tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 chyba ich pojeb.
1
@NaFazieHitman najlepsze że kilku osobom się udało, większości nie i afera
1
@Mns21 co tu jest hipokryzja? Teraz szczepią 40-60 to co ma się nie szczepić? Czekał na swoją kolej, nie kombinował.
0
@Pawel13sz zaraz sport czy inne gazetki napiszą co innego.
0
@Joopiter Jeden z buców na tej stronie nauczył mnie, że nie wolno krytykować trenera. Wszystko co robi jest święte. A ja patrzę na to jak Laporta, wyniki ocenia Koemana. Jeśli wystawi jutro Leo, De Jonga i oni wypadną z meczu z RM i przegramy to właśnie ten wynik go rozliczy. Ale z drugiej strony tak być nie musi.
9
@VenoM Jak juz wolicie Lengleta od Pique to ja nie mam pytań.
2
Komplikacje w leczeniu. Nie znałem w naszym sztabie medycznym.
2
@natanvip Mecz z Eibarem a z nami to będzie kompletnie inny mecz.
0
@Xxxbarca4ever Cou, Ansu, Pique, Sergi Roberto, Araujo - w czym nasi eksperci sa lepsi do RM? Kontuzja Lewego u nas zakończyła by się operacjami, końcem sezonu itd.
0
@lambard Wygrają na lajcie.
0
@FC1899Barca Zrobią jakieś kryterium wynagrodzenia, by nie wszyscy dostali 500+. Podniosą reszcie na 700+ i wieś znowu będzie się bawić. Tak o to znajdą pieniądze.
0
@BarcaInfo Zobaczymy na jak długo. Przy naszych konowałach ostatnio, piłkarze szybko ponownie odpadają.
0
@TheGoldenEleven A przed nami mecze z AM, RM, Valencia.
1
@Wilczeq Dzieje się to że Polska mocno ucieka od wiary. Poszło to w politykę, korupcję bogactwa, pedofilię i młodzi właśnie na tym się wychowują, nie dziwię im się, widzą cały ten kościół właśnie taki jaki się stał.
0
@BarcaInfo 33 mln. Tyle kosztuje jego wynagrodzenie. To dobry grajek, ale za jego pensje można zakontraktować 4.
0
@FC1899Barca a skąd ma takie info?
0
@Przemek2323 Ilość osób w szpitalu. To jest problem, nie ilość pozytywnych wyników
0
@Jonyx Leo niech zacznie z ławki. Jak wyniku nie będzie wtedy ryzykować
0
@vangoor Zorc to stary wyga. Wie jak wykręcić maksa za Norwega. A my wszędzie trąbimy, musimy sprzedać, tego, tego, tego. A później nie ma się co dziwić ze idą za 1mln
1
@vangoor Tak działa Raiola. Na siłę i za kosmiczne pieniądze ja bym go tu nie chciał. Odbija tym ludziom jak dostają ogromne pieniądze
0
150 baniek. W kryzysie ? Matko , Bosko, oby był koleś wart, bo te nasze transfery 100+ nam bokiem wychodzą.
12
@Messibestplayerintheworld W Hiszpanii 01.04 to normalny dzień, ale źródło dla mnie to jedno wielkie Prima Aprilis
21
De Jong nie ma prawa grać. Gra wszystko od dechy do dechy + repra i też 3 mecze + żółta kartka i wypada z meczu z RM.
5
@marcin000019 Ile z tego dla Obajtka, Orlenu itp. ? Co to znaczy przeznacza?
1
@kaamil1910 na co go stać pokazał w BM i u nas na początku sezonu. Czym dalej w las tym gorzej
0
@tom9001 No to faktycznie wtedy beda geniuszami. Rok koleś straci, a efektem będzie usuniecie łąkotki. Ja oceniam pozostałe kontuzje nie tylko tą.
3
Matko i córko, strzał Milika :D
4
@xBoMBoWiECx On mial 4 treningi :) Czego oczekiwałeś?
28
Czyli operacja. Jeb. Konowały, Laporta musi się przyjrzeć bo to kolejna kontuzja, Ktora źle się leczy
0
@Quavosk w pół lockdownie 32k, więc? Czy u nas sprawdzi się wolna amerykanka?