tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz rumianek....
0
@Emhyr Szkoda ze z mocniejszym rywalem nie graja.
0
@kuz Na diagnostyce to covid ci przebadają z tego co wiem.
1
Jak zwykle Sport i domysły. Nie zagrał znaczy klamka zapadła, chce odejść. A to że chce poczekać do lata to coś dziwnego?
1
@VamosRakieta W czwartek coś spierdzieli i będzie hejt. Dembele przed meczem z RM pan piłkarz, po out, drewno itp, pod koniec roku Leo musi odejść, nie ma drużyny itp, itd, teraz Leo ponad wszystko, o Grie nie wspomnę bo chorągiewką jego oceny to nie mecz, a minuty.
5
@MarFan kontuzje, covid itp to ty porównujesz ze szczęściem? Tydzień temu mogliśmy coś udowodnić, więc jaranie się że rywal nie ma ponad pół składu jest słabe
0
@Wittgenstein Jesteś gorszy od białych. Najważniejsze trofeum. Rozumiem że wygrali, ale proszę cię, trudność PK, A LL, to lot na Marsa
0
@arasz1819 co wygrał?
0
@maatiixx to decyzja rządu Hiszpanii a nie Laligi.
1
@IronSanHybrid Ważne jak go wygrywamy, jak nie to już piszemy że LL, LM sie tylko liczy. Niczym się nie różni LR od Notatnika w tym aspekcie. Oni nigdy nie docenia FCB a my RM.
4
@KierownikLucas 4pkt nad strefa to dla ciebie bezpieczna przewaga :D
1
@msmsms I tak i nie, prawdy nie poznamy raczej, ale coś czuje ze kryje sie za tym objecie reprezentacji.
0
@Sulimo a oni mają? Zresztą tu nie chodzi o brak szacunku, a szpilki które sobie oba kluby wbijają.
0
@Pawel13sz Williamsa
0
9-tke Bilbao bym przytulił do nas.
2
@BarcaInfo szacun za podejście
3
@BarcaInfo Takie komentarze lubię, bo pokazują co siedzi w szatni, a nie ploty dziennikarskie i karmienie się nimi
2
@DonMatteo901 Bo nie jest. Laporta od samego początku mówił o wielkich umiejętnościach Niemieckich trenerów. Ale też Koeman potwierdził ze w przerwie na repre usłyszał że chcą go na kolejny sezon. Zostanie, nie ukończył pucharu, spiął mentalnie zespół, a najważniejsze odzyskał Leo.
0
@BarcaInfo zaraz geniusze napiszą,ze dla Leo się kasa tylko liczy
0
@kingorbit nic nie zmienił. W końcu wpadło i wtedy jest dużo łatwiej
0
@pele1282 mam wrażenie jakby pierwszy raz coś wygrał. A on wygrał wszystko
0
@BaroPodertos A moim zdaniem presją zejdzie. Puchar mają i wiedzą że teraz grają o kolejny, a nie o życie. Z Koemana też zejdzie
1
@dafik85 Getafe kiedyś wygralo z RM?
1
@FC1899Barca Dembele gra na 9-ce a nią nie jest. Za bardzo go wszyscy jadą.
0
Stawiałem 4-1. Wkur.. Się idzie na te pierwsze połowy.
1
@barcelonaLM a teraz taktyka działa?
0
@Kz1234 co mówi, gówno mówi.
0
@ObiektywnyKibic121 poproszę taka Barcelonę, może w końcu coś wygramy. Bo nasza taktyka podawania wzdłuż jest piękna
2
I dodam, przyjmij podaj, przyjmij podaj, przyjmij podaj. Zero kur z pierwszego kontaktu. Niby skrzydła są tylko gdzie? Bilbao miało dwie sytuację i obiec dwa razy groźniejsze od naszych.
4
Najmocniejszy skład, gramy z Bilbao które wszystko moczy ostatnio. I widzimy Barcelonę pierdyrialda debilnych podań. Barcelona i zaskoczenie taktyczne. Barcelona ostatnich lat obrzydza mi ochotę jej oglądania, ten pomysł wiecznego posiadania piłki jest....