tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Widu Dla mnie Lenglet w kilku sytuacjach był elektryczny. W sytuacji 1-1 też mijali go z łatwością. Zagrał ogólnie dobrze, ale nie jest to pewny punkt naszego zespołu.
1
@Bobo25 sędzia to kibic. Jak będzie mógł pomoże temu któremu Kibicuje
0
@kielon93 co do szczepionek bo nie da się wyprodukować miliarda szczepionek na raz? Bo to jest biznes i każdy swoją rzepkę ciągnie?
U nas go blokują, ale jakby to było takie skuteczne to inne kraje by się zainteresowały. Już nie szukajcie wszędzie teorii spiskowych, tak wiem że krążą opowieści jak to nikt nie chce leczyć a szczepić, ale uwierz mi, że gdyby był lek tak jak piszesz to nie wszędzie jest polityka i by leczyli. Może i ten lek pomaga, nie wiem, ale mówienie, że leczy to duże nadużycie.
0
Leo jedzie na przerwę reprezentacyjna? Było gdzie info ze w Ameryce Południowej chyba odwołali?
44
@BarcaInfo Tego sie boje w meczu z RM. Ze nas wypierdziela na czyms takim
0
@BarcaInfo Oj boja sie ze odejdzie :)
5
@socha Yyyy co? 2 bramki, 1 aysta, 2 drugiego stopnia, 2 kluczowe podania.
5
Na RM dałbym w środku Araujo, De Jong, Mingueza. Araujo wyjaśni Benzeme i te ich wrzutki.
1
Czym trudniej tym Dembele strzela
0
Ciekawe czy pokażą linię spalonego
3
Wlazlem na strona białych. cytuje uwaga
"tranquilo
slaba bramka, odbilo sie od desta czyli tak jakby bramki nie bylo. dla mnie ciagle 0:2 jest"
@AmigoBlancos ty na prawdę masz takich kumpli u siebie :)
3
Potrzeba na 0-3 by spać spokojnie w tym meczu.
0
@AmigoBlancos Co sraka juz sie robi przed meczem z białymi? :)
0
@ObiektywnyKibic121 ale Busi ma żółta. Kogo dasz w takim razie? Pjanica?
0
@kielon93 potrafi leczyć? Pewnie cały świat walczy z coivd, państwa zdychają przez problemy finansowe, ale przecież my mamy lekarza który leczy covid tylko nikt go nie słucha? Sory ale nie.
0
@barteq no o żółto mi chodzi. Busi ostatnio gra świetnie w ustawieniu z 3 obrońcami środkowymi
1
@Shear007 fan Realu?
1
Semedo by podawał
1
@Grabarz1750 dwa. Pierwszy De Jong
12
Araujo za Busiego, De Jong do środka. TS musi przestać uparcie podawać piłki.
1
Wpierdzielic szybkie 4-0 i w spokoju będzie sie oglądać :)
0
@Pawel13sz Też stawiam na naszego ulubieńca w obronie.
0
@th@les Co to za dzban?
1
@socha wpierw to my wygrajmy.
0
@marcin62 Kiedy mamy ryzykować jak nie teraz? Jak wprdl przez Lengleta to na zdrowego Araujo sobie możecie tylko popatrzeć. Wraca Sergi Roberto i Pique. Teraz to dobry moment na Araujo
1
@KacperVEB Pogadamy cwaniaki po meczu. Jak Lenglet sprdl jak zwykle, sami będziecie go wyzywać. Z tym powrotem to już nie przesadzajmy, Pique minuty nie grał, a od razu wpadł w pierwszy skład.
4
Lenglet wyżej od Araujo, już mi się nie chce oglądać. Koeman sam sobie utrudnia życie.
0
@horang na mecz AM 1,5 No ci powiem masz marzenia
0
Wrócił Araujo, chcemy Lengleta w pierwszym składzie? Moze jednak De Jong, Mingueza, Araujo?
0
@ksobi że to hipokryta to wszyscy chyba wiedza. Ale i tak głosują, wiec .... :)