słyszę tylko uwolnić wszystko, żyjmy normalnie
0
@monsterrize 3 siła powiadasz. To chyba w waszych snach. PiS, 2050,ko i oni i Lewica podobnie. Jak ta wasza partia liczy jak wy to byłoby ciekawie. Po co mam czytać program, pomysłu na pandemie nie znajdę. Słucham jak oni by to zrobili lepiej, bo krytykować każdemu łatwiej, zobaczcie jak mi łatwo idzie ich krytykować
0
@Gregsky10 Konkretnie pytam. Krytykują działania rządu w temacie pandemii, to słucham co oni zrobili by inaczej.
0
@Gregsky10 uważasz że poradzą sobie lepiej. Słucham, jak? Jaki maja pomysł.
0
@Gregsky10 A Konfederacja zrobi to inaczej. Czyli jak. Ciekawy jestem
1
@FC1899Barca kur te myślenie. Teraz mamy lockdown i mamy 30k. To co jak wszystkich wypuścimy to spadnie? Co z pełnymi, szpitalami? Rząd jest słaby ale to co gada Konfederacja to brak odpowiedzialności i zwykły populizm.
0
@Czeresniafcb Wtedy ma sens. Robi świetną robote w BM.
5
BVB chce 150 baniek, wiec nic to nie zmienia.
1
@xBoMBoWiECx Oglądałem City z BVB, wyglądali bardzo średnio.
6
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26958422,bild-grzmi-reakcje-bayernu-staja-sie-coraz-dziwiniejsze.html#do_w=91&do_v=155&do_a=475&do_t=11&do_g=5&do_s=A&s=BoxSportLink
Oni na prawdę chcą zwolnić Flicka? Bayern gra naprawdę świetną piłkę, wczoraj byli znacznie lepsi, przegrali, ale taka jest piłka, nie zawsze sprawiedliwa. Chciałbym by Barca grała na takim poziomie jak Bayern. Brak Lewego, Gnabrego w ataku był wyraźnie widoczny, kontuzja Goretzky, a oni winią trenera? :) Kabaret
0
@Bobo25 mówił Laporta, czy mówili dziennikarze?
0
@haryveb944 kolejny raz dobrze sędziował
0
@LuisSalvano może poprpstu nie ma siana.?
2
Bayern musisz.....
0
Mecz trwa 90 minut. Bayern potrafi się budzić. Tu może jeszcze być 3-2, 2-2.
2
O ho. Dziś Neymar wróć. Ale wy chorągiewki jesteście. Po meczu Z Lille, Neymar nie. Dziś już Neymar musisz wrócić :)
0
To lepiej niech teraz będzie lepiej przygotowany.
1
@BarcaInfo Jak widzi pensje Grie to co sie dziwić. Pewnie PSG tez ładnie kładzie.
1
@Nano22 Oj nie kuś Mateusza.