3

Podstawowa decyzja Laporty to jest wysłać Ansu do innych lekarzy. Obecni mieli już szanse po raz kolejny.

1

@mkord Dembele, Cou, Umtiti. Tu byl skalpel, każdy miał kolejne operacje. Każdy leci do Dubaju, jak myślisz dlaczego?

1

@marcin62 wysłać do Niemiec a nie ci idioci go leczą.

0

@mm_ ci nasi lekarze.

0

@Pawel13sz jakieś 80 i nasz

0

@pauletaa on gra na 10-ce

1

@kubix05 jeszcze wicher co wirus rozpyla

1

@kubix05 a gdzie maski ja się pytam!!

0

@Encore lepiej by nie grali. Ryzyko kontuzji jest zawsze

1

@Avernand spoko jutro kilka szmaciakow napisze że będzie inaczej i tu się wrzuci i będzie komentować. Sami karmimy tych dziennikarzy, wiedząc że 95% to fake

1

@michal26 przypominam że ogromne grono nie testuje się mimo objawow. Nie chcę kwarantanny.

5

@Recha_0684 Możemy mieć i 50mln. Ale do szpitali trafia 1,5k dziennie. Obecna fala jest dramatem dla służby zdrowia. To że ktoś chory ale w domu to nie problem, ale bardzo dużo chorych trafia do szpitala i to młodych.

0

@Wossi61FCB Firpo wypozyczenie, Neto 10, Coutinho wypozyczenie, Umtiti 5, Braithwaite wypozyczenie

Tak bedzie

0

@Commando skąd info?

0

@Pawel13sz A może masz racje :) Najważniejsze, że mecz był spoko, Leo nie grał.

1

@tomek8756 Widziałem, polecam. Spore wrażenie robi również Ansu, byłem na meczu z Valencia gdzie 4-1 ich pyknęli, a Ansu miał gola oraz asystę.

26

@BarcaInfo Patrząc na pensje, nie dziwie sie ze dobrze sie czuje.

8

@MesQueUnClub96 Porażka z LVP mnie najbardziej bolała. Długo bolała.

0

@Borneo 2-3 tygodnie przerwa? Jak to przeciążenie itp, tak będzie mógł na spokoju wejść na pełne obroty.

0

@BarcaInfo Dlaczego mnie to nie dziwi, kontuzje Dembele, Umtiti, Ansu pokazały że ten nasz sztab medyczny chyba nie jest to klasa Niemiecka. Jeszcze Roberto, Araujo którzy też dużo dłużej wracali a Roberto od razu wypadł

0

@Borneo A może specjalnie by odpoczął w przerwie reprezentacyjnej i wróci na mecz z nami

1

Komentarz usunięty

1

@Pablit bo teraz o tym gadamy a nie o Obajtku

0

@Lionello a on szanuje obywateli których reprezentuje? Czy tylko grono swoich?

4

Zdala z tym psycholem od nas.

0

@FafitFCB Jo Soj Usman

1

@FCB24 Mam wrażenie ze kasę maja za te kwarantanny. :)

2

@Culé a muerte poczekajmy na listę hańby Konfederacji. Będzie komplet. Jeśli ktoś myśli że ludzie idą do polityki po 8 koła to jest poprostu naiwny.

0

@BarcaInfo Todibo, bardzo dobrze, niech kręci wartość

0

@Gonzo349 Jestem osobą, która odpowiedziała na pytania o wczorajszy mecz. Jak masz problem z logicznym myśleniem i interpretacją to sugeruję odpocząć od forum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?