tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podstawowa decyzja Laporty to jest wysłać Ansu do innych lekarzy. Obecni mieli już szanse po raz kolejny.
1
@mkord Dembele, Cou, Umtiti. Tu byl skalpel, każdy miał kolejne operacje. Każdy leci do Dubaju, jak myślisz dlaczego?
1
@marcin62 wysłać do Niemiec a nie ci idioci go leczą.
0
@mm_ ci nasi lekarze.
0
@Pawel13sz jakieś 80 i nasz
0
@pauletaa on gra na 10-ce
1
@kubix05 jeszcze wicher co wirus rozpyla
1
@kubix05 a gdzie maski ja się pytam!!
0
@Encore lepiej by nie grali. Ryzyko kontuzji jest zawsze
1
@Avernand spoko jutro kilka szmaciakow napisze że będzie inaczej i tu się wrzuci i będzie komentować. Sami karmimy tych dziennikarzy, wiedząc że 95% to fake
1
@michal26 przypominam że ogromne grono nie testuje się mimo objawow. Nie chcę kwarantanny.
5
@Recha_0684 Możemy mieć i 50mln. Ale do szpitali trafia 1,5k dziennie. Obecna fala jest dramatem dla służby zdrowia. To że ktoś chory ale w domu to nie problem, ale bardzo dużo chorych trafia do szpitala i to młodych.
0
@Wossi61FCB Firpo wypozyczenie, Neto 10, Coutinho wypozyczenie, Umtiti 5, Braithwaite wypozyczenie
Tak bedzie
0
@Commando skąd info?
0
@Pawel13sz A może masz racje :) Najważniejsze, że mecz był spoko, Leo nie grał.
1
@tomek8756 Widziałem, polecam. Spore wrażenie robi również Ansu, byłem na meczu z Valencia gdzie 4-1 ich pyknęli, a Ansu miał gola oraz asystę.
26
@BarcaInfo Patrząc na pensje, nie dziwie sie ze dobrze sie czuje.
8
@MesQueUnClub96 Porażka z LVP mnie najbardziej bolała. Długo bolała.
0
@Borneo 2-3 tygodnie przerwa? Jak to przeciążenie itp, tak będzie mógł na spokoju wejść na pełne obroty.
0
@BarcaInfo Dlaczego mnie to nie dziwi, kontuzje Dembele, Umtiti, Ansu pokazały że ten nasz sztab medyczny chyba nie jest to klasa Niemiecka. Jeszcze Roberto, Araujo którzy też dużo dłużej wracali a Roberto od razu wypadł
0
@Borneo A może specjalnie by odpoczął w przerwie reprezentacyjnej i wróci na mecz z nami
1
Komentarz usunięty
1
@Pablit bo teraz o tym gadamy a nie o Obajtku
0
@Lionello a on szanuje obywateli których reprezentuje? Czy tylko grono swoich?
4
Zdala z tym psycholem od nas.
0
@FafitFCB Jo Soj Usman
1
@FCB24 Mam wrażenie ze kasę maja za te kwarantanny. :)
2
@Culé a muerte poczekajmy na listę hańby Konfederacji. Będzie komplet. Jeśli ktoś myśli że ludzie idą do polityki po 8 koła to jest poprostu naiwny.
0
@BarcaInfo Todibo, bardzo dobrze, niech kręci wartość
0
@Gonzo349 Jestem osobą, która odpowiedziała na pytania o wczorajszy mecz. Jak masz problem z logicznym myśleniem i interpretacją to sugeruję odpocząć od forum.