La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

konto usunięte

0

Niedobrze się robi oglądania tego autobusu Chelsea...

1

@LuisSalvano ale na Real są stworzeni. Obecna Pilka to taktyka. RM co ładnie gra? Nie, ale wygrywają ta taktyka pierdyrialda wrzutek, kontr itp

2

@LuisSalvano Bo City nie wygrywa? A co mają obrońcy Chelsea robić? Celowo te bramki puszczać? :D

2

@LuisSalvano czekałem na taki komentarz ;D
Prawda jest taka, że Chelsea powinna prowadzić 2-0. City nie miało ani jednej stuprocentowej okazji.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Pod koniec faktycznie był klasyczny autobus, ale wcześniej grali całkiem ładnie i tworzyli okazje.

0

@tbas
Może mi ktoś wyjaśnić, jak ustawienie 5 obrońców, bronienie całym zespołem, wystawienie 2 szybkich zawodników do kontr to jest jakaś wygórowana taktyka? Ja to widzę, ze każdy się spuszcza nad Simeone, teraz Zidanem i pewnie niedługo Tuchelem za geniusz taktyczny, a tam nie ma żadnego geniuszu. Trenerzy mniejszych klubów grają tak za każdym razem a o nich nikt nie mowi, ze geniusz taktyczny, przecież taki Pepe Bordalas to powinien być bogiem trenerskim.

Co nie zmienia faktu, ze Chelsea zagrała bardzo dobrze, i zasłużyła na wygrana.

konto usunięte

0

@Witekk10 Pamiętasz jak nas wywalili z LM dawno temu? Do tej pory pamiętam ten autobus. Myślałem, że coś się zmieniło u nich...

0

@ObiektywnyKibic121 poproszę taka Barcelonę, może w końcu coś wygramy. Bo nasza taktyka podawania wzdłuż jest piękna

0

@tbas
Ja tez bym to chciał i mówię już o tym od dawna, teraz kontra to jest najlepszy sposób gry. Z nasza gra, Korona Kielce by się postawiła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?