tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Hehe :) Jeszcze chwila i wybory w Rzeszowie beda wina słabszej gry. TAKTYKA, Zidane okazał się mądrzejszy od Ronalda.
0
@Yosemite Wyborny szachista reaguje podczas gry. Zidane wiedział, my wiedzieliśmy, wszyscy wiedzieli co zagra Ronald.
2
@Katalonbar Pokaż mi zawodnika za te 50mln na jego poziomie. Dembele gra jako 9-tka z przymusu, to nie jest jego pozycja.
4
@Kurkmen Nie ma tu nic przerażającego, jest to kwestia taktyki. My gramy pozycyjnie, a Real z kontrataku. Dużo łatwiej jest wtedy po odbiorze piłki przejść do ataku, bo my gramy bardzo wysoko każda formacją.
0
@martin3131 18 piłkarzy chcesz wypierdzielić? :D
2
@wojtek_debiec4 Nikt go nie zwolni. No chyba, że umoczy wszystko teraz z PK na czele, to Laporta może zmienić zdanie, ale nawet Koeman potwierdzał, że zarząd chce go na przyszły sezon.
3
Barcelona grała średnio efektywnie na jesień z Leo na czele, wyniki nasze znamy, z początkiem roku wrócił Leo, wróciły wyniki. Wczoraj brak Leo, brak wyniku. Nie za dużo się zmienia niestety w tym aspekcie.
4
Dziś jest piękna pogoda i życie toczy się dalej. Wyniku się nie odwróci, ale szanse na tytuł nadal są. Jedyny element jaki można odwrócić to by Koeman sie ogarnął taktycznie. Bo zrobił harakiri taktyczne jak przed meczem z PSG, mam nadzieje że wyciągnie wnioski.
2
@arasz1819 Myślałem, że bardziej sie wysilisz. Opiszesz mecz, powiesz że Zidane znowu na farcie, ze nic nie wie, nie zna sie. Że sędziowie sa przeciwko nam. Itp, itd.
A tu takie zwolnić Koemana, tylko wiesz, ze ciekawe jest to, że nikt tu Koemana nie zwalania, ocenia porostu różne taktyki na ten mecz.
1
@Pressinho On w każdym meczu to udowadnia. Nie każdy idzie po myśli, ale taka jest piłka. Dla mnie koleś wie co wymyślić pod rywala.
0
@barcelonaLM Po pierwszej połowie to i z 4-0 by było, a jakim ty szczęściu mówisz?
7
@Michal03 On ma 18 lat człowieku.
0
@kamilkrycha A ja u Desta. Taktyka dziś zawiodła. Zidane wiedział co Barca dziś zagra
0
@MrShakira A co Alaba pokazał z PSG?
0
@ShawnC Moriba, Mingueza
0
@Szicek10 O tym ze będzie łatwo to ysleli tylko ludzie, którzy nic nie wiedza o pilce.
0
@Barca_Big_Moment bardzo duże szanse na Chelsea z RM. Tam jest Tuchel i taktyka, do tego grają bardzo defensywnie z kontrami, czyli dokładnie to co Zidane. Jeśli przejdą Chelsea to w finale wygra RM
6
@LuisSalvano poprostu przestań prdl to i ciebie krytykować nie będą.
0
@tristan87 przecież przed meczem mówił że sędzia jest nie istotny. Spierd. Ronald to taktycznie i to jest fakt
0
@udarpawarotam Chyba głaz.
0
@xparix my mamy znacznie trudniejszych rywali. Jak zremisujemy z AM, to damy mistrza Realowi
Dlatego tak ważne bylo by dziś nie przegrać.
0
@Kurkmen Dembele grał dziś jako 9-tka. I tu jest problem
0
Do wszystkich co jadą po Dembele, on nie jest 9-tka. Za każdym razem gra tam słabo.
1
Wygrać wszystko do końca, oraz liczyć na wpadki AM, RM. Moim zdaniem to że RM ma słabszych rywali to i lepiej bo z drużynami które się bronią mają problem. Oceniać nie ma sensu, było dokładnie jak przewidywałem. Koeman spierdzielił taktycznie, pomysl z posiadaniem piłki to miodzikdla Zidane, kontry to ich broń. Messi kolejny klasyk na 0, kompletnie odcięty, TS nie pomógł, do tego sędzia, pisałem że Gil to statystycznie nasz demon to mnie pojechano. Życie toczy się dalej, budujmy drużynę dalej.
0
@Pressinho przepraszam kto ci powiedział że Zidane odstaje?
0
@udarpawarotam jego plan odciął Barcę w pierwszej połowie
13
@LuisSalvano ty sadziłeś że łatwo wygramy. Kto tu krótko piłkę ogląda? My czy ty?
0
PSG zrobiło z nami dokładnie to samo. Kontra, gol. Szkoda mi piłkarzy, bo są wystawieni z takim ustawieniem.
0
@LionelM95 ja za AM. inaczej RM majstra będzie mieć
0
@paweldunajecfcb oddajmy im piłkę, De Jong niech broni i gra kontra, wyjaśni Valverde. Taktyka się liczy, a nasza jest katastrofa