0

@BarcaInfo I z darmowego piłkarza, będziemy szukać później kogoś za 50mln. Są granice, jak już to dałbym to w formie premii za ilość meczy itp.

0

@BarcaInfo Jeśli Koeman znowu umoczy finał, to dla mnie..... po sezonie. Patrząc na oba składy, nie ma prawa tego spierniczyć.

1

@Zoker Havertz, Werner marzenie LR z poprzedniego sezonu. :)

1

@Kondziubarca Nie krytykujemy tu decyzji Koemana. Nie wolno.

2

Nie rozumiem, jak to jest Benzema i 3 obrońców, wrzut i ma 3 dni gdzie strzelić

0

Real wbije cos z kontry i tyle tego będzie.

0

@barcelonaLM dokładnie tak będzie

0

@dmcteam dlatego ja zawsze oglądam w spokoju po inglisz. Zero pl, eleven, Polsat, jeden pies, wszydcy stronniczy jako komentatorzy

0

@Quavosk nasza służba zdrowia to kryminał

0

@michal26 zero socjalu. Zero to zero, jeden worek, nie ma podziału w socjalu nierób czy l4. Nie ma co się bić na argumenty. 7% to max dla skrajnych partii i do czasu myślenia tylko zero jedynkowo więcej niż 10 nie uzbierają.

0

@17bajo Wymyśliłeś sobie, to grypa ciebie dopadła, do tego ludzie umarli na bank na co innego, a lekarze się uparli i wpisują Covid, w końcu ktoś to na FBV wrzucił, trzeba wierzyć prawda, do tego otwórzmy imprezownie, koncerty, bawmy się cieszmy.

1

@VenoM Skąd wiesz co wpisują ? To jest właśnie prdl w necie i powielacie. Znam kilka osób, które zmarły. Piły, żyły i miały choroby. Trafiły do szpitala przez Covid i zmarły pod respiratorem. Czy wam się to podoba czy nie to ścierwo zabija ludzi, rząd to idioci i zarządzaja Pandemią źle, ale jak słucham uwolnijmy wszystko, żyjmy normalnie to jeszcze większy idiotyzm, chyba, że plan jest by zrobić czystkę słabszych jednostek to ok. Zresztą Konfederacja ma dokładnie we wszystkim taka narracje, nie dziwi mnie ich podejście. Poczytajcie dziś Korwina i Socjal, można się zgodzić lub nie, ale nie każdy bierze Socjal bo nie chce się pracować , wrzucamy wszystkich do jednego wora, zamiast szukać rozwiązań po środku. Nigdy ale to prze nigdy Skrajne partie nie powinny rządzić, patrz Konfederacja i Lewica.

1

@VenoM Ale ten pan którego wielbicie i jego partia chce całkowitego zniesienia Lockdownu. Całkowitego, wszystko all.
@Gaucho rozumiem że wnioski wysuwasz po konferencjach partii? Czy skąd wiesz na co umierają, ja np wierze lekarzom, czy oni tez pierdzielą głupoty?
@tbas nie chce nosić i nie nosi, bo nie chce się nabawić innego dziadostwa. / W dupie mam go, ale inni nie muszą chorować przez niego.

Nie jestem za całkowitym Lockdownem, ale tez nie jestem za całkowitym uwolnieniem i życiu w normalności. Bo teraz jesteśmy zamknięci i napierdziela w szpitalach Covid.

1

@against_modern_football no ok ale Braun w pomieszczeniu zamkniętym maseczki nie chce nosić.

1

@VenoM na pewno wpływają na wynik. Nie powiesz mi że kur otwarcie imprezowni na 200 osób i ludzie się tam nie zaraza.

3

@Kgorecki2500 Yhy, bardzo, geniusz. Praca jest wszedzie, w kazdym miejscu Polski, w każdej wsi. Do tego wszyscy są zdrowi, wszyscy maja wysokie kompetencje. I mówi to cep który nic nie robi tylko siedzi w Sejmie, o Parlamencie Europejskim nic nie powiem. A i jeszcze mówi to człowiek, który odziedziczył po starych wszystko. Wzór

0

@against_modern_football I zdjecie maseczki spowodowało spadek o 42% ? Nie to że wcześniej przechorowali, sie zaszczepili. Zdjecie maseczki spowodowało spadek. Wierzycie w te teorie?

2

@against_modern_football A skąd wiesz co by było gdybyśmy tego nie nosili? CO by było gdybyśmy kompletnie nie mieli obostrzeń?

2

@Hopner15 Brawo, rozumiem twój mistrz. Nie ma to jak pokazywanie w kraju, że ma sie wszystko w dupie, przecież te 60 koła zmarłych ludzi i tak by zmarło.

1

Ani Sport, ani MD nie ma pojecia co tam sie dzieje, dlatego sprzeczne.

0

@bartekvisca rządzą debile to i wszystko jest dziełem przypadku

0

@fcbarcafan19 są w katastrofalnej formie. Kompletnie im szans nie daje

0

@BarcaInfo trzymać go i nie puścić.

1

@Kielakowy zobacz na ich skład. Gdyby nie kontuzje rozjechali by PSG.

0

@LuisSalvano Moim zdaniem to ty masz problem, ale ze soba.

0

@LuisSalvano skąd wiesz? Chłopie ty nic o nim nie wiesz a wieszczysz tu jakby conajmniej codziennie z nim rozmawiał. Po pierwsze bardzo kontuzjogenny, musimy oddać Dembele, Grie i siano. Chłopak odpadnie z powodu kontuzji i odejmie z obecnego składu cala 3-ke. Po drugie, jak as PSG musiało to pokazali jaki fan miał z tego. Nie kur. nie chce tu choragiewki,

0

@LuisSalvano Widzę ze ty go chyba osobiście znasz. O 20 baniek sadzi sie do dziś.

0

@Commando To Brazol, oni złotówki nie oddadzą

7

@BarcaInfo super, może z pół roku i jednak go zooperuja.

0

@IronSanHybrid czekaj weźmy ostatnie 5 lat. Zobacz czy Twoja teoria się zgadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?