tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lucas/catalan A inni z Konfederacja. To się nazywa wolność słowa. Przeszkadza, zablokuj,
1
Dementi The Sun, zaskoczenie.
0
@michal26 Tu masz kolejnego poprawnego politycznie.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26902577,prezes-marszu-niepodleglosci-namawia-by-szykowac-sie-do-starc.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2
To są niebezpieczni ludzie i tyle. Chcą niech drą ryja, ale do władzy dopuścić ich nie wolno.
6
@Kurkmen To samo można powiedzieć o konfederacji i wyskokach Korwina. Skrajna prawica i Lewica to takie 5-6% dla każdej i więcej mieć nie beda, wpływu na ten kraj też.
0
@DonMatteo901 Boniek to juz chyba wszystkich wkur.. :)
0
@maatiixx zobacz na miejsce w tabeli. Pilka nożna polega na efektywności. Ty piszesz ze wygrali ale wygrali brzydko, ja pisze o efekcie.
0
@maatiixx tak jak pisałem, w waszej opinii są słabi więc wygramy na lajcie.
0
@szkutnik91 żartowałem z odzyskaniem piłkarzy przez Zidane, nie ma pełne kadry. U nas na klasyk zapowiada się tylko brak Ansu. No bo Cou nie ma co liczyć jako stratę
0
@Roafson24 czyli RM nie był lepszy? Sędzia :) żenujący obiektywizm
8
Mecz z RM zweryfikuje Barcelonę Koemana. Zidane odzyskał piłkarzy i grają swoje. Nie ma co liczyć na stratę pkt. My musimy z nimi wygrać i tyle. Nie ma co szukać winy w sędziach, gwiazdach itp. Poprostu wygrać, większość się jara nasza forma, a krytykuje słabość RM więc nie powinno być problemu, prawda? :)
0
@BrzydkiAS a co RM wygrał dzięki sędziemu?
0
@DawidekFCB obiektywizmu tu nie szukaj. Zaraz napiszą że sędziowie.
2
@Kielakowy przypomnę że ta słaba liga ma dwóch reprezentantów w ćwierćfinałach. Do tego ta zenujaca liga, jej faworyt, wprdl nam 8-2
1
https://m.joemonster.org/filmy/110056/Kiedy_kaza_ci_nosic_maske_a_tobie_jest_potrzebny_kaftan_bezpieczenstwa
Zwolennik ciekawe jakiego ugrupowania. Tak się kończy szczucie jednych na drugich. Tworzą się idioci wtedy
1
Komentarz usunięty
3
@Ojciec5tkidzieci mówi że to szmata. A oni siedzą w autobusie, patrz nie jest to przestrzeń otwarta.
0
Komentarz usunięty
1
@tobiasson92 a) w zeszłym roku nie było Brytyjskiej wersji, umarła jedna osoba, była chora na białaczkę i guz mózgu, mówię do czasu gdy podawano statystki. B) pokaż źródło że chorują osoby poniżej 20 lat z tej brytyjskiej wersji. Nie wiem jakiś komentarz chociaż lekarza itp.
0
@eckov mówisz że to szmata która nic nie daje. Więc, daje czy nie?
9
@eckov widzę że zwolennicy Konfederacji to mają inteligencję tej partii. Dobrze że to tylko 6%. Czy ta szmata coś daje to pytanie po co podczas operacji wszyscy ja noszą.? Dla szpanu?
@barcelonaLM nie nie zaraza wielu, ale nawet gdyby mieli nawet jedna osobę zarazić to nie chciałbyś by to był ktokolwiek z twoich bliskich.
1
@tobiasson92 skoro nie ma, to przestańmy siać panikę. Nigdzie nie słyszałem by umarł ktoś z dzieci na covid.
1
@MarFan gdzie jest taka statystyka? W szczególności zgonów?
2
Trenuje jedna noga tylko.
0
@marcin000019 nic tylko głosować. Dorzuca 200+dla młodych i najlepsza partia ever
0
@Pilka_jest_okragla Jeśli wygramy 3 najbliższe mecze na serio uwierzę w triumf LL.
1
Mam taką prośbę co tego pana Tusquetsa, czy może on już zamknąć ryj?
0
@Encore I nie potrzebuje sezonu przejściowego
2
@Jackazz Obajtek raczej nie
11
@eckov Ja akurat jestem trójboistą teraz. :)
0
@arasz1819 może i śmieszny, ale co dopiero powiedzieć o twoim geniuszu eksperckim, który prorokował dziś wielka dominację Atalanty. I patrz sędziowie nie muszą pomagać. Co do 6-0 napisałem gdyby, tak się nie stanie i liczę że z RM wygramy.