0

Dest ostatnie mecze to katastrofa, mam nadzieję że młodziak to dźwignie

1

@LuisSalvano ale na Real są stworzeni. Obecna Pilka to taktyka. RM co ładnie gra? Nie, ale wygrywają ta taktyka pierdyrialda wrzutek, kontr itp

0

Pisałem wcześniej, mega mi się taktycznie Chelsea podobała z AM. RM może to umoczyc i szczerze Chelsea w finale ma większe szanse od PSG. MC jak to u Pepa na koniec sezonu pion w dół z forma

0

@xBoMBoWiECx Flick już w reprezentacji

0

Nie rozumiem składu, z Lenglet bez Araujo. AB to stałe fragmenty, kto się bardziej przyda. Ale decyzję trenera, najważniejsze zwycięstwo

1

@Olkovsky9 Dembele na autobus średnio się sprawdza.

0

No to dziś usłyszymy od Koemana jestem dumny z zespołu, wygraliśmy zasłużenie, albo, mamy jeszcze szansę na wygranie ligi i zrobimy wszystko by ją wygrać.

0

@Pewex I tak sobie poradzi. Jak Benzema, Modric, by wypadł to uwierzę ze stracą pkt

2

@Janiama z naszym składem nie mamy prawa przegrać. Będzie 4-1

8

@BarcaInfo Salvano orgazm

0

@Pawelsky Powiedział to on, czy powiedziało to źródło Gol, Sun, Tajms i inne gów..

0

@BarcaInfo Ale bedzie dramat jak umoczymy. Oby nie.

48

@BarcaInfo Super. 30baniek pensji, atmosferke robi.

0

@eckov Nie wiesz czy nie daje, bo nie wiesz ile bedzie zarażonych, nie wiem czy jak imprezownie otworzą w szczycie to jeszcze bardziej nie wybuchnie. Samo populistyczne prdl konfy znieśmy wszytko to rozwiązanie? Korwin co wtedy powie? Każdy kiedyś umrze?

3

@Nocturno wiedzieli ze nie przejdzie, myślisz że zrezygnowali by z wynagrodzenia? Co to niby miało dać? Pomysł Konfy, zdejmij lock, wszystko samo się skończy.

4

@JANEK777 a ja na Konfederacje.

3

Synonim Barcelony. Przegrać Ważne Mecze.

0

@BorzyKrzys No jakiś pomysł musza miec. Wygrać nie wygrają, 10% miec nie beda, to chociaż po szpanują.

1

Ale Barcelona wie o tym, ze myśli o tym? Czy tylko ten dziennikarz?

1

@LeoMessi1994 idę się wysikać

0

@Yosemite młody więc ma czas. Ale za często egoistycznie gra.

0

@Emhyr Idź do specjalisty a nie pytasz ludzi na forum.

9

Te nasze służby medyczne to...............

0

@kamilop Półśrodek, a nie 9-tka na lata

0

Rosja ot Rosja. Co bym nie zerkał na statystyki u nich to zawsze 8 z przodu, zawsze :)

4

@mcsarna Ale to już nareszcie bedzie ten mecz ? Bo szłyszałem.
Mecz z AM wyjaśni co z Koemana, później, mecz z RM, póxniej ale mecz z PSG to już na pewno, później ale z Sevilla to już musi itd itd itd itd

1

@Pianist00 Spoko, idz do Brauna dajcie sobie całuska.

2

@Totti94 Chyba cie poj... Obejrzyj finał Superpucharu który poprowadził. AB łamało naszych od pierwszej minuty, a pierwsza żółta kartka w 80 minucie. Statystyki Gila jak nas prowadzi 1 zwyciestwo, 3 remisy , 4 porazki. Ten sezon, akurat on prowadzi nasze spotkania i mamy kosmiczny problem.

0

@Pogba Bańka tygodniowo.

8

Ważne że nie Gil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?