0

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/937794/hansi-flick-zszokowal-na-konferencji-prasowej-jednak-nie-poprowadzi-reprezentacj

RM ? Chociaż Laporta mówił swego czasu, że jest sporo dobrych trenerów w Niemczech.

2

@Encore Szczerze wszędzie gdzie jest kasa dzięki której może powalczyć o LM. Z FCB i obecnymi problemami finansowymi, nie wróże nam walki o LM. Troche czasu minie.

0

Ciekawe czy Leo zostanie. Mecz pokazał, że kadra nie ma potencjału do walki o puchary w Europie ( wzmocnienia, też nic nie gwarantują, bo kasa pusta ). I teraz pytanie co z jego ambicjami. Oby został.

1

@matirix20 Jest zajebisty. Jestem jego fanem. Dla mnie juz jest w TOP, ale oczywiście koloryzowane ze względu na to gdzie gra. Dla mnie mega kozak.

1

@Hopner15 Krajem pod względem Polityki. Posłuchajcie swojego idola na debacie prezydenckiej.

1

@Hopner15 ale to ulubiony kraj Bosaka, więc w czym ma problem Konfederacja?

12

@VamosRakieta Jak każdy Brazol. Rivaldo mówił że to nic złego by Ney grał w RM. Oni nie mają i nie czuja przynależności. Kasa się liczy. Pogra z dwa lata i zniknie

0

@kkbarca czego się spodziewaliście. On pocałuje i RM. Kasa się liczy

0

@kkbarca żenada, a ty jesteś kibic?

1

@natanvip na tle Europy to katastrofa. Wygraliśmy z drugim składem Juventusu. Reszta wpierdziel

0

@Rewolucja123 no sezon transferowy wcześniej.

0

@Rewolucja123 nie zmarnowaliśmy. PSG powiedziało nie i zabrało Neya

0

@Rewolucja123 I on ma być lekarstwem jako rozgrywający . Aha, no ok twoja opinia

0

@Rewolucja123 Y parejo rozgrywający? Ten Parejo co w Valenci grał?

0

1

Bardziej od zmiany trenera jest potrzeba nowych piłkarzy. Obrońca za Albe, przetestować Emersona, brać Garcie, pomoc potrzebny ktoś do wsparcia Busiego, skrzydła ( jest Collado) ale ktoś jeszcze musi być, no i 9-tka. Ale 9-tka z topu nikt przejściowy, nie Aguero, nie wiem szczerze kto. Depay, patrząc na staty i umiejętności i że jest za free. Brać

2

Vidal, Rakitic, Busi. Jak EV to robił że z mocnymi dawał radę? To była nasza Pomoc

0

@Rewolucja123 no właśnie realna. Nikogo nie ma

0

@kuz I w zamian kto.?

0

Aguero, to znowu malowanie trawnika. Na prawdę to nie jest już piłkarz który da nam różnice.

0

@Bruttal Powiedz kolego, jakbyśmy wygrali to kto byłby pierwszy przy zwycięstwie jutro RM?

0

@BarcaInfo O matko, zle to wyglada.

0

@Bogan Jakbyśmy wygrali, też tak by było.

0

@greedo RM, AM, z takimi zespołami musisz punktować. Z teoretycznie słabszymi zespołami zawsze kilka pkt sie straci. Ale zgodzę sie Granada moim zdaniem zabrała nam majstra

0

@lukaszmatusiewicz Dlaczego. ? On winien 0-0? Nie sadze, raczej sprawiedliwy wynik.

0

Ja pierdziele, pisałem, ze potrzebujemy szczęścia bo forma jest średniawa. Te kilkadziesiąt centymetrów Araujo i było by 1-0. Ehhhhhhhhh

0

@pride1899 Tak. Nawet zdecydowanie tak.

12

Granada zabrała majstra. Araujo wyjaśnił w drugiej połowie, gdzie był błąd z Granada. Jego brak w składzie.

1

Ludzie dlaczego piszecie ze to wynik dla RM? Przecież jak my byśmy wygrali to tez RM musiałby zgubić pkt. Moim zdaniem AM zdobędzie majstra.

0

Lenglet, odbije się, karnego zrobi i bramkę zabierze. Ten koleś to chodzący pech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?